Резултати од спроведено интервју и конечна ранг листа од интерен оглас бр. 1/23 [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Резултати од спроведено интервју и конечна ранг листа од интерен оглас бр. 1/23

Соопштенија за јавност  |  19.10.2023
Резултати од спроведено интервју и конечна ранг листа од интерен оглас бр. 1/23
   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_