ПОВТОРУВАЊЕ НА ЈАВЕН ОГЛАС БРОЈ – 2/2022 - За вработување на неопределено време на 1 лице на работно место – припадник на судска полиција [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

ПОВТОРУВАЊЕ НА ЈАВЕН ОГЛАС БРОЈ – 2/2022 - За вработување на неопределено време на 1 лице на работно место – припадник на судска полиција

Новости  |  18.5.2022


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_