ОДБЕЛЕЖАН ЕВРОПСКИОТ ДЕН НА ПРАВДАТА [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

ОДБЕЛЕЖАН ЕВРОПСКИОТ ДЕН НА ПРАВДАТА

Новости, Соопштенија за јавност  |  26.10.2022

Република Северна Македонија

      Основен суд Неготино

 

      По повод Европскиот ден на правдата - 25 Октомври, во посета на Основен суд Неготино присуствуваа  ученици  од III (трета) година од СОУ ,, Свети Кирил и Методиј '' Неготино.

 

  • Фотографии од посетата

 

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_