Kalendar na sudenje
ActionsKërkoni sipas kalendarit të gjykimeve
Kalendari i gjykatës
Kalendari i gjykatës
Përdorni fushat tekstuale për kërkim, që gjenden në anën e majtë.
-
Korrik 3 Lënda: К-56/22
Gjykatësi Виолета Крстиновска, Salla e gjukimeve Судница 503.07.2024, во 09:00 -
Korrik 3 Lënda: ПРК-С-1695/22
Gjykatësi Јованка Иваноска, Salla e gjukimeve Судница 1803.07.2024, во 09:00 -
Korrik 3 Lënda: ПРК-Ј-35/24
Gjykatësi Јованка Иваноска, Salla e gjukimeve Судница 1803.07.2024, во 09:00 -
Korrik 3 Lënda: ПРК-С-1643/22
Gjykatësi Јованка Иваноска, Salla e gjukimeve Судница 1803.07.2024, во 09:00 -
Korrik 3 Lënda: РО-63/22
Gjykatësi Сашо Патоски, Salla e gjukimeve Судница 1703.07.2024, во 09:00 -
Korrik 3 Lënda: РО-130/23
Gjykatësi Сашо Патоски, Salla e gjukimeve Судница 1703.07.2024, во 09:00 -
Korrik 3 Lënda: РО-133/23
Gjykatësi Сашо Патоски, Salla e gjukimeve Судница 1703.07.2024, во 09:00 -
Korrik 3 Lënda: РО-139/23
Gjykatësi Сашо Патоски, Salla e gjukimeve Судница 1703.07.2024, во 09:00 -
Korrik 3 Lënda: П1-29/24
Gjykatësi Оливера Митреска, Salla e gjukimeve Судница 1603.07.2024, во 09:00 -
Korrik 3 Lënda: ПЛ1-П-24/23
Gjykatësi Јасмина Шишковска Стојковиќ, Salla e gjukimeve Судница 1503.07.2024, во 09:00 -
Korrik 3 Lënda: ПРК-С-1831/22
Gjykatësi Јованка Иваноска, Salla e gjukimeve Судница 1803.07.2024, во 09:15 -
Korrik 3 Lënda: ПРК-С-1687/22
Gjykatësi Јованка Иваноска, Salla e gjukimeve Судница 1803.07.2024, во 09:30 -
Korrik 3 Lënda: ПРК-С-1686/22
Gjykatësi Јованка Иваноска, Salla e gjukimeve Судница 1803.07.2024, во 09:30 -
Korrik 3 Lënda: ПРК-С-1692/22
Gjykatësi Јованка Иваноска, Salla e gjukimeve Судница 1803.07.2024, во 09:30 -
Korrik 3 Lënda: РО-185/23
Gjykatësi Сашо Патоски, Salla e gjukimeve Судница 1703.07.2024, во 09:30 -
Korrik 3 Lënda: ТС1-4/24
Gjykatësi Јасмина Шишковска Стојковиќ, Salla e gjukimeve Судница 1503.07.2024, во 09:30 -
Korrik 3 Lënda: К-163/24
Gjykatësi Кирил Георгиев, Salla e gjukimeve Судница 303.07.2024, во 09:30 -
Korrik 3 Lënda: К-169/24
Gjykatësi Фросина Стојаноска, Salla e gjukimeve Судница 203.07.2024, во 09:30 -
Korrik 3 Lënda: К-64/24
Gjykatësi Фросина Стојаноска, Salla e gjukimeve Судница 203.07.2024, во 10:00 -
Korrik 3 Lënda: ВПП1-54/22
Gjykatësi Јасмина Шишковска Стојковиќ, Salla e gjukimeve Судница 1503.07.2024, во 10:00 -
Korrik 3 Lënda: ПРК-С-1555/22
Gjykatësi Јованка Иваноска, Salla e gjukimeve Судница 1803.07.2024, во 10:00 -
Korrik 3 Lënda: П2-11/23
Gjykatësi Сашо Патоски, Salla e gjukimeve Судница 1703.07.2024, во 10:00 -
Korrik 3 Lënda: ПРК-С-1843/22
Gjykatësi Јованка Иваноска, Salla e gjukimeve Судница 1803.07.2024, во 10:00 -
Korrik 3 Lënda: К-534/20
Gjykatësi Виолета Крстиновска, Salla e gjukimeve Судница 503.07.2024, во 10:00 -
Korrik 3 Lënda: П1-133/23
Gjykatësi Сашо Патоски, Salla e gjukimeve Судница 1703.07.2024, во 10:15 -
Korrik 3 Lënda: ПРК-С-1847/22
Gjykatësi Јованка Иваноска, Salla e gjukimeve Судница 1803.07.2024, во 10:30 -
Korrik 3 Lënda: К-68/24
Gjykatësi Фросина Стојаноска, Salla e gjukimeve Судница 203.07.2024, во 10:30 -
Korrik 3 Lënda: К-183/24
Gjykatësi Кирил Георгиев, Salla e gjukimeve Судница 303.07.2024, во 10:30 -
Korrik 3 Lënda: ПЛ1-ТС-29/24
Gjykatësi Јасмина Шишковска Стојковиќ, Salla e gjukimeve Судница 1503.07.2024, во 10:30 -
Korrik 3 Lënda: П2-47/24
Gjykatësi Јасмина Шишковска Стојковиќ, Salla e gjukimeve Судница 1503.07.2024, во 10:45 -
Korrik 3 Lënda: К-418/23
Gjykatësi Фросина Стојаноска, Salla e gjukimeve Судница 203.07.2024, во 10:45 -
Korrik 3 Lënda: ПРК-С-1680/22
Gjykatësi Јованка Иваноска, Salla e gjukimeve Судница 1803.07.2024, во 11:00 -
Korrik 3 Lënda: К-69/19
Gjykatësi Виолета Крстиновска, Salla e gjukimeve Судница 503.07.2024, во 11:30 -
Korrik 3 Lënda: К-182/24
Gjykatësi Кирил Георгиев, Salla e gjukimeve Судница 303.07.2024, во 11:30 -
Korrik 3 Lënda: ПЛ1-ТС-14/24
Gjykatësi Јасмина Шишковска Стојковиќ, Salla e gjukimeve Судница 1503.07.2024, во 12:00 -
Korrik 3 Lënda: ПЛ1-ТС-14/24
Gjykatësi Јасмина Шишковска Стојковиќ, Salla e gjukimeve Судница 1503.07.2024, во 12:00 -
Korrik 3 Lënda: П1-16/24
Gjykatësi Јасмина Шишковска Стојковиќ, Salla e gjukimeve Судница 1503.07.2024, во 12:30 -
Korrik 3 Lënda: К-394/23
Gjykatësi Фросина Стојаноска, Salla e gjukimeve Судница 203.07.2024, во 12:30 -
Korrik 3 Lënda: КМ-13/23
Gjykatësi Јованка Иваноска, Salla e gjukimeve Судница 1803.07.2024, во 12:30 -
Korrik 3 Lënda: К-491/18
Gjykatësi Виолета Крстиновска, Salla e gjukimeve Судница 503.07.2024, во 13:00 -
Korrik 3 Lënda: К-445/21
Gjykatësi Фросина Стојаноска, Salla e gjukimeve Судница 203.07.2024, во 13:00 -
Korrik 3 Lënda: К-192/24
Gjykatësi Кирил Георгиев, Salla e gjukimeve Судница 303.07.2024, во 13:00 -
Korrik 3 Lënda: К-411/23
Gjykatësi Кирил Георгиев, Salla e gjukimeve Судница 303.07.2024, во 13:30 -
Korrik 3 Lënda: К-136/22
Gjykatësi Фросина Стојаноска, Salla e gjukimeve Судница 203.07.2024, во 13:30 -
Korrik 4 Lënda: МАЛВП-406/2023
Gjykatësi Оливера Митреска, Salla e gjukimeve Судница 1604.07.2024, во 08:30 -
Korrik 4 Lënda: РО-288/23
Gjykatësi Сашо Патоски, Salla e gjukimeve Судница 1704.07.2024, во 08:30 -
Korrik 4 Lënda: РО-431/23
Gjykatësi Сашо Патоски, Salla e gjukimeve Судница 1704.07.2024, во 08:45 -
Korrik 4 Lënda: РО-92/23
Gjykatësi Сашо Патоски, Salla e gjukimeve Судница 1704.07.2024, во 09:00 -
Korrik 4 Lënda: К-575/19
Gjykatësi Виолета Крстиновска, Salla e gjukimeve Судница 504.07.2024, во 09:00 -
Korrik 4 Lënda: ПРК-С-1289/23
Gjykatësi Јованка Иваноска, Salla e gjukimeve Судница 1804.07.2024, во 09:00 -
Korrik 4 Lënda: ПРК-С-1284/23
Gjykatësi Јованка Иваноска, Salla e gjukimeve Судница 1804.07.2024, во 09:00 -
Korrik 4 Lënda: МАЛВП-103/2024
Gjykatësi Оливера Митреска, Salla e gjukimeve Судница 1604.07.2024, во 09:00 -
Korrik 4 Lënda: РО-193/24
Gjykatësi Сашо Патоски, Salla e gjukimeve Судница 1704.07.2024, во 09:15 -
Korrik 4 Lënda: ПРК-С-1292/23
Gjykatësi Јованка Иваноска, Salla e gjukimeve Судница 1804.07.2024, во 09:15 -
Korrik 4 Lënda: ПРК-С-1290/23
Gjykatësi Јованка Иваноска, Salla e gjukimeve Судница 1804.07.2024, во 09:15 -
Korrik 4 Lënda: ПРК-Ј-198/23
Gjykatësi Јованка Иваноска, Salla e gjukimeve Судница 1804.07.2024, во 09:30 -
Korrik 4 Lënda: РО-191/23
Gjykatësi Сашо Патоски, Salla e gjukimeve Судница 1704.07.2024, во 09:30 -
Korrik 4 Lënda: РО-215/23
Gjykatësi Сашо Патоски, Salla e gjukimeve Судница 1704.07.2024, во 09:30 -
Korrik 4 Lënda: РО-193/23
Gjykatësi Сашо Патоски, Salla e gjukimeve Судница 1704.07.2024, во 09:30 -
Korrik 4 Lënda: МАЛВП-101/2024
Gjykatësi Оливера Митреска, Salla e gjukimeve Судница 1604.07.2024, во 09:30 -
Korrik 4 Lënda: К-175/23
Gjykatësi Фросина Стојаноска, Salla e gjukimeve Судница 204.07.2024, во 09:30 -
Korrik 4 Lënda: П1-40/23
