СООПШТЕНИЕ ЗА ЈАВНОСТ [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

СООПШТЕНИЕ ЗА ЈАВНОСТ

Соопштенија за јавност  |  09.4.2019
Покана за брифинг.

Основниот суд Скопје 1 – Скопје ги поканува претставниците на медиумите кои ја следат работата на судот во четврток, 11.04.2019 год. во 12:00 часот во Конференциската сала на судот, на редовен месечен брифинг со Претседателот на судот за сите тековни активности и прашања поврзани со работата на судот.

Со почит Основен суд Скопје 1 – Скопје.

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_