Поднеси претставка [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
 • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
 • " end="
"]

Претставкии

Број на предмет*
Судија*
Својство*

Подносител

Име и презиме*
Адреса*
Контакт телефон*
Емаил*
Текст на представка*
* задолжително поле

Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_

Најнови вести

 • СООПШТЕНИЕ ЗА КАНДИДАТИ

  Соопштенија за јавност  | 05.12.2019
  Резултати од административната селекција по Јавен оглас бр.4/2019 Резултати од административната селекција по Јавен оглас бр.4/2019 за вработување на судски референт – дактилограф - Категорија Г ниво Г3 - 1 (еден) извршител и помлад судски референт – доставувач - Категорија Г ниво Г4 – 1 (еден) извршител. [повеќе]
 • СООПШТЕНИЕ ЗА КАНДИДАТИ

  Соопштенија за јавност  | 05.12.2019
  Прашања на веб страна Известување во врска со јавен оглас бр. 4/2019 [повеќе]
 • СООПШТЕНИЕ ЗА ЈАВНОСТ

  Соопштенија за јавност  | 04.12.2019
  Заради интерес на медиумите кои ја следат расправата за предметот со КОК бр. 66/17 од обвинителството означен како „Монструм“ ја информираме јавноста дека расправата насрочена на 11 – ти декември 2019 година заради технички причини се поместува за следниот ден – 12 – ти декември во 10:00. [повеќе]

Сите вести