СООПШТЕНИЕ [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

СООПШТЕНИЕ

Известувања  |  15.6.2020

Согласно одлуката на Судскиот совет на РСМ за измени и дополнувања на одлуката 02-606/1 од 17.05.2020 г. и одлуката 02-606/2 од 7.05.2020 г., Основниот суд Прилеп по предметите кои не се итни постапува согласно мерките, одлуките и препораките на надлежните органи за спречување на ширењето на вирусот ковид-19.

ОСНОВЕН СУД ПРИЛЕП

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_