СООПШТЕНИЕ ЗА ЈАВНОСТ [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

СООПШТЕНИЕ ЗА ЈАВНОСТ

Соопштенија за јавност  |  28.12.2018
Писмо..

Заради зголемен интерес од повеќе медиуми околу доставеното писмо од Амбасадата на САД до Основниот суд Скопје 1 - Скопје, писмото го објавуваме во целост.

 

 

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_