Gjykatësi Јасмина Шишковска Стојковиќ, Salla e gjukimeve Судница 1504.07.2024, во 09:30 -
Korrik 4 Lënda: К-406/22
Gjykatësi Кирил Георгиев, Salla e gjukimeve Судница 304.07.2024, во 09:30 -
Korrik 4 Lënda: ПРК-Ј-196/23
Gjykatësi Јованка Иваноска, Salla e gjukimeve Судница 1804.07.2024, во 09:45 -
Korrik 4 Lënda: ПРК-О-294/23
Gjykatësi Јованка Иваноска, Salla e gjukimeve Судница 1804.07.2024, во 10:00 -
Korrik 4 Lënda: ПРК-О-239/23
Gjykatësi Јованка Иваноска, Salla e gjukimeve Судница 1804.07.2024, во 10:00 -
Korrik 4 Lënda: П4-7/24
Gjykatësi Оливера Митреска, Salla e gjukimeve Судница 1604.07.2024, во 10:00 -
Korrik 4 Lënda: П1-33/21
Gjykatësi Сашо Патоски, Salla e gjukimeve Судница 1704.07.2024, во 10:00 -
Korrik 4 Lënda: П1-49/24
Gjykatësi Сашо Патоски, Salla e gjukimeve Судница 1704.07.2024, во 10:00 -
Korrik 4 Lënda: ПЛ1-ТС-30/24
Gjykatësi Јасмина Шишковска Стојковиќ, Salla e gjukimeve Судница 1504.07.2024, во 10:00 -
Korrik 4 Lënda: ВПП2-52/24
Gjykatësi Јасмина Шишковска Стојковиќ, Salla e gjukimeve Судница 1504.07.2024, во 10:00 -
Korrik 4 Lënda: ПРК-С-1285/23
Gjykatësi Јованка Иваноска, Salla e gjukimeve Судница 1804.07.2024, во 10:15 -
Korrik 4 Lënda: ПРК-С-1286/23
Gjykatësi Јованка Иваноска, Salla e gjukimeve Судница 1804.07.2024, во 10:15 -
Korrik 4 Lënda: ПРК-Ј-195/23
Gjykatësi Јованка Иваноска, Salla e gjukimeve Судница 1804.07.2024, во 10:30 -
Korrik 4 Lënda: ВПП1-41/23
Gjykatësi Јасмина Шишковска Стојковиќ, Salla e gjukimeve Судница 1504.07.2024, во 10:30 -
Korrik 4 Lënda: К-284/23
Gjykatësi Кирил Георгиев, Salla e gjukimeve Судница 304.07.2024, во 10:30 -
Korrik 4 Lënda: ПРК-О-277/23
Gjykatësi Јованка Иваноска, Salla e gjukimeve Судница 1804.07.2024, во 10:45 -
Korrik 4 Lënda: ПРК-С-1282/23
Gjykatësi Јованка Иваноска, Salla e gjukimeve Судница 1804.07.2024, во 11:00 -
Korrik 4 Lënda: ПРК-О-249/23
Gjykatësi Јованка Иваноска, Salla e gjukimeve Судница 1804.07.2024, во 11:00 -
Korrik 4 Lënda: ПРК-С-128/24
Gjykatësi Јованка Иваноска, Salla e gjukimeve Судница 1804.07.2024, во 11:00 -
Korrik 4 Lënda: РО-234/23
Gjykatësi Оливера Митреска, Salla e gjukimeve Судница 1604.07.2024, во 11:00 -
Korrik 4 Lënda: РО-86/23
Gjykatësi Оливера Митреска, Salla e gjukimeve Судница 1604.07.2024, во 11:15 -
Korrik 4 Lënda: П4-61/22
Gjykatësi Сашо Патоски, Salla e gjukimeve Судница 1704.07.2024, во 11:30 -
Korrik 4 Lënda: РО-236/23
Gjykatësi Оливера Митреска, Salla e gjukimeve Судница 1604.07.2024, во 11:30 -
Korrik 4 Lënda: К-208/18
Gjykatësi Кирил Георгиев, Salla e gjukimeve Судница 304.07.2024, во 11:30 -
Korrik 4 Lënda: К-216/22
Gjykatësi Фросина Стојаноска, Salla e gjukimeve Судница 204.07.2024, во 11:30 -
Korrik 4 Lënda: РО-233/23
Gjykatësi Оливера Митреска, Salla e gjukimeve Судница 1604.07.2024, во 11:45 -
Korrik 4 Lënda: РО-494/23
Gjykatësi Оливера Митреска, Salla e gjukimeve Судница 1604.07.2024, во 11:50 -
Korrik 4 Lënda: РО-182/24
Gjykatësi Оливера Митреска, Salla e gjukimeve Судница 1604.07.2024, во 12:00 -
Korrik 4 Lënda: К-438/22
Gjykatësi Фросина Стојаноска, Salla e gjukimeve Судница 204.07.2024, во 12:00 -
Korrik 4 Lënda: ВПП1-7/24
Gjykatësi Јасмина Шишковска Стојковиќ, Salla e gjukimeve Судница 1504.07.2024, во 12:00 -
Korrik 4 Lënda: К-526/19
Gjykatësi Виолета Крстиновска, Salla e gjukimeve Судница 504.07.2024, во 12:00 -
Korrik 4 Lënda: К-783/20
Gjykatësi Кирил Георгиев, Salla e gjukimeve Судница 304.07.2024, во 12:30 -
Korrik 4 Lënda: ТС1-8/23
Gjykatësi Јасмина Шишковска Стојковиќ, Salla e gjukimeve Судница 1504.07.2024, во 12:30 -
Korrik 4 Lënda: П4-15/23
Gjykatësi Оливера Митреска, Salla e gjukimeve Судница 1604.07.2024, во 12:30 -
Korrik 4 Lënda: П1-3/24
Gjykatësi Јасмина Шишковска Стојковиќ, Salla e gjukimeve Судница 1504.07.2024, во 13:00 -
Korrik 4 Lënda: К-137/24
Gjykatësi Фросина Стојаноска, Salla e gjukimeve Судница 204.07.2024, во 13:00 -
Korrik 4 Lënda: К-620/21
Gjykatësi Фросина Стојаноска, Salla e gjukimeve Судница 204.07.2024, во 13:30 -
Korrik 4 Lënda: ПЛ1-ТС-28/24
Gjykatësi Јасмина Шишковска Стојковиќ, Salla e gjukimeve Судница 1504.07.2024, во 13:30 -
Korrik 4 Lënda: К-209/22
Gjykatësi Кирил Георгиев, Salla e gjukimeve Судница 304.07.2024, во 13:30 -
Korrik 4 Lënda: ПЛ1-ТС-38/24
Gjykatësi Јасмина Шишковска Стојковиќ, Salla e gjukimeve Судница 1504.07.2024, во 13:30 -
Korrik 4 Lënda: К-71/23
Gjykatësi Фросина Стојаноска, Salla e gjukimeve Судница 204.07.2024, во 14:00 -
Korrik 5 Lënda: К-479/19
Gjykatësi Виолета Крстиновска, Salla e gjukimeve Судница 505.07.2024, во 09:00 -
Korrik 5 Lënda: ВПП1-18/24
Gjykatësi Јасмина Шишковска Стојковиќ, Salla e gjukimeve Судница 1505.07.2024, во 10:30 -
Korrik 8 Lënda: П2-60/24
Gjykatësi Оливера Митреска, Salla e gjukimeve Судница 1608.07.2024, во 08:30 -
Korrik 8 Lënda: П2-183/23
Gjykatësi Сашо Патоски, Salla e gjukimeve Судница 1708.07.2024, во 08:30 -
Korrik 8 Lënda: РО-461/23
Gjykatësi Сашо Патоски, Salla e gjukimeve Судница 1708.07.2024, во 08:45 -
Korrik 8 Lënda: РО-417/23
Gjykatësi Оливера Митреска, Salla e gjukimeve Судница 1608.07.2024, во 08:45 -
Korrik 8 Lënda: П1-64/23
Gjykatësi Јасмина Шишковска Стојковиќ, Salla e gjukimeve Судница 1508.07.2024, во 09:00 -
Korrik 8 Lënda: МАЛВП-251/2023
Gjykatësi Оливера Митреска, Salla e gjukimeve Судница 1608.07.2024, во 09:00 -
Korrik 8 Lënda: ПРК-С-2479/22
Gjykatësi Јованка Иваноска, Salla e gjukimeve Судница 1808.07.2024, во 09:00 -
Korrik 8 Lënda: РО-177/23
Gjykatësi Сашо Патоски, Salla e gjukimeve Судница 1708.07.2024, во 09:00 -
Korrik 8 Lënda: ПРК-С-2478/22
Gjykatësi Јованка Иваноска, Salla e gjukimeve Судница 1808.07.2024, во 09:00 -
Korrik 8 Lënda: К-366/19
Gjykatësi Виолета Крстиновска, Salla e gjukimeve Судница 508.07.2024, во 09:00 -
Korrik 8 Lënda: ПРК-Ј-235/23
Gjykatësi Влатко Сековски, Salla e gjukimeve Судница 1108.07.2024, во 09:00 -
Korrik 8 Lënda: ПРК-С-1145/23
Gjykatësi Влатко Сековски, Salla e gjukimeve Судница 1108.07.2024, во 09:05 -
Korrik 8 Lënda: ПРК-С-1026/23
Gjykatësi Влатко Сековски, Salla e gjukimeve Судница 1108.07.2024, во 09:10 -
Korrik 8 Lënda: ПРК-С-367/23
Gjykatësi Влатко Сековски, Salla e gjukimeve Судница 1108.07.2024, во 09:15 -
Korrik 8 Lënda: ПРК-С-1879/22
Gjykatësi Јованка Иваноска, Salla e gjukimeve Судница 1808.07.2024, во 09:15 -
Korrik 8 Lënda: ПРК-С-2484/22
Gjykatësi Јованка Иваноска, Salla e gjukimeve Судница 1808.07.2024, во 09:15 -
Korrik 8 Lënda: ПРК-С-864/21
Gjykatësi Јованка Иваноска, Salla e gjukimeve Судница 1808.07.2024, во 09:15 -
Korrik 8 Lënda: ПРК-С-2470/22
Gjykatësi Јованка Иваноска, Salla e gjukimeve Судница 1808.07.2024, во 09:20 -
Korrik 8 Lënda: ПРК-С-845/23
Gjykatësi Влатко Сековски, Salla e gjukimeve Судница 1108.07.2024, во 09:20 -
Korrik 8 Lënda: ПРК-С-846/23
