СООПШТЕНИЕ ЗА ЈАВНОСТ [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

СООПШТЕНИЕ ЗА ЈАВНОСТ

Press realeses  |  Feb 8, 2019
ИЗВЕСТУВАЊЕ - за одржување испит за судски службеници

Се известуваат кандидатите кои ја поминале административаната селекција дека стручниот дел од испитот за судски службеник ќе се одржи на ден 20.02.2019 година во 10:00 часот во Основниот суд Скопје I – Скопје, 1 кат судница бр.1

 

   


Decision search

Court
Case number
Date
_