ЈАВЕН ОГЛАС Бр.1/2022 за вработување на определено работно време во Основен суд Охрид [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

ЈАВЕН ОГЛАС Бр.1/2022 за вработување на определено работно време во Основен суд Охрид

Новости  |  17.1.2022


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_