Gjykatësi Влатко Сековски, Salla e gjukimeve Судница 1108.07.2024, во 09:25 -
Korrik 8 Lënda: ПРК-С-832/23
Gjykatësi Влатко Сековски, Salla e gjukimeve Судница 1108.07.2024, во 09:30 -
Korrik 8 Lënda: ПРК-С-115/22
Gjykatësi Јованка Иваноска, Salla e gjukimeve Судница 1808.07.2024, во 09:30 -
Korrik 8 Lënda: ПРК-С-2029/22
Gjykatësi Јованка Иваноска, Salla e gjukimeve Судница 1808.07.2024, во 09:30 -
Korrik 8 Lënda: ПРК-С-515/22
Gjykatësi Јованка Иваноска, Salla e gjukimeve Судница 1808.07.2024, во 09:30 -
Korrik 8 Lënda: РО-282/23
Gjykatësi Сашо Патоски, Salla e gjukimeve Судница 1708.07.2024, во 09:30 -
Korrik 8 Lënda: ВПП1-12/24
Gjykatësi Јасмина Шишковска Стојковиќ, Salla e gjukimeve Судница 1508.07.2024, во 09:30 -
Korrik 8 Lënda: РО-132/24
Gjykatësi Иван Колевски, Salla e gjukimeve Судница 1908.07.2024, во 09:30 -
Korrik 8 Lënda: К-109/24
Gjykatësi Кирил Георгиев, Salla e gjukimeve Судница 308.07.2024, во 09:30 -
Korrik 8 Lënda: ПРК-С-655/23
Gjykatësi Влатко Сековски, Salla e gjukimeve Судница 1108.07.2024, во 09:35 -
Korrik 8 Lënda: ПРК-С-679/23
Gjykatësi Влатко Сековски, Salla e gjukimeve Судница 1108.07.2024, во 09:40 -
Korrik 8 Lënda: ПРК-С-697/23
Gjykatësi Влатко Сековски, Salla e gjukimeve Судница 1108.07.2024, во 09:40 -
Korrik 8 Lënda: ПРК-С-707/23
Gjykatësi Влатко Сековски, Salla e gjukimeve Судница 1108.07.2024, во 09:45 -
Korrik 8 Lënda: ПРК-С-1205/22
Gjykatësi Јованка Иваноска, Salla e gjukimeve Судница 1808.07.2024, во 09:45 -
Korrik 8 Lënda: ВПП1-13/24
Gjykatësi Јасмина Шишковска Стојковиќ, Salla e gjukimeve Судница 1508.07.2024, во 09:45 -
Korrik 8 Lënda: ПРК-С-715/23
Gjykatësi Влатко Сековски, Salla e gjukimeve Судница 1108.07.2024, во 09:50 -
Korrik 8 Lënda: ПРК-С-710/23
Gjykatësi Влатко Сековски, Salla e gjukimeve Судница 1108.07.2024, во 09:55 -
Korrik 8 Lënda: ПРК-С-708/23
Gjykatësi Влатко Сековски, Salla e gjukimeve Судница 1108.07.2024, во 10:00 -
Korrik 8 Lënda: ПРК-С-2231/22
Gjykatësi Јованка Иваноска, Salla e gjukimeve Судница 1808.07.2024, во 10:00 -
Korrik 8 Lënda: ПРК-С-2151/22
Gjykatësi Јованка Иваноска, Salla e gjukimeve Судница 1808.07.2024, во 10:00 -
Korrik 8 Lënda: МАЛВП-275/2023
Gjykatësi Сашо Патоски, Salla e gjukimeve Судница 1708.07.2024, во 10:00 -
Korrik 8 Lënda: ПРК-Ј-104/21
Gjykatësi Јованка Иваноска, Salla e gjukimeve Судница 1808.07.2024, во 10:00 -
Korrik 8 Lënda: ПРК-С-2558/22
Gjykatësi Јованка Иваноска, Salla e gjukimeve Судница 1808.07.2024, во 10:00 -
Korrik 8 Lënda: РО-135/24
Gjykatësi Иван Колевски, Salla e gjukimeve Судница 408.07.2024, во 10:00 -
Korrik 8 Lënda: К-15/22
Gjykatësi Кирил Георгиев, Salla e gjukimeve Судница 308.07.2024, во 10:00 -
Korrik 8 Lënda: РО-485/23
Gjykatësi Оливера Митреска, Salla e gjukimeve Судница 1608.07.2024, во 10:00 -
Korrik 8 Lënda: ПРК-Ј-47/23
Gjykatësi Влатко Сековски, Salla e gjukimeve Судница 1108.07.2024, во 10:05 -
Korrik 8 Lënda: ПРК-Ј-48/23
Gjykatësi Влатко Сековски, Salla e gjukimeve Судница 1108.07.2024, во 10:10 -
Korrik 8 Lënda: ПРК-С-193/23
Gjykatësi Влатко Сековски, Salla e gjukimeve Судница 1108.07.2024, во 10:15 -
Korrik 8 Lënda: ПРК-М-35/22
Gjykatësi Јованка Иваноска, Salla e gjukimeve Судница 1808.07.2024, во 10:15 -
Korrik 8 Lënda: ПРК-С-725/23
Gjykatësi Влатко Сековски, Salla e gjukimeve Судница 1108.07.2024, во 10:20 -
Korrik 8 Lënda: ПРК-Ј-55/23
Gjykatësi Влатко Сековски, Salla e gjukimeve Судница 1108.07.2024, во 10:25 -
Korrik 8 Lënda: ПРК-Ј-49/23
Gjykatësi Влатко Сековски, Salla e gjukimeve Судница 1108.07.2024, во 10:30 -
Korrik 8 Lënda: ПРК-С-1698/22
Gjykatësi Јованка Иваноска, Salla e gjukimeve Судница 1808.07.2024, во 10:30 -
Korrik 8 Lënda: РО-334/23
Gjykatësi Оливера Митреска, Salla e gjukimeve Судница 1608.07.2024, во 10:30 -
Korrik 8 Lënda: РО-147/24
Gjykatësi Иван Колевски, Salla e gjukimeve Судница 408.07.2024, во 10:30 -
Korrik 8 Lënda: ПРК-С-723/23
Gjykatësi Влатко Сековски, Salla e gjukimeve Судница 1108.07.2024, во 10:35 -
Korrik 8 Lënda: ПРК-С-721/23
Gjykatësi Влатко Сековски, Salla e gjukimeve Судница 1108.07.2024, во 10:40 -
Korrik 8 Lënda: ПРК-С-734/23
Gjykatësi Влатко Сековски, Salla e gjukimeve Судница 1108.07.2024, во 10:45 -
Korrik 8 Lënda: РО-335/23
Gjykatësi Оливера Митреска, Salla e gjukimeve Судница 1608.07.2024, во 10:45 -
Korrik 8 Lënda: РО-330/23
Gjykatësi Оливера Митреска, Salla e gjukimeve Судница 1608.07.2024, во 11:00 -
Korrik 8 Lënda: ВПП-194/24
Gjykatësi Иван Колевски, Salla e gjukimeve Судница 408.07.2024, во 11:00 -
Korrik 8 Lënda: РО-178/24
Gjykatësi Иван Колевски, Salla e gjukimeve Судница 408.07.2024, во 11:00 -
Korrik 8 Lënda: К-695/20
Gjykatësi Фросина Стојаноска, Salla e gjukimeve Судница 208.07.2024, во 11:00 -
Korrik 8 Lënda: ПРК-Ј-2/22
Gjykatësi Јованка Иваноска, Salla e gjukimeve Судница 1808.07.2024, во 11:00 -
Korrik 8 Lënda: РО-179/24
Gjykatësi Иван Колевски, Salla e gjukimeve Судница 408.07.2024, во 11:30 -
Korrik 8 Lënda: РО-409/23
Gjykatësi Оливера Митреска, Salla e gjukimeve Судница 1608.07.2024, во 11:30 -
Korrik 8 Lënda: РО-411/23
Gjykatësi Оливера Митреска, Salla e gjukimeve Судница 1608.07.2024, во 11:35 -
Korrik 8 Lënda: РО-412/23
Gjykatësi Оливера Митреска, Salla e gjukimeve Судница 1608.07.2024, во 11:40 -
Korrik 8 Lënda: РО-518/23
Gjykatësi Оливера Митреска, Salla e gjukimeve Судница 1608.07.2024, во 12:00 -
Korrik 8 Lënda: П1-139/23
Gjykatësi Јасмина Шишковска Стојковиќ, Salla e gjukimeve Судница 1508.07.2024, во 12:00 -
Korrik 8 Lënda: К-193/23
Gjykatësi Кирил Георгиев, Salla e gjukimeve Судница 308.07.2024, во 12:00 -
Korrik 8 Lënda: К-10/22
Gjykatësi Кирил Георгиев, Salla e gjukimeve Судница 308.07.2024, во 12:30 -
Korrik 8 Lënda: П2-10/24
Gjykatësi Јасмина Шишковска Стојковиќ, Salla e gjukimeve Судница 1508.07.2024, во 12:30 -
Korrik 8 Lënda: К-186/23
Gjykatësi Виолета Крстиновска, Salla e gjukimeve Судница 508.07.2024, во 12:30 -
Korrik 8 Lënda: ВПП1-2/24
Gjykatësi Јасмина Шишковска Стојковиќ, Salla e gjukimeve Судница 1508.07.2024, во 13:00 -
Korrik 8 Lënda: К-527/23
Gjykatësi Кирил Георгиев, Salla e gjukimeve Судница 308.07.2024, во 13:30 -
Korrik 9 Lënda: П1-11/24
Gjykatësi Сашо Патоски, Salla e gjukimeve Судница 1709.07.2024, во 08:30 -
Korrik 9 Lënda: РО-331/23
Gjykatësi Оливера Митреска, Salla e gjukimeve Судница 1609.07.2024, во 09:00 -
Korrik 9 Lënda: ПРК-С-1298/23
Gjykatësi Јованка Иваноска, Salla e gjukimeve Судница 1809.07.2024, во 09:00 -
Korrik 9 Lënda: П2-29/24
Gjykatësi Сашо Патоски, Salla e gjukimeve Судница 1709.07.2024, во 09:00 -
Korrik 9 Lënda: К-92/23
Gjykatësi Виолета Крстиновска, Salla e gjukimeve Судница 509.07.2024, во 09:00 -
Korrik 9 Lënda: ПРК-Ј-204/23
Gjykatësi Јованка Иваноска, Salla e gjukimeve Судница 1809.07.2024, во 09:00 -
Korrik 9 Lënda: П1-45/23
