Каталог за обуки во АСЈО за 2024 година [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Каталог за обуки во АСЈО за 2024 година

Новости  |  05.2.2024

КАТАЛОГ НА ОБУКИ  во рамките на задолжителната континуирана обука за
судии, јавни обвинители, претседатели на судови,јавни обвинители на јавните обвинителства и стручните служби во судството и јавното обвинителство за период
ЈАНУАРИ – ДЕКЕМВРИ 2024 година

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_