Годишен извештај за Слободен пристап до информации од јавен карактер за 2023 година [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Годишен извештај за Слободен пристап до информации од јавен карактер за 2023 година

Соопштенија за јавност  |  25.1.2024
Годишен извештај за Слободен пристап до информации од јавен карактер за 2023 година
   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_