Gjykatësi Јасмина Шишковска Стојковиќ, Salla e gjukimeve Судница 1509.07.2024, во 09:00 -
Korrik 9 Lënda: РО-519/23
Gjykatësi Оливера Митреска, Salla e gjukimeve Судница 1609.07.2024, во 09:05 -
Korrik 9 Lënda: РО-44/24
Gjykatësi Оливера Митреска, Salla e gjukimeve Судница 1609.07.2024, во 09:10 -
Korrik 9 Lënda: РО-332/23
Gjykatësi Оливера Митреска, Salla e gjukimeve Судница 1609.07.2024, во 09:15 -
Korrik 9 Lënda: ПРК-С-2392/22
Gjykatësi Јованка Иваноска, Salla e gjukimeve Судница 1809.07.2024, во 09:15 -
Korrik 9 Lënda: ПРК-Ј-203/23
Gjykatësi Јованка Иваноска, Salla e gjukimeve Судница 1809.07.2024, во 09:30 -
Korrik 9 Lënda: ВПП1-62/22
Gjykatësi Јасмина Шишковска Стојковиќ, Salla e gjukimeve Судница 1509.07.2024, во 09:30 -
Korrik 9 Lënda: РО-384/23
Gjykatësi Оливера Митреска, Salla e gjukimeve Судница 1609.07.2024, во 09:30 -
Korrik 9 Lënda: РО-351/23
Gjykatësi Оливера Митреска, Salla e gjukimeve Судница 1609.07.2024, во 09:30 -
Korrik 9 Lënda: К-507/19
Gjykatësi Фросина Стојаноска, Salla e gjukimeve Судница 209.07.2024, во 09:30 -
Korrik 9 Lënda: К-462/21
Gjykatësi Кирил Георгиев, Salla e gjukimeve Судница 309.07.2024, во 09:30 -
Korrik 9 Lënda: ПРК-С-990/22
Gjykatësi Јованка Иваноска, Salla e gjukimeve Судница 1809.07.2024, во 09:45 -
Korrik 9 Lënda: ПРК-С-1366/22
Gjykatësi Јованка Иваноска, Salla e gjukimeve Судница 1809.07.2024, во 09:45 -
Korrik 9 Lënda: МАЛВП-376/2023
Gjykatësi Оливера Митреска, Salla e gjukimeve Судница 1609.07.2024, во 10:00 -
Korrik 9 Lënda: ПРК-С-1381/22
Gjykatësi Јованка Иваноска, Salla e gjukimeve Судница 1809.07.2024, во 10:00 -
Korrik 9 Lënda: ПРК-Ј-207/23
Gjykatësi Јованка Иваноска, Salla e gjukimeve Судница 1809.07.2024, во 10:00 -
Korrik 9 Lënda: К-95/22
Gjykatësi Виолета Крстиновска, Salla e gjukimeve Судница 509.07.2024, во 10:00 -
Korrik 9 Lënda: К-327/23
Gjykatësi Фросина Стојаноска, Salla e gjukimeve Судница 209.07.2024, во 10:00 -
Korrik 9 Lënda: П4-3/24
Gjykatësi Јасмина Шишковска Стојковиќ, Salla e gjukimeve Судница 1509.07.2024, во 10:00 -
Korrik 9 Lënda: П4-42/23
Gjykatësi Јасмина Шишковска Стојковиќ, Salla e gjukimeve Судница 1509.07.2024, во 10:30 -
Korrik 9 Lënda: П4-60/22
Gjykatësi Оливера Митреска, Salla e gjukimeve Судница 1609.07.2024, во 10:30 -
Korrik 9 Lënda: К-484/21
Gjykatësi Фросина Стојаноска, Salla e gjukimeve Судница 209.07.2024, во 10:30 -
Korrik 9 Lënda: К-167/21
Gjykatësi Кирил Георгиев, Salla e gjukimeve Судница 309.07.2024, во 10:30 -
Korrik 9 Lënda: ПРК-М-6/24
Gjykatësi Јованка Иваноска, Salla e gjukimeve Судница 1809.07.2024, во 10:30 -
Korrik 9 Lënda: ПРК-С-1299/23
Gjykatësi Јованка Иваноска, Salla e gjukimeve Судница 1809.07.2024, во 10:45 -
Korrik 9 Lënda: ПРК-С-1302/23
Gjykatësi Јованка Иваноска, Salla e gjukimeve Судница 1809.07.2024, во 10:45 -
Korrik 9 Lënda: ПРК-С-1393/22
Gjykatësi Јованка Иваноска, Salla e gjukimeve Судница 1809.07.2024, во 11:00 -
Korrik 9 Lënda: ПРК-С-609/22
Gjykatësi Јованка Иваноска, Salla e gjukimeve Судница 1809.07.2024, во 11:00 -
Korrik 9 Lënda: КМ-9/24
Gjykatësi Виолета Крстиновска, Salla e gjukimeve Судница 509.07.2024, во 11:00 -
Korrik 9 Lënda: К-156/24
Gjykatësi Кирил Георгиев, Salla e gjukimeve Судница 309.07.2024, во 11:00 -
Korrik 9 Lënda: МАЛВП-320/2023
Gjykatësi Оливера Митреска, Salla e gjukimeve Судница 1609.07.2024, во 11:00 -
Korrik 9 Lënda: МАЛВП-320/2023
Gjykatësi Оливера Митреска, Salla e gjukimeve Судница 1609.07.2024, во 11:00 -
Korrik 9 Lënda: К-213/21
Gjykatësi Фросина Стојаноска, Salla e gjukimeve Судница 209.07.2024, во 11:00 -
Korrik 9 Lënda: ПРК-Ј-206/23
Gjykatësi Јованка Иваноска, Salla e gjukimeve Судница 1809.07.2024, во 11:15 -
Korrik 9 Lënda: ПРК-М-47/22
Gjykatësi Јованка Иваноска, Salla e gjukimeve Судница 1809.07.2024, во 11:30 -
Korrik 9 Lënda: К-467/23
Gjykatësi Фросина Стојаноска, Salla e gjukimeve Судница 209.07.2024, во 11:30 -
Korrik 9 Lënda: К-498/23
Gjykatësi Кирил Георгиев, Salla e gjukimeve Судница 309.07.2024, во 12:00 -
Korrik 9 Lënda: К-162/23
Gjykatësi Виолета Крстиновска, Salla e gjukimeve Судница 509.07.2024, во 12:00 -
Korrik 9 Lënda: П2-112/21
Gjykatësi Јасмина Шишковска Стојковиќ, Salla e gjukimeve Судница 1509.07.2024, во 12:30 -
Korrik 9 Lënda: К-88/22
Gjykatësi Фросина Стојаноска, Salla e gjukimeve Судница 209.07.2024, во 12:30 -
Korrik 9 Lënda: К-627/19
Gjykatësi Фросина Стојаноска, Salla e gjukimeve Судница 209.07.2024, во 13:00 -
Korrik 9 Lënda: К-172/24
Gjykatësi Кирил Георгиев, Salla e gjukimeve Судница 309.07.2024, во 13:00 -
Korrik 9 Lënda: К-256/23
Gjykatësi Кирил Георгиев, Salla e gjukimeve Судница 309.07.2024, во 13:30 -
Korrik 9 Lënda: К-312/21
Gjykatësi Фросина Стојаноска, Salla e gjukimeve Судница 209.07.2024, во 13:30 -
Korrik 9 Lënda: К-302/23
Gjykatësi Фросина Стојаноска, Salla e gjukimeve Судница 209.07.2024, во 14:00 -
Korrik 10 Lënda: МАЛВП-394/2023
Gjykatësi Оливера Митреска, Salla e gjukimeve Судница 1610.07.2024, во 08:30 -
Korrik 10 Lënda: П2-76/24
Gjykatësi Јасмина Шишковска Стојковиќ, Salla e gjukimeve Судница 1510.07.2024, во 09:00 -
Korrik 10 Lënda: П2-182/23
Gjykatësi Оливера Митреска, Salla e gjukimeve Судница 1610.07.2024, во 09:00 -
Korrik 10 Lënda: МАЛВП-99/2024
Gjykatësi Иван Колевски, Salla e gjukimeve Судница 410.07.2024, во 09:00 -
Korrik 10 Lënda: ПРК-С-1479/23
Gjykatësi Јованка Иваноска, Salla e gjukimeve Судница 1810.07.2024, во 09:00 -
Korrik 10 Lënda: К-326/21
Gjykatësi Виолета Крстиновска, Salla e gjukimeve Судница 510.07.2024, во 09:00 -
Korrik 10 Lënda: ПРК-С-1482/23
Gjykatësi Јованка Иваноска, Salla e gjukimeve Судница 1810.07.2024, во 09:00 -
Korrik 10 Lënda: ПРК-С-1486/23
Gjykatësi Јованка Иваноска, Salla e gjukimeve Судница 1810.07.2024, во 09:15 -
Korrik 10 Lënda: ПРК-С-1498/23
Gjykatësi Јованка Иваноска, Salla e gjukimeve Судница 1810.07.2024, во 09:15 -
Korrik 10 Lënda: ПРК-Ј-186/22
Gjykatësi Јованка Иваноска, Salla e gjukimeve Судница 1810.07.2024, во 09:30 -
Korrik 10 Lënda: К-9/22
Gjykatësi Кирил Георгиев, Salla e gjukimeve Судница 310.07.2024, во 09:30 -
Korrik 10 Lënda: РО-509/23
Gjykatësi Оливера Митреска, Salla e gjukimeve Судница 1610.07.2024, во 09:30 -
Korrik 10 Lënda: ПРК-Ј-183/22
Gjykatësi Јованка Иваноска, Salla e gjukimeve Судница 1810.07.2024, во 09:40 -
Korrik 10 Lënda: ПРК-С-1493/23
Gjykatësi Јованка Иваноска, Salla e gjukimeve Судница 1810.07.2024, во 10:00 -
Korrik 10 Lënda: РО-154/24
Gjykatësi Оливера Митреска, Salla e gjukimeve Судница 1610.07.2024, во 10:00 -
Korrik 10 Lënda: ПРК-С-1477/23
Gjykatësi Јованка Иваноска, Salla e gjukimeve Судница 1810.07.2024, во 10:00 -
Korrik 10 Lënda: К-269/22
Gjykatësi Виолета Крстиновска, Salla e gjukimeve Судница 510.07.2024, во 10:00 -
Korrik 10 Lënda: O1-16/24
Gjykatësi Јасмина Шишковска Стојковиќ, Salla e gjukimeve Соба 710.07.2024, во 10:00 -
