Извештаи (месечен, квартален, полугодишен, годишен) [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Извештаи (месечен, квартален, полугодишен, годишен)

Извештаи

Година
Вид на извештај
Опис Година Преземање
Завршна Депозитна сметка 2023 год
Годишен
2023
Завршна Сопствена сметка 2023 год
Годишен
2023
Завршна Буџетска сметка 2023 год
Годишен
2023
Годишен 2023
Годишен
2023
Второ полугодие 2023
Полугодишен
2023
Четврт квартал 2023
Годишен
2022
Месечен извештај 12.2023 год.
Месечен
2023
Месечен извештај 11.2023 год.
Месечен
2023
Месечен извештај 10.2023 год.
Месечен
2023
Трет квартал 2023
Квартален
2023

Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_

Најнови вести


Сите вести