Нотар за подрачјето на општина Радовиш [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Нотар за подрачјето на општина Радовиш

Новости  |  22.1.2018

                                         ИЗВЕСТУВАЊЕ

Со решение на нотарската комора од 16.01.2018 година се определува

нотарот ЈАНКО МИЛУШЕВ од Струмица да ја врши нотарската служба на

подрачјето на Основен суд Радовиш, за временскиот период до денот на

донесување на решението до именување на нов нотар за ова службено подрачје.

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_