КОНЕЧНА РАНГ ЛИСТА на кандидати по JАВЕН ОГЛАС бр.01/2019 точка 1 [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

КОНЕЧНА РАНГ ЛИСТА на кандидати по JАВЕН ОГЛАС бр.01/2019 точка 1

Новости, Соопштенија за јавност  |  27.11.2019

 

 

Конечна ранг - листа

на кандидати со нивните шифри и вкупен број на освоени бодови од административната селекција, испитот и интервјуто

 

 

 

Шифра

Бодови од административна селекција

Бодови од испит

Бодови од познавање на јазик

Бодови од интервју

Вкупно

20190005

31,25

24,25

15

20

90,5

20190010

30

23,5

15

20

88,5

20190009

24,85

23,25

13

20

82,1

20190007

19

20

13

20

72

 

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_