Годишен план за работа [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Годишен план за работа

Планови за работа

Година
Опис Година Преземање
Програма за работа за 2016 год.
2016
Јавни набавки за 2016
2016
Прва<1>Последна

Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_