СООПШТЕНИЕ ЗА ЈАВНОСТ [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

СООПШТЕНИЕ ЗА ЈАВНОСТ

Соопштенија за јавност  |  30.3.2018
Основниот суд Скопје 1 – Скопје, ги поканува сите заинтересирани претставници на медиумите, утре 31.03.2018 година, на пуштање во употреба на новата зграда на Основниот суд Скопје 1 – Скопје, кое ќе се одржи во 12:00 часот во големата сала на новата судска зграда. Со почит Основен суд Скопје 1 – Скопје.

Основниот суд Скопје 1 – Скопје, ги поканува сите заинтересирани претставници на медиумите, утре 31.03.2018 година, на пуштање во употреба на новата зграда на Основниот суд Скопје 1 – Скопје, кое ќе се одржи во 12:00 часот во големата сала на новата судска зграда.
Со почит Основен суд Скопје 1 – Скопје.

 

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_