СООПШТЕНИЕ ЗА ЈАВНОСТ [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

СООПШТЕНИЕ ЗА ЈАВНОСТ

Соопштенија за јавност  |  18.4.2018
Главната расправа за предметот со КОК бр. 66/17 во јавноста познат како „Монструм“...

Главната расправа за предметот со КОК бр. 66/17 во јавноста познат како „Монструм“, закажана за ден 15.05.2018 година, заради технички причини, односно член на судечкиот совет од претходно имал насрочено други предмети во посочениот термин,  се поместува за следниот ден, односно 16.05.2018 година во 10:00 часот.

Со почит Основен суд Скопје 1 – Скопје.

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_