ПОКАНА [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

ПОКАНА

Соопштенија за јавност  |  23.5.2018
Основниот суд Скопје 1 – Скопје ...

Основниот суд Скопје 1 – Скопје ги поканува претставниците на сите медиуми кои ја следат работата на судот во понеделник 28.05.2018 година во 12:00 часот на редовен месечен бифинг со претседателот на судот – судија Иван Џолев.

Со почит Основен суд Скопје 1 – Скопје.

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_