Основен суд Ресен [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

За судот

Основен суд Ресен

Таше Милошевски бр.3
Емаил:  info@osresen.mk

Контакт телефони

Телефонска централа

+389 (0)47 452 588

Телефонска централа

+389 (0)47 451 144

Телефонска централа

+389 (0)75 287 483
Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_

Најнови вести


Сите вести