ИНТЕРЕН ОГЛАС бр. 1/22- За пополнување на работни места со унапредување на судски службениици во Основен суд Ресен [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

ИНТЕРЕН ОГЛАС бр. 1/22- За пополнување на работни места со унапредување на судски службениици во Основен суд Ресен

Известувања, Соопштенија за јавност  |  29.12.2022
ИНТЕРЕН ОГЛАС бр. 1/22- За пополнување на работни места со унапредување на судски службениици во Основен суд Ресен
   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_