Јавни набавки [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
 • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
 • " end="
"]

Јавни набавки

Јавни набавки

Број на оглас
Вид на договор
 • Број на оглас:
   
  052335
  Предмет на договор:
   
  Оглас бр. 01/15
  Вид на договор:
   
  Стоки
  Датум на објава:
   
  27.1.2015
  Договорен орган:
   
  Основен суд Ресен
  Вид на постапка:
   
  Екстра лесно масло за затоплување - Нафта
  Краен рок:
   
  09.2.2015
  Преземање:
   
Прва<1>Последна

Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_

Најнови вести


Сите вести