Работно време [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Работно време

Понеделник - Петок

7:30h - 15:30h

Прием на документи

7:30h - 15:30h

Пауза

11:0h - 11:30h

Прием на странки - Среда

11:00h - 13:00h
Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_

Најнови вести


Сите вести