Конечна ранг листа на кадидати за работно место Судски соработник со освоени поени по јавен оглас 1/2023 [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Конечна ранг листа на кадидати за работно место Судски соработник со освоени поени по јавен оглас 1/2023

Соопштенија за јавност  |  06.11.2023
Конечна ранг листа на кадидати за работно место Судски соработник со освоени поени по јавен оглас 1/2023
   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_