ИНТЕРЕН ОГЛАС бр. 1/23- За пополнување на работно место со унапредување на судски службеник во Основен суд Ресен [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

ИНТЕРЕН ОГЛАС бр. 1/23- За пополнување на работно место со унапредување на судски службеник во Основен суд Ресен

Соопштенија за јавност  |  03.10.2023
ИНТЕРЕН ОГЛАС бр. 1/23- За пополнување на работно место со унапредување на судски службеник во Основен суд Ресен
   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_