Извештаи (месечен, квартален, полугодишен, годишен) [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Извештаи (месечен, квартален, полугодишен, годишен)

Извештаи

Година
Вид на извештај
Опис Година Преземање
Месечен известај 07.2021 год.
Месечен
2021
Прво полугодие 2021 год
Полугодишен
2021
Втор квартал 2021
Квартален
2021
Месечен известај 06.2021 год.
Месечен
2021
Месечен известај 05.2021 год.
Месечен
2021
Месечен известај 04.2021 год.
Месечен
2021
Прв квартал 2021
Квартален
2021
Месечен известај 03.2021 год.
Месечен
2021
Годишен распоред за работа на Основен суд Ресен за 2021 година
Годишен
2021
Завршна Буџетска сметка 2020 год
Годишен
2020

Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_

Најнови вести


Сите вести