25 Октомври - Европски ден на правдата [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

25 Октомври - Европски ден на правдата

Новости  |  20.10.2023

По повод Европскиот ден на правдата , Ве известуваме дека Основниот суд во Охрид е отворен за граѓаните со можност за присуство на сите закажани судења и запознавање со работата на судот.

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_