Ранг листа на високо образовни институции [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Ранг листа на високо образовни институции

Соопштенија за јавност  |  22.9.2023
Ранг листа на високо образовни институции

РАНГ ЛИСТА НА ВИСОКО ОБРАЗОВНИ УСТАНОВИ

 Во врска со објавениот оглас бр. 1/2023 на Основен суд Ресен, а согласно чл.9 ст.2 од Правилникот објавен во Службен весник бр. 236 од 24.12.2018 година, ранг листите на високо образовните установи во РМ и надвор од РМ може да се преземат на следните линкови:

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_