Korrik 10 Lënda: РО-189/24
Gjykatësi Иван Колевски, Salla e gjukimeve Судница 410.07.2024, во 10:00 -
Korrik 10 Lënda: ВПП2-53/24
Gjykatësi Јасмина Шишковска Стојковиќ, Salla e gjukimeve Судница 1510.07.2024, во 10:00 -
Korrik 10 Lënda: РО-190/24
Gjykatësi Иван Колевски, Salla e gjukimeve Судница 410.07.2024, во 10:10 -
Korrik 10 Lënda: РО-170/23
Gjykatësi Оливера Митреска, Salla e gjukimeve Судница 1610.07.2024, во 10:15 -
Korrik 10 Lënda: ПРК-Ј-215/23
Gjykatësi Јованка Иваноска, Salla e gjukimeve Судница 1810.07.2024, во 10:15 -
Korrik 10 Lënda: РО-191/24
Gjykatësi Иван Колевски, Salla e gjukimeve Судница 410.07.2024, во 10:20 -
Korrik 10 Lënda: К-101/21
Gjykatësi Кирил Георгиев, Salla e gjukimeve Судница 310.07.2024, во 10:30 -
Korrik 10 Lënda: РО-196/24
Gjykatësi Иван Колевски, Salla e gjukimeve Судница 410.07.2024, во 10:30 -
Korrik 10 Lënda: ПРК-С-1494/23
Gjykatësi Јованка Иваноска, Salla e gjukimeve Судница 1810.07.2024, во 10:30 -
Korrik 10 Lënda: ПРК-С-1495/23
Gjykatësi Јованка Иваноска, Salla e gjukimeve Судница 1810.07.2024, во 10:30 -
Korrik 10 Lënda: РО-197/24
Gjykatësi Иван Колевски, Salla e gjukimeve Судница 410.07.2024, во 10:40 -
Korrik 10 Lënda: ПРК-Ј-213/23
Gjykatësi Јованка Иваноска, Salla e gjukimeve Судница 1810.07.2024, во 10:45 -
Korrik 10 Lënda: РО-204/24
Gjykatësi Иван Колевски, Salla e gjukimeve Судница 410.07.2024, во 10:50 -
Korrik 10 Lënda: РО-206/24
Gjykatësi Иван Колевски, Salla e gjukimeve Судница 410.07.2024, во 11:00 -
Korrik 10 Lënda: МАЛВП-148/2024
Gjykatësi Оливера Митреска, Salla e gjukimeve Судница 1610.07.2024, во 11:00 -
Korrik 10 Lënda: ПРК-С-1488/23
Gjykatësi Јованка Иваноска, Salla e gjukimeve Судница 1810.07.2024, во 11:00 -
Korrik 10 Lënda: ПРК-Ј-212/23
Gjykatësi Јованка Иваноска, Salla e gjukimeve Судница 1810.07.2024, во 11:00 -
Korrik 10 Lënda: РО-201/24
Gjykatësi Иван Колевски, Salla e gjukimeve Судница 410.07.2024, во 11:10 -
Korrik 10 Lënda: ПРК-С-1480/23
Gjykatësi Јованка Иваноска, Salla e gjukimeve Судница 1810.07.2024, во 11:15 -
Korrik 10 Lënda: ПРК-С-1478/23
Gjykatësi Јованка Иваноска, Salla e gjukimeve Судница 1810.07.2024, во 11:15 -
Korrik 10 Lënda: ПРК-Ј-208/23
Gjykatësi Јованка Иваноска, Salla e gjukimeve Судница 1810.07.2024, во 11:30 -
Korrik 10 Lënda: ПРК-С-1476/23
Gjykatësi Јованка Иваноска, Salla e gjukimeve Судница 1810.07.2024, во 11:30 -
Korrik 10 Lënda: К-185/23
Gjykatësi Виолета Крстиновска, Salla e gjukimeve Судница 510.07.2024, во 11:30 -
Korrik 10 Lënda: К-197/23
Gjykatësi Кирил Георгиев, Salla e gjukimeve Судница 310.07.2024, во 11:30 -
Korrik 10 Lënda: РО-122/23
Gjykatësi Оливера Митреска, Salla e gjukimeve Судница 1610.07.2024, во 11:30 -
Korrik 10 Lënda: РО-200/23
Gjykatësi Оливера Митреска, Salla e gjukimeve Судница 1610.07.2024, во 11:45 -
Korrik 10 Lënda: П2-162/22
Gjykatësi Оливера Митреска, Salla e gjukimeve Судница 1610.07.2024, во 12:00 -
Korrik 10 Lënda: СТ-48/24
Gjykatësi Јасмина Шишковска Стојковиќ, Salla e gjukimeve Судница 1510.07.2024, во 12:00 -
Korrik 10 Lënda: К-19/23
Gjykatësi Виолета Крстиновска, Salla e gjukimeve Судница 510.07.2024, во 12:15 -
Korrik 10 Lënda: К-480/23
Gjykatësi Кирил Георгиев, Salla e gjukimeve Судница 310.07.2024, во 12:30 -
Korrik 10 Lënda: ПЛ1-ТС-27/23
Gjykatësi Јасмина Шишковска Стојковиќ, Salla e gjukimeve Судница 1510.07.2024, во 13:30 -
Korrik 10 Lënda: РО-291/24
Gjykatësi Оливера Митреска, Salla e gjukimeve Судница 1610.07.2024, во 13:30 -
Korrik 10 Lënda: ПЛ1-ТС-27/24
Gjykatësi Јасмина Шишковска Стојковиќ, Salla e gjukimeve Судница 1510.07.2024, во 13:45 -
Korrik 11 Lënda: К-505/18
Gjykatësi Фросина Стојаноска, Salla e gjukimeve Судница 211.07.2024, во 09:00 -
Korrik 11 Lënda: РО-72/24
Gjykatësi Иван Колевски, Salla e gjukimeve Судница 411.07.2024, во 09:00 -
Korrik 11 Lënda: К-418/20
Gjykatësi Виолета Крстиновска, Salla e gjukimeve Судница 511.07.2024, во 09:00 -
Korrik 11 Lënda: РО-26/24
Gjykatësi Иван Колевски, Salla e gjukimeve Судница 411.07.2024, во 09:15 -
Korrik 11 Lënda: РО-112/24
Gjykatësi Иван Колевски, Salla e gjukimeve Судница 411.07.2024, во 09:30 -
Korrik 11 Lënda: К-158/24
Gjykatësi Фросина Стојаноска, Salla e gjukimeve Судница 211.07.2024, во 09:30 -
Korrik 11 Lënda: РО-262/24
Gjykatësi Иван Колевски, Salla e gjukimeve Судница 411.07.2024, во 09:40 -
Korrik 11 Lënda: РО-270/24
Gjykatësi Иван Колевски, Salla e gjukimeve Судница 411.07.2024, во 09:50 -
Korrik 11 Lënda: РО-256/24
Gjykatësi Иван Колевски, Salla e gjukimeve Судница 411.07.2024, во 10:00 -
Korrik 11 Lënda: К-10/24
Gjykatësi Виолета Крстиновска, Salla e gjukimeve Судница 511.07.2024, во 10:00 -
Korrik 11 Lënda: РО-263/24
Gjykatësi Иван Колевски, Salla e gjukimeve Судница 411.07.2024, во 10:10 -
Korrik 11 Lënda: ПЛ1-П-21/24
Gjykatësi Иван Колевски, Salla e gjukimeve Судница 411.07.2024, во 10:30 -
Korrik 11 Lënda: К-565/19
Gjykatësi Фросина Стојаноска, Salla e gjukimeve Судница 211.07.2024, во 10:30 -
Korrik 11 Lënda: К-4/24
Gjykatësi Кирил Георгиев, Salla e gjukimeve Судница 311.07.2024, во 10:30 -
Korrik 11 Lënda: К-206/22
Gjykatësi Фросина Стојаноска, Salla e gjukimeve Судница 211.07.2024, во 11:00 -
Korrik 11 Lënda: К-320/21
Gjykatësi Виолета Крстиновска, Salla e gjukimeve Судница 511.07.2024, во 11:00 -
Korrik 11 Lënda: К-259/23
Gjykatësi Фросина Стојаноска, Salla e gjukimeve Судница 211.07.2024, во 11:30 -
Korrik 11 Lënda: ВПП-453/24
Gjykatësi Иван Колевски, Salla e gjukimeve Судница 411.07.2024, во 11:30 -
Korrik 11 Lënda: К-355/23
Gjykatësi Кирил Георгиев, Salla e gjukimeve Судница 311.07.2024, во 11:30 -
Korrik 11 Lënda: К-101/24
Gjykatësi Кирил Георгиев, Salla e gjukimeve Судница 311.07.2024, во 11:30 -
Korrik 11 Lënda: ВПП-452/24
Gjykatësi Иван Колевски, Salla e gjukimeve Судница 411.07.2024, во 12:00 -
Korrik 11 Lënda: К-159/24
Gjykatësi Виолета Крстиновска, Salla e gjukimeve Судница 511.07.2024, во 12:00 -
Korrik 11 Lënda: К-66/24
Gjykatësi Кирил Георгиев, Salla e gjukimeve Судница 311.07.2024, во 12:30 -
Korrik 11 Lënda: К-655/19
Gjykatësi Фросина Стојаноска, Salla e gjukimeve Судница 211.07.2024, во 12:30 -
Korrik 11 Lënda: К-560/20
Gjykatësi Фросина Стојаноска, Salla e gjukimeve Судница 211.07.2024, во 13:00 -
Korrik 11 Lënda: К-208/21
Gjykatësi Кирил Георгиев, Salla e gjukimeve Судница 311.07.2024, во 13:30 -
Korrik 11 Lënda: К-774/20
Gjykatësi Фросина Стојаноска, Salla e gjukimeve Судница 211.07.2024, во 13:30 -
Korrik 12 Lënda: СТ-62/24
Gjykatësi Јасмина Шишковска Стојковиќ, Salla e gjukimeve Судница 1512.07.2024, во 08:45 -
Korrik 12 Lënda: СТ-63/24
Gjykatësi Јасмина Шишковска Стојковиќ, Salla e gjukimeve Судница 1512.07.2024, во 08:50 -
Korrik 12 Lënda: К-648/19
Gjykatësi Виолета Крстиновска, Salla e gjukimeve Судница 512.07.2024, во 10:00 -
