Kalendar na sudenje
ActionsKërkoni sipas kalendarit të gjykimeve
Kalendari i gjykatës
Kalendari i gjykatës
Përdorni fushat tekstuale për kërkim, që gjenden në anën e majtë.
-
Korrik 10 Lënda: МАЛВП-565/23
Gjykatësi Даниела Миновска, Salla e gjukimeve Судница 110.07.2024, во 08:00 -
Korrik 10 Lënda: ПЛ1-П-600/20
Gjykatësi Даниела Миновска, Salla e gjukimeve Судница 110.07.2024, во 08:15 -
Korrik 10 Lënda: МАЛВП-2063/21
Gjykatësi Даниела Миновска, Salla e gjukimeve Судница 110.07.2024, во 08:20 -
Korrik 10 Lënda: П4-943/21
Gjykatësi Софија Миленкова, Salla e gjukimeve Судница 1210.07.2024, во 08:30 -
Korrik 10 Lënda: ПЛ1-ТС-735/22
Gjykatësi Мери Василева, Salla e gjukimeve Судница 1910.07.2024, во 08:40 -
Korrik 10 Lënda: ПЛ1-ТС-157/24
Gjykatësi Благица Ѓошевска, Salla e gjukimeve Соба 6310.07.2024, во 08:40 -
Korrik 10 Lënda: П4-917/22
Gjykatësi Софија Миленкова, Salla e gjukimeve Судница 1210.07.2024, во 08:45 -
Korrik 10 Lënda: РО-3513/22
Gjykatësi Кети Германова, Salla e gjukimeve Судница 910.07.2024, во 08:45 -
Korrik 10 Lënda: ПЛ1-ТС-71/24
Gjykatësi Мери Василева, Salla e gjukimeve Судница 1910.07.2024, во 08:45 -
Korrik 10 Lënda: П4-571/23
Gjykatësi Јехона Садику, Salla e gjukimeve Судница 810.07.2024, во 08:45 -
Korrik 10 Lënda: РО-3873/23
Gjykatësi Виолета Арнаудовска, Salla e gjukimeve Судница 910.07.2024, во 08:50 -
Korrik 10 Lënda: РО-2602/22
Gjykatësi Кети Германова, Salla e gjukimeve Судница 910.07.2024, во 08:50 -
Korrik 10 Lënda: МАЛВП-747/22
Gjykatësi Цветанка Сиљаноска Костадиновска, Salla e gjukimeve Судница 1310.07.2024, во 08:50 -
Korrik 10 Lënda: П4-707/22
Gjykatësi Лиљана Костојчиноска, Salla e gjukimeve Судница 1510.07.2024, во 08:55 -
Korrik 10 Lënda: РО-2266/22
Gjykatësi Кети Германова, Salla e gjukimeve Судница 2010.07.2024, во 08:55 -
Korrik 10 Lënda: ВПП1-207/21
Gjykatësi Елизабета Настов, Salla e gjukimeve Судница 1810.07.2024, во 09:00 -
Korrik 10 Lënda: ПЛ1-ТС-1175/23
Gjykatësi Марика Скандева Мурџева, Salla e gjukimeve Соба 6110.07.2024, во 09:00 -
Korrik 10 Lënda: ВПП1-177/23
Gjykatësi Сузана Дончевска, Salla e gjukimeve Соба 3510.07.2024, во 09:00 -
Korrik 10 Lënda: РО-2500/23
Gjykatësi Виолета Арнаудовска, Salla e gjukimeve Соба 4110.07.2024, во 09:00 -
Korrik 10 Lënda: П3-61/21
Gjykatësi Гордана Ролевска Ќупева, Salla e gjukimeve Судница 2310.07.2024, во 09:00 -
Korrik 10 Lënda: МАЛВП-18/23
Gjykatësi Андреј Димовски, Salla e gjukimeve Судница 2110.07.2024, во 09:00 -
Korrik 10 Lënda: П4-635/23
Gjykatësi Лиљана Костојчиноска, Salla e gjukimeve Судница 1510.07.2024, во 09:00 -
Korrik 10 Lënda: П2-105/24
Gjykatësi Емилија Шопар Јованова, Salla e gjukimeve Судница 710.07.2024, во 09:00 -
Korrik 10 Lënda: РО-4912/22
Gjykatësi Сашка Трајковска, Salla e gjukimeve Судница 2410.07.2024, во 09:00 -
Korrik 10 Lënda: ТС1-87/21
Gjykatësi Весна Богдановска, Salla e gjukimeve Соба 5910.07.2024, во 09:00 -
Korrik 10 Lënda: СТ-ТС-44/20
Gjykatësi Ирена Антоска, Salla e gjukimeve Судница 210.07.2024, во 09:00 -
Korrik 10 Lënda: РО-1670/19
Gjykatësi Кети Германова, Salla e gjukimeve Судница 910.07.2024, во 09:00 -
Korrik 10 Lënda: РО-5276/23
Gjykatësi Розеана Тасева Ќупов, Salla e gjukimeve Судница 310.07.2024, во 09:00 -
Korrik 10 Lënda: П4-493/22
Gjykatësi Наташа Тодорова, Salla e gjukimeve Судница 1410.07.2024, во 09:00 -
Korrik 10 Lënda: МАЛВТС-76/23
Gjykatësi Велјанка Доневски, Salla e gjukimeve Судница 2110.07.2024, во 09:00 -
