Извештаи (месечен, квартален, полугодишен, годишен) [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Извештаи (месечен, квартален, полугодишен, годишен)

Извештаи

Година
Вид на извештај
Опис Година Преземање
Месечен извештај - Декември 2017 год.
Месечен
2017
Завршна сметка 2016 год. - Буџетска
Годишен
2016
Завршна сметка 2016 год. - Сопствени приходи
Годишен
2016
Завршна сметка 2016 год. - Депозитна
Годишен
2016
Месечен извештај - Ноември 2017 год.
Месечен
2017
Месечен извештај - Октомври 2017 год.
Месечен
2017
Трет квартал 2017 год.
Квартален
2017
Месечен извештај - Септември 2017 год.
Месечен
2017
Месечен извештај - Август 2017 год.
Месечен
2017
Месечен извештај - Јули 2017 год.
Месечен
2017

Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_

Најнови вести


Сите вести