Korrik 15 Lënda: К-301/24
Gjykatësi Виолета Крстиновска, Salla e gjukimeve Судница 515.07.2024, во 10:00 -
Gusht 19 Lënda: К-344/21
Gjykatësi Виолета Крстиновска, Salla e gjukimeve Судница 519.08.2024, во 11:00 -
Gusht 20 Lënda: К-227/22
Gjykatësi Виолета Крстиновска, Salla e gjukimeve Судница 520.08.2024, во 09:00 -
Gusht 20 Lënda: ПЛ1-ТС-30/23
Gjykatësi Јасмина Шишковска Стојковиќ, Salla e gjukimeve Судница 1520.08.2024, во 09:00 -
Gusht 20 Lënda: ПЛ1-ТС-7/24
Gjykatësi Јасмина Шишковска Стојковиќ, Salla e gjukimeve Судница 1520.08.2024, во 09:30 -
Gusht 20 Lënda: К-110/21
Gjykatësi Фросина Стојаноска, Salla e gjukimeve Судница 220.08.2024, во 09:30 -
Gusht 20 Lënda: К-639/21
Gjykatësi Кирил Георгиев, Salla e gjukimeve Судница 320.08.2024, во 10:00 -
Gusht 20 Lënda: ПЛ1-ТС-31/24
Gjykatësi Јасмина Шишковска Стојковиќ, Salla e gjukimeve Судница 1520.08.2024, во 10:00 -
Gusht 20 Lënda: К-115/21
Gjykatësi Виолета Крстиновска, Salla e gjukimeve Судница 520.08.2024, во 10:00 -
Gusht 20 Lënda: ПЛ1-ТС-1/24
Gjykatësi Јасмина Шишковска Стојковиќ, Salla e gjukimeve Судница 1520.08.2024, во 10:30 -
Gusht 20 Lënda: К-233/23
Gjykatësi Кирил Георгиев, Salla e gjukimeve Судница 320.08.2024, во 11:00 -
Gusht 20 Lënda: К-485/19
Gjykatësi Виолета Крстиновска, Salla e gjukimeve Судница 520.08.2024, во 11:00 -
Gusht 20 Lënda: К-232/21
Gjykatësi Виолета Крстиновска, Salla e gjukimeve Судница 520.08.2024, во 12:00 -
Gusht 20 Lënda: К-33/21
Gjykatësi Фросина Стојаноска, Salla e gjukimeve Судница 220.08.2024, во 12:30 -
Gusht 21 Lënda: ПЛ1-П-51/23
Gjykatësi Јасмина Шишковска Стојковиќ, Salla e gjukimeve Судница 1521.08.2024, во 09:00 -
Gusht 21 Lënda: РО-267/24
Gjykatësi Оливера Митреска, Salla e gjukimeve Судница 1621.08.2024, во 09:00 -
Gusht 21 Lënda: К-135/22
Gjykatësi Виолета Крстиновска, Salla e gjukimeve Судница 521.08.2024, во 09:00 -
Gusht 21 Lënda: РО-274/24
Gjykatësi Оливера Митреска, Salla e gjukimeve Судница 1621.08.2024, во 09:30 -
Gusht 21 Lënda: РО-435/23
Gjykatësi Оливера Митреска, Salla e gjukimeve Судница 1621.08.2024, во 10:30 -
Gusht 21 Lënda: П1-147/23
Gjykatësi Јасмина Шишковска Стојковиќ, Salla e gjukimeve Судница 1521.08.2024, во 10:30 -
Gusht 21 Lënda: К-451/22
Gjykatësi Фросина Стојаноска, Salla e gjukimeve Судница 221.08.2024, во 10:30 -
Gusht 21 Lënda: РО-450/23
Gjykatësi Оливера Митреска, Salla e gjukimeve Судница 1621.08.2024, во 10:35 -
Gusht 21 Lënda: РО-453/23
Gjykatësi Оливера Митреска, Salla e gjukimeve Судница 1621.08.2024, во 10:40 -
Gusht 21 Lënda: РО-456/23
Gjykatësi Оливера Митреска, Salla e gjukimeve Судница 1621.08.2024, во 10:45 -
Gusht 21 Lënda: РО-459/23
Gjykatësi Оливера Митреска, Salla e gjukimeve Судница 1621.08.2024, во 10:50 -
Gusht 21 Lënda: РО-381/23
Gjykatësi Оливера Митреска, Salla e gjukimeve Судница 1621.08.2024, во 10:55 -
Gusht 21 Lënda: РО-382/23
Gjykatësi Оливера Митреска, Salla e gjukimeve Судница 1621.08.2024, во 11:00 -
Gusht 21 Lënda: П3-7/23
Gjykatësi Оливера Митреска, Salla e gjukimeve Судница 1621.08.2024, во 11:00 -
Gusht 21 Lënda: РО-383/23
Gjykatësi Оливера Митреска, Salla e gjukimeve Судница 1621.08.2024, во 11:05 -
Gusht 21 Lënda: К-569/23
Gjykatësi Виолета Крстиновска, Salla e gjukimeve Судница 521.08.2024, во 11:30 -
Gusht 21 Lënda: ВПП1-14/24
Gjykatësi Јасмина Шишковска Стојковиќ, Salla e gjukimeve Судница 1521.08.2024, во 12:00 -
Gusht 21 Lënda: К-321/21
Gjykatësi Виолета Крстиновска, Salla e gjukimeve Судница 521.08.2024, во 12:30 -
Gusht 22 Lënda: К-444/21
Gjykatësi Виолета Крстиновска, Salla e gjukimeve Судница 522.08.2024, во 09:00 -
Gusht 22 Lënda: ПЛ1-ТС-34/24
Gjykatësi Јасмина Шишковска Стојковиќ, Salla e gjukimeve Судница 1522.08.2024, во 09:00 -
Gusht 22 Lënda: ПЛ1-ТС-34/24
Gjykatësi Јасмина Шишковска Стојковиќ, Salla e gjukimeve Судница 1522.08.2024, во 09:00 -
Gusht 22 Lënda: ПЛ1-ТС-33/24
Gjykatësi Јасмина Шишковска Стојковиќ, Salla e gjukimeve Судница 1522.08.2024, во 09:30 -
Gusht 22 Lënda: ПЛ1-ТС-33/24
Gjykatësi Јасмина Шишковска Стојковиќ, Salla e gjukimeve Судница 1522.08.2024, во 09:30 -
Gusht 22 Lënda: ВПП1-22/23
Gjykatësi Јасмина Шишковска Стојковиќ, Salla e gjukimeve Судница 1522.08.2024, во 10:00 -
Gusht 22 Lënda: МАЛВП-333/2023
Gjykatësi Оливера Митреска, Salla e gjukimeve Судница 1622.08.2024, во 10:00 -
Gusht 22 Lënda: К-127/21
Gjykatësi Фросина Стојаноска, Salla e gjukimeve Судница 222.08.2024, во 10:00 -
Gusht 22 Lënda: К-467/20
Gjykatësi Виолета Крстиновска, Salla e gjukimeve Судница 522.08.2024, во 10:00 -
Gusht 22 Lënda: П1-6/22
Gjykatësi Оливера Митреска, Salla e gjukimeve Судница 1622.08.2024, во 11:00 -
Gusht 22 Lënda: К-357/19
Gjykatësi Виолета Крстиновска, Salla e gjukimeve Судница 522.08.2024, во 12:00 -
Gusht 22 Lënda: К-227/23
Gjykatësi Фросина Стојаноска, Salla e gjukimeve Судница 222.08.2024, во 12:30 -
Gusht 23 Lënda: П1-56/23
Gjykatësi Јасмина Шишковска Стојковиќ, Salla e gjukimeve Судница 1523.08.2024, во 09:00 -
Gusht 23 Lënda: П4-62/22
Gjykatësi Јасмина Шишковска Стојковиќ, Salla e gjukimeve Судница 1523.08.2024, во 09:30 -
Gusht 26 Lënda: П2-36/24
Gjykatësi Сашо Патоски, Salla e gjukimeve Судница 1726.08.2024, во 08:30 -
Gusht 26 Lënda: П2-36/24
Gjykatësi Сашо Патоски, Salla e gjukimeve Судница 1726.08.2024, во 08:30 -
Gusht 26 Lënda: РО-304/23
Gjykatësi Сашо Патоски, Salla e gjukimeve Судница 1726.08.2024, во 08:45 -
Gusht 26 Lënda: РО-501/23
Gjykatësi Сашо Патоски, Salla e gjukimeve Судница 1726.08.2024, во 09:00 -
Gusht 26 Lënda: РО-413/23
Gjykatësi Сашо Патоски, Salla e gjukimeve Судница 1726.08.2024, во 09:00 -
Gusht 26 Lënda: РО-150/23
Gjykatësi Сашо Патоски, Salla e gjukimeve Судница 1726.08.2024, во 09:00 -
Gusht 26 Lënda: РО-500/23
Gjykatësi Сашо Патоски, Salla e gjukimeve Судница 1726.08.2024, во 09:00 -
Gusht 26 Lënda: РО-499/23
Gjykatësi Сашо Патоски, Salla e gjukimeve Судница 1726.08.2024, во 09:00 -
Gusht 26 Lënda: РО-496/23
Gjykatësi Сашо Патоски, Salla e gjukimeve Судница 1726.08.2024, во 09:00 -
Gusht 26 Lënda: К-488/21
Gjykatësi Виолета Крстиновска, Salla e gjukimeve Судница 526.08.2024, во 09:00 -
Gusht 26 Lënda: МАЛВП-110/2024
Gjykatësi Оливера Митреска, Salla e gjukimeve Судница 1626.08.2024, во 09:00 -
Gusht 26 Lënda: РО-495/23
Gjykatësi Оливера Митреска, Salla e gjukimeve Судница 1626.08.2024, во 10:00 -
Gusht 26 Lënda: РО-498/23
Gjykatësi Оливера Митреска, Salla e gjukimeve Судница 1626.08.2024, во 10:15 -
Gusht 26 Lënda: РО-440/23
Gjykatësi Оливера Митреска, Salla e gjukimeve Судница 1626.08.2024, во 10:30 -
Gusht 26 Lënda: РО-505/23
Gjykatësi Сашо Патоски, Salla e gjukimeve Судница 1726.08.2024, во 10:30 -
Gusht 26 Lënda: П1-67/23
Gjykatësi Сашо Патоски, Salla e gjukimeve Судница 1726.08.2024, во 10:30 -
