Отворен ден на правдата по повод Европскиот ден на правдата [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Отворен ден на правдата по повод Европскиот ден на правдата

Соопштенија за јавност  |  03.10.2019
Известување за отворен ден во Основен суд Радовиш по повод Европскиот ден на правдата

По повод Европскиот ден на правдата, 25 октомври 2019 година (петок) е отворен ден за граѓаните на Република Северна Македонија во Основен суд Радовиш

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_