Основен суд Радовиш започна со работа на 16.08.2016 година [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Основен суд Радовиш започна со работа на 16.08.2016 година

Новости  |  16.8.2016

                                                                                СООПШТЕНИЕ

                 После штајкот на судската администрација и судската ферија која заврши на 15.08.2016 година, Ве информираме дека Основен суд Радовиш од 16.08.2016 година функционира целосно додека штрајкот на судската администрација е ставен во мирување.

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_