Gusht 26 Lënda: РО-505/23
Gjykatësi Сашо Патоски, Salla e gjukimeve Судница 1726.08.2024, во 10:30 -
Gusht 26 Lënda: РО-251/23
Gjykatësi Оливера Митреска, Salla e gjukimeve Судница 1626.08.2024, во 10:45 -
Gusht 26 Lënda: РО-238/23
Gjykatësi Оливера Митреска, Salla e gjukimeve Судница 1626.08.2024, во 10:50 -
Gusht 26 Lënda: РО-464/23
Gjykatësi Оливера Митреска, Salla e gjukimeve Судница 1626.08.2024, во 11:00 -
Gusht 26 Lënda: РО-465/23
Gjykatësi Оливера Митреска, Salla e gjukimeve Судница 1626.08.2024, во 11:15 -
Gusht 26 Lënda: РО-479/23
Gjykatësi Оливера Митреска, Salla e gjukimeve Судница 1626.08.2024, во 11:30 -
Gusht 26 Lënda: К-204/24
Gjykatësi Виолета Крстиновска, Salla e gjukimeve Судница 526.08.2024, во 11:30 -
Gusht 26 Lënda: РО-480/23
Gjykatësi Оливера Митреска, Salla e gjukimeve Судница 1626.08.2024, во 11:45 -
Gusht 26 Lënda: П2-194/23
Gjykatësi Оливера Митреска, Salla e gjukimeve Судница 1626.08.2024, во 12:00 -
Gusht 26 Lënda: П2-28/24
Gjykatësi Оливера Митреска, Salla e gjukimeve Судница 1626.08.2024, во 12:30 -
Gusht 27 Lënda: МАЛВП-107/2024
Gjykatësi Оливера Митреска, Salla e gjukimeve Судница 1627.08.2024, во 08:30 -
Gusht 27 Lënda: РО-255/24
Gjykatësi Сашо Патоски, Salla e gjukimeve Судница 1727.08.2024, во 08:45 -
Gusht 27 Lënda: К-436/21
Gjykatësi Виолета Крстиновска, Salla e gjukimeve Судница 527.08.2024, во 09:00 -
Gusht 27 Lënda: МАЛВП-112/2024
Gjykatësi Оливера Митреска, Salla e gjukimeve Судница 1627.08.2024, во 09:00 -
Gusht 27 Lënda: РО-157/24
Gjykatësi Оливера Митреска, Salla e gjukimeve Судница 1627.08.2024, во 10:00 -
Gusht 27 Lënda: РО-406/23
Gjykatësi Сашо Патоски, Salla e gjukimeve Судница 1727.08.2024, во 10:00 -
Gusht 27 Lënda: РО-161/24
Gjykatësi Оливера Митреска, Salla e gjukimeve Судница 1627.08.2024, во 10:10 -
Gusht 27 Lënda: РО-162/24
Gjykatësi Оливера Митреска, Salla e gjukimeve Судница 1627.08.2024, во 10:15 -
Gusht 27 Lënda: П4-2/23
Gjykatësi Сашо Патоски, Salla e gjukimeve Судница 1727.08.2024, во 10:15 -
Gusht 27 Lënda: РО-168/24
Gjykatësi Оливера Митреска, Salla e gjukimeve Судница 1627.08.2024, во 10:20 -
Gusht 27 Lënda: РО-171/24
Gjykatësi Оливера Митреска, Salla e gjukimeve Судница 1627.08.2024, во 10:30 -
Gusht 27 Lënda: РО-171/24
Gjykatësi Оливера Митреска, Salla e gjukimeve Судница 1627.08.2024, во 10:30 -
Gusht 27 Lënda: РО-370/23
Gjykatësi Сашо Патоски, Salla e gjukimeve Судница 1727.08.2024, во 10:30 -
Gusht 27 Lënda: РО-175/24
Gjykatësi Оливера Митреска, Salla e gjukimeve Судница 1627.08.2024, во 10:40 -
Gusht 27 Lënda: К-363/21
Gjykatësi Виолета Крстиновска, Salla e gjukimeve Судница 527.08.2024, во 11:00 -
Gusht 27 Lënda: РО-225/23
Gjykatësi Оливера Митреска, Salla e gjukimeve Судница 1627.08.2024, во 11:00 -
Gusht 27 Lënda: РО-227/23
Gjykatësi Оливера Митреска, Salla e gjukimeve Судница 1627.08.2024, во 11:15 -
Gusht 27 Lënda: РО-163/23
Gjykatësi Оливера Митреска, Salla e gjukimeve Судница 1627.08.2024, во 11:30 -
Gusht 27 Lënda: РО-228/23
Gjykatësi Оливера Митреска, Salla e gjukimeve Судница 1627.08.2024, во 11:45 -
Gusht 27 Lënda: РО-50/24
Gjykatësi Оливера Митреска, Salla e gjukimeve Судница 1627.08.2024, во 11:50 -
Gusht 27 Lënda: РО-219/24
Gjykatësi Оливера Митреска, Salla e gjukimeve Судница 1627.08.2024, во 12:00 -
Gusht 27 Lënda: РО-224/24
Gjykatësi Оливера Митреска, Salla e gjukimeve Судница 1627.08.2024, во 12:15 -
Gusht 28 Lënda: РО-394/23
Gjykatësi Сашо Патоски, Salla e gjukimeve Судница 1728.08.2024, во 09:00 -
Gusht 28 Lënda: РО-194/23
Gjykatësi Сашо Патоски, Salla e gjukimeve Судница 1728.08.2024, во 09:00 -
Gusht 29 Lënda: МАЛВП-323/2022
Gjykatësi Сашо Патоски, Salla e gjukimeve Судница 1729.08.2024, во 08:30 -
Gusht 29 Lënda: РО-308/23
Gjykatësi Сашо Патоски, Salla e gjukimeve Судница 1729.08.2024, во 08:45 -
Gusht 29 Lënda: П2-63/24
Gjykatësi Сашо Патоски, Salla e gjukimeve Судница 1729.08.2024, во 08:45 -
Gusht 29 Lënda: К-398/21
Gjykatësi Виолета Крстиновска, Salla e gjukimeve Судница 529.08.2024, во 09:00 -
Gusht 29 Lënda: РО-169/24
Gjykatësi Оливера Митреска, Salla e gjukimeve Судница 1629.08.2024, во 09:00 -
Gusht 29 Lënda: РО-226/24
Gjykatësi Оливера Митреска, Salla e gjukimeve Судница 1629.08.2024, во 09:15 -
Gusht 29 Lënda: РО-242/24
Gjykatësi Оливера Митреска, Salla e gjukimeve Судница 1629.08.2024, во 09:30 -
Gusht 29 Lënda: РО-490/23
Gjykatësi Сашо Патоски, Salla e gjukimeve Судница 1729.08.2024, во 09:30 -
Gusht 29 Lënda: МАЛВП-299/2023
Gjykatësi Оливера Митреска, Salla e gjukimeve Судница 1629.08.2024, во 10:00 -
Gusht 29 Lënda: МАЛВП-1/2023
Gjykatësi Сашо Патоски, Salla e gjukimeve Судница 1729.08.2024, во 10:15 -
Gusht 29 Lënda: РО-198/24
Gjykatësi Оливера Митреска, Salla e gjukimeve Судница 1629.08.2024, во 11:00 -
Gusht 29 Lënda: РО-192/24
Gjykatësi Оливера Митреска, Salla e gjukimeve Судница 1629.08.2024, во 11:05 -
Gusht 29 Lënda: РО-200/24
Gjykatësi Оливера Митреска, Salla e gjukimeve Судница 1629.08.2024, во 11:10 -
Gusht 29 Lënda: РО-202/24
Gjykatësi Оливера Митреска, Salla e gjukimeve Судница 1629.08.2024, во 11:15 -
Gusht 29 Lënda: РО-203/24
Gjykatësi Оливера Митреска, Salla e gjukimeve Судница 1629.08.2024, во 11:20 -
Gusht 29 Lënda: РО-207/24
Gjykatësi Оливера Митреска, Salla e gjukimeve Судница 1629.08.2024, во 11:25 -
Gusht 29 Lënda: П1-140/23
Gjykatësi Оливера Митреска, Salla e gjukimeve Судница 1629.08.2024, во 12:00 -
Gusht 29 Lënda: К-549/21
Gjykatësi Виолета Крстиновска, Salla e gjukimeve Судница 529.08.2024, во 12:00 -
Gusht 29 Lënda: К-276/17
Gjykatësi Виолета Крстиновска, Salla e gjukimeve Судница 529.08.2024, во 12:30 -
Gusht 29 Lënda: МАЛВП-318/2023
Gjykatësi Оливера Митреска, Salla e gjukimeve Судница 1629.08.2024, во 12:30 -
Gusht 29 Lënda: МАЛВП-318/2023
Gjykatësi Оливера Митреска, Salla e gjukimeve Судница 1629.08.2024, во 12:30 -
Shtator 2 Lënda: МАЛВП-127/2022
Gjykatësi Сашо Патоски, Salla e gjukimeve Судница 1702.09.2024, во 08:30 -
Shtator 2 Lënda: РО-187/24
Gjykatësi Сашо Патоски, Salla e gjukimeve Судница 1702.09.2024, во 08:45 -
Shtator 2 Lënda: ПРК-М-65/23
Gjykatësi Јованка Иваноска, Salla e gjukimeve Судница 1802.09.2024, во 09:00 -
Shtator 2 Lënda: ПРК-О-199/22
Gjykatësi Јованка Иваноска, Salla e gjukimeve Судница 1802.09.2024, во 09:00 -
Shtator 2 Lënda: РО-238/22
Gjykatësi Сашо Патоски, Salla e gjukimeve Судница 1702.09.2024, во 09:00 -
Shtator 2 Lënda: РО-235/22
Gjykatësi Сашо Патоски, Salla e gjukimeve Судница 1702.09.2024, во 09:00 -
Shtator 2 Lënda: МАЛВП-312/2023
Gjykatësi Оливера Митреска, Salla e gjukimeve Судница 1602.09.2024, во 09:00 -
Shtator 2 Lënda: ПРК-О-48/22
Gjykatësi Јованка Иваноска, Salla e gjukimeve Судница 602.09.2024, во 09:00 -
Shtator 2 Lënda: К-459/23
Gjykatësi Виолета Крстиновска, Salla e gjukimeve Судница 502.09.2024, во 09:00 -
