Извештаи (месечен, квартален, полугодишен, годишен) [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Извештаи (месечен, квартален, полугодишен, годишен)

Основниот суд Скопје I  – Скопје, согласно Судскиот деловник и Законот за судови секоја година изготвува Годишен извештај за работата на судот кои ги доставува до Судскиот совет и Врховниот суд на Р.Македонија, а истите се достапни и на веб – страната на судот.

Година
Вид на извештај
Опис Година Преземање
Месечен извештај август 2012
Месечен
2012
Месечен извештај јули 2012
Месечен
2012
Месечен извештај јуни 2012
Месечен
2012
Месечен извештај мај 2012
Месечен
2012
Месечен извештај април 2012
Месечен
2012
Месечен извештај март 2012
Месечен
2012
Месечен извештај февруари 2012
Месечен
2012
Месечен извештај јануари 2012
Месечен
2012
Годишен извештај 2011 година
Годишен
2011
Годишен извештај 2010 година
Годишен
2010
Прва<12345678910>Последна

Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_

Најнови вести


Сите вести