Основен суд Скопје I Почетна [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
 • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
 • " end="
"]

Најнови вести

 • Соопштенија за јавност  | 16.1.2019 | Основен суд Скопје I

  СООПШТЕНИЕ ЗА ЈАВНОСТ

  Во однос на повеќе новинарски прашања поврзани со обвинетиот Н.В. ... [повеќе]
 • Соопштенија за јавност  | 14.1.2019 | Основен суд Скопје I

  СООПШТЕНИЕ ЗА ЈАВНОСТ

  Заради интерес на повеќе медиуми, ја информираме јавноста дека предметот со КОК бр. 3/19 од обвинителството означен како „Талир“ ... [повеќе]
 • Соопштенија за јавност  | 11.1.2019 | Основен суд Скопје I

  СООПШТЕНИЕ ЗА ЈАВНОСТ

  Оценка на обвинителен акт за предметот од обвинителството означен како „Талир“. [повеќе]
 • Соопштенија за јавност  | 08.1.2019 | Основен суд Скопје I

  СООПШТЕНИЕ ЗА ЈАВНОСТ

  Во однос на повеќе новинарски прашања поврзани со обвинителните акти поднесени од Јавното обвинителство за гонење кривични дела поврзани и кои произлегуваат од незаконското следење на комуникациите, за предметот од обвинителството означен како „Талир“,... [повеќе]

Сите вести

Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_