Shtator 2 Lënda: ПРК-С-2389/22
Gjykatësi Јованка Иваноска, Salla e gjukimeve Судница 1802.09.2024, во 09:15 -
Shtator 2 Lënda: ПРК-С-2570/22
Gjykatësi Јованка Иваноска, Salla e gjukimeve Судница 1802.09.2024, во 09:20 -
Shtator 2 Lënda: ПРК-С-1923/22
Gjykatësi Јованка Иваноска, Salla e gjukimeve Судница 1802.09.2024, во 09:30 -
Shtator 2 Lënda: ПРК-С-1938/22
Gjykatësi Јованка Иваноска, Salla e gjukimeve Судница 1802.09.2024, во 09:30 -
Shtator 2 Lënda: ПРК-С-2238/22
Gjykatësi Јованка Иваноска, Salla e gjukimeve Судница 1802.09.2024, во 09:30 -
Shtator 2 Lënda: П1-2/23
Gjykatësi Сашо Патоски, Salla e gjukimeve Судница 1702.09.2024, во 09:30 -
Shtator 2 Lënda: ПРК-С-2579/22
Gjykatësi Јованка Иваноска, Salla e gjukimeve Судница 1802.09.2024, во 09:40 -
Shtator 2 Lënda: ПРК-С-2572/22
Gjykatësi Јованка Иваноска, Salla e gjukimeve Судница 1802.09.2024, во 09:40 -
Shtator 2 Lënda: К-472/23
Gjykatësi Виолета Крстиновска, Salla e gjukimeve Судница 502.09.2024, во 10:00 -
Shtator 2 Lënda: ПРК-С-2030/22
Gjykatësi Јованка Иваноска, Salla e gjukimeve Судница 1802.09.2024, во 10:00 -
Shtator 2 Lënda: РО-271/22
Gjykatësi Сашо Патоски, Salla e gjukimeve Судница 1702.09.2024, во 10:00 -
Shtator 2 Lënda: П1-117/23
Gjykatësi Јасмина Шишковска Стојковиќ, Salla e gjukimeve Судница 1502.09.2024, во 10:00 -
Shtator 2 Lënda: П1-96/23
Gjykatësi Оливера Митреска, Salla e gjukimeve Судница 1602.09.2024, во 10:30 -
Shtator 2 Lënda: РО-209/24
Gjykatësi Сашо Патоски, Salla e gjukimeve Судница 1702.09.2024, во 10:30 -
Shtator 2 Lënda: РО-205/24
Gjykatësi Сашо Патоски, Salla e gjukimeve Судница 1702.09.2024, во 10:30 -
Shtator 2 Lënda: ПРК-Ј-187/22
Gjykatësi Јованка Иваноска, Salla e gjukimeve Судница 1802.09.2024, во 10:30 -
Shtator 2 Lënda: ПРК-Ј-216/23
Gjykatësi Јованка Иваноска, Salla e gjukimeve Судница 1802.09.2024, во 10:45 -
Shtator 2 Lënda: ПРК-Ј-232/23
Gjykatësi Јованка Иваноска, Salla e gjukimeve Судница 1802.09.2024, во 11:00 -
Shtator 2 Lënda: К-115/24
Gjykatësi Виолета Крстиновска, Salla e gjukimeve Судница 502.09.2024, во 11:00 -
Shtator 2 Lënda: РО-106/24
Gjykatësi Оливера Митреска, Salla e gjukimeve Судница 1602.09.2024, во 11:00 -
Shtator 2 Lënda: К-567/23
Gjykatësi Виолета Крстиновска, Salla e gjukimeve Судница 502.09.2024, во 11:05 -
Shtator 2 Lënda: РО-177/24
Gjykatësi Оливера Митреска, Salla e gjukimeve Судница 1602.09.2024, во 11:15 -
Shtator 2 Lënda: РО-227/24
Gjykatësi Оливера Митреска, Salla e gjukimeve Судница 1602.09.2024, во 11:30 -
Shtator 2 Lënda: РО-620/22
Gjykatësi Оливера Митреска, Salla e gjukimeve Судница 1602.09.2024, во 11:45 -
Shtator 2 Lënda: РО-215/24
Gjykatësi Оливера Митреска, Salla e gjukimeve Судница 1602.09.2024, во 12:00 -
Shtator 3 Lënda: РО-208/23
Gjykatësi Сашо Патоски, Salla e gjukimeve Судница 1703.09.2024, во 08:45 -
Shtator 3 Lënda: РО-451/23
Gjykatësi Сашо Патоски, Salla e gjukimeve Судница 1703.09.2024, во 08:45 -
Shtator 3 Lënda: РО-407/23
Gjykatësi Сашо Патоски, Salla e gjukimeve Судница 1703.09.2024, во 08:45 -
Shtator 3 Lënda: П2-1/24
Gjykatësi Сашо Патоски, Salla e gjukimeve Судница 1703.09.2024, во 09:00 -
Shtator 3 Lënda: РО-273/23
Gjykatësi Оливера Митреска, Salla e gjukimeve Судница 1603.09.2024, во 09:00 -
Shtator 3 Lënda: К-102/24
Gjykatësi Виолета Крстиновска, Salla e gjukimeve Судница 503.09.2024, во 09:00 -
Shtator 3 Lënda: ПРК-С-922/23
Gjykatësi Влатко Сековски, Salla e gjukimeve Судница 1103.09.2024, во 09:00 -
Shtator 3 Lënda: К-44/24
Gjykatësi Виолета Крстиновска, Salla e gjukimeve Судница 503.09.2024, во 09:00 -
Shtator 3 Lënda: ПРК-О-180/22
Gjykatësi Јованка Иваноска, Salla e gjukimeve Судница 1803.09.2024, во 09:00 -
Shtator 3 Lënda: ТС-9/23
Gjykatësi Јасмина Шишковска Стојковиќ, Salla e gjukimeve Судница 1503.09.2024, во 09:00 -
Shtator 3 Lënda: ПРК-С-923/23
Gjykatësi Влатко Сековски, Salla e gjukimeve Судница 1103.09.2024, во 09:05 -
Shtator 3 Lënda: ПРК-С-924/23
Gjykatësi Влатко Сековски, Salla e gjukimeve Судница 1103.09.2024, во 09:10 -
Shtator 3 Lënda: РО-524/22
Gjykatësi Оливера Митреска, Salla e gjukimeve Судница 1603.09.2024, во 09:10 -
Shtator 3 Lënda: ПРК-С-925/23
Gjykatësi Влатко Сековски, Salla e gjukimeve Судница 1103.09.2024, во 09:15 -
Shtator 3 Lënda: ПРК-С-926/23
Gjykatësi Влатко Сековски, Salla e gjukimeve Судница 1103.09.2024, во 09:20 -
Shtator 3 Lënda: ПРК-С-2507/22
Gjykatësi Јованка Иваноска, Salla e gjukimeve Судница 1803.09.2024, во 09:20 -
Shtator 3 Lënda: ПРК-С-927/23
Gjykatësi Влатко Сековски, Salla e gjukimeve Судница 1103.09.2024, во 09:25 -
Shtator 3 Lënda: ПРК-С-928/23
Gjykatësi Влатко Сековски, Salla e gjukimeve Судница 1103.09.2024, во 09:30 -
Shtator 3 Lënda: ПРК-С-1889/22
Gjykatësi Јованка Иваноска, Salla e gjukimeve Судница 1803.09.2024, во 09:30 -
Shtator 3 Lënda: МАЛВП-39/2024
Gjykatësi Сашо Патоски, Salla e gjukimeve Судница 1703.09.2024, во 09:30 -
Shtator 3 Lënda: ПРК-С-1583/22
Gjykatësi Јованка Иваноска, Salla e gjukimeve Судница 1803.09.2024, во 09:30 -
Shtator 3 Lënda: ПРК-С-2509/22
Gjykatësi Јованка Иваноска, Salla e gjukimeve Судница 1803.09.2024, во 09:30 -
Shtator 3 Lënda: ПЛ1-ТС-4/24
Gjykatësi Јасмина Шишковска Стојковиќ, Salla e gjukimeve Судница 1503.09.2024, во 09:30 -
Shtator 3 Lënda: К-282/24
Gjykatësi Кирил Георгиев, Salla e gjukimeve Судница 303.09.2024, во 09:30 -
Shtator 3 Lënda: К-524/20
Gjykatësi Фросина Стојаноска, Salla e gjukimeve Судница 203.09.2024, во 09:30 -
Shtator 3 Lënda: ПРК-С-932/23
Gjykatësi Влатко Сековски, Salla e gjukimeve Судница 1103.09.2024, во 09:35 -
Shtator 3 Lënda: ПРК-С-933/23
Gjykatësi Влатко Сековски, Salla e gjukimeve Судница 1103.09.2024, во 09:40 -
Shtator 3 Lënda: ПРК-С-20/22
Gjykatësi Јованка Иваноска, Salla e gjukimeve Судница 603.09.2024, во 09:40 -
Shtator 3 Lënda: ПРК-С-935/23
Gjykatësi Влатко Сековски, Salla e gjukimeve Судница 1103.09.2024, во 09:45 -
Shtator 3 Lënda: ПРК-С-936/23
Gjykatësi Влатко Сековски, Salla e gjukimeve Судница 1103.09.2024, во 09:50 -
Shtator 3 Lënda: ПРК-С-937/23
Gjykatësi Влатко Сековски, Salla e gjukimeve Судница 1103.09.2024, во 09:55 -
Shtator 3 Lënda: ПРК-С-938/23
Gjykatësi Влатко Сековски, Salla e gjukimeve Судница 1103.09.2024, во 10:00 -
Shtator 3 Lënda: ПРК-Ј-41/24
Gjykatësi Јованка Иваноска, Salla e gjukimeve Судница 1803.09.2024, во 10:00 -
Shtator 3 Lënda: П1-132/23
Gjykatësi Јасмина Шишковска Стојковиќ, Salla e gjukimeve Судница 1503.09.2024, во 10:00 -
Shtator 3 Lënda: П1-51/23
Gjykatësi Оливера Митреска, Salla e gjukimeve Судница 1603.09.2024, во 10:00 -
Shtator 3 Lënda: К-349/23
Gjykatësi Фросина Стојаноска, Salla e gjukimeve Судница 203.09.2024, во 10:00 -
Shtator 3 Lënda: ПРК-С-939/23
Gjykatësi Влатко Сековски, Salla e gjukimeve Судница 1103.09.2024, во 10:05