СООПШТЕНИЕ ЗА ЈАВНОСТ [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

СООПШТЕНИЕ ЗА ЈАВНОСТ

Press realeses  |  Jun 10, 2019
Покана за брифинг.

Основниот кривичен суд – Скопје ги повикува претставниците на медиумите кои ја следат работата на кривичниот суд, во среда 12.06.2019 година во 13:00 часот на редовен брифинг со Претседателот на судот.

Со почит, Основен кривичен суд – Скопје.

   


Decision search

Court
Case number
Date
_