Портпарол на судот [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Портпарол на судот

Известувања  |  13.1.2017
Портпарол на Основен суд Радовиш

Портпарол на Основен суд Радовиш е судијата

Андон Атанасов

телефон за контакт: 075423926

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_