Одбележување на Европскиот ден на правда [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Одбележување на Европскиот ден на правда

Новости  |  24.10.2018
По повод Европскиот ден на правдата, Основниот суд во Охрид ги поканува граѓаните на 25 октомври, како отворен ден на судот , да остварат средби со Претседателот на судот или со лице назначено од него.
   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_