Korrik 10 Lënda: МАЛВП-1277/23
Gjykatësi Цветанка Сиљаноска Костадиновска, Salla e gjukimeve Судница 1310.07.2024, во 09:00 -
Korrik 10 Lënda: ВПП-1215/23
Gjykatësi Љупка Крчинска Стефкова, Salla e gjukimeve Судница 410.07.2024, во 09:00 -
Korrik 10 Lënda: ПЛ1-ТС-979/21
Gjykatësi Оља Крстиќеска, Salla e gjukimeve Судница 1610.07.2024, во 09:00 -
Korrik 10 Lënda: ПЛ1-ТС-1358/23
Gjykatësi Мери Василева, Salla e gjukimeve Судница 1910.07.2024, во 09:00 -
Korrik 10 Lënda: МАЛВП-1225/23
Gjykatësi Јехона Садику, Salla e gjukimeve Судница 810.07.2024, во 09:00 -
Korrik 10 Lënda: РО-410/22
Gjykatësi Весна Трајанова, Salla e gjukimeve Судница 2510.07.2024, во 09:00 -
Korrik 10 Lënda: ТС-74/23
Gjykatësi Благица Ѓошевска, Salla e gjukimeve Соба 6310.07.2024, во 09:00 -
Korrik 10 Lënda: МАЛВП-290/24
Gjykatësi Кристијан Митревски, Salla e gjukimeve Судница 510.07.2024, во 09:00 -
Korrik 10 Lënda: РО-497/22
Gjykatësi Весна Трајанова, Salla e gjukimeve Судница 2510.07.2024, во 09:05 -
Korrik 10 Lënda: РО-2196/23
Gjykatësi Виолета Арнаудовска, Salla e gjukimeve Соба 4110.07.2024, во 09:10 -
Korrik 10 Lënda: РО-3266/21
Gjykatësi Сашка Трајковска, Salla e gjukimeve Судница 2410.07.2024, во 09:10 -
Korrik 10 Lënda: РО-5585/23
Gjykatësi Розеана Тасева Ќупов, Salla e gjukimeve Судница 310.07.2024, во 09:10 -
Korrik 10 Lënda: РО-5664/22
Gjykatësi Весна Трајанова, Salla e gjukimeve Судница 2510.07.2024, во 09:10 -
Korrik 10 Lënda: ВПП1-25/20
Gjykatësi Љупка Крчинска Стефкова, Salla e gjukimeve Судница 410.07.2024, во 09:10 -
Korrik 10 Lënda: ПЛ1-ТС-880/22
Gjykatësi Оља Крстиќеска, Salla e gjukimeve Судница 1610.07.2024, во 09:10 -
Korrik 10 Lënda: ПЛ1-П-1637/15
Gjykatësi Цветанка Сиљаноска Костадиновска, Salla e gjukimeve Судница 1310.07.2024, во 09:10 -
Korrik 10 Lënda: ПЛ1-ТС-1684/23
Gjykatësi Марика Скандева Мурџева, Salla e gjukimeve Соба 6110.07.2024, во 09:15 -
Korrik 10 Lënda: РО-2656/20
Gjykatësi Розеана Тасева Ќупов, Salla e gjukimeve Судница 310.07.2024, во 09:15 -
Korrik 10 Lënda: ПЛ1-ТС-806/23
Gjykatësi Велјанка Доневски, Salla e gjukimeve Судница 2110.07.2024, во 09:15 -
Korrik 10 Lënda: РО-1294/22
Gjykatësi Кети Германова, Salla e gjukimeve Судница 2010.07.2024, во 09:15 -
Korrik 10 Lënda: РО-5656/22
Gjykatësi Весна Трајанова, Salla e gjukimeve Судница 2510.07.2024, во 09:15 -
Korrik 10 Lënda: ПЛ1-ТС-1776/23
Gjykatësi Мери Василева, Salla e gjukimeve Судница 1910.07.2024, во 09:15 -
Korrik 10 Lënda: РО-2140/23
Gjykatësi Виолета Арнаудовска, Salla e gjukimeve Соба 4110.07.2024, во 09:20 -
Korrik 10 Lënda: РО-2963/21
Gjykatësi Сашка Трајковска, Salla e gjukimeve Судница 2410.07.2024, во 09:20 -
Korrik 10 Lënda: РО-5703/23
Gjykatësi Розеана Тасева Ќупов, Salla e gjukimeve Судница 310.07.2024, во 09:20 -
Korrik 10 Lënda: РО-4906/22
Gjykatësi Весна Трајанова, Salla e gjukimeve Судница 2510.07.2024, во 09:20 -
Korrik 10 Lënda: МАЛВП-169/24
Gjykatësi Цветанка Сиљаноска Костадиновска, Salla e gjukimeve Судница 1310.07.2024, во 09:20 -
Korrik 10 Lënda: ТС1-157/21
Gjykatësi Оља Крстиќеска, Salla e gjukimeve Судница 1610.07.2024, во 09:20 -
Korrik 10 Lënda: МАЛВП-1863/23
Gjykatësi Драган Петрушевски, Salla e gjukimeve Судница 1610.07.2024, во 09:25 -
Korrik 10 Lënda: ПЛ1-П-421/23
Gjykatësi Драган Петрушевски, Salla e gjukimeve Судница 1610.07.2024, во 09:25 -
Korrik 10 Lënda: РО-5683/23
Gjykatësi Розеана Тасева Ќупов, Salla e gjukimeve Судница 310.07.2024, во 09:25 -
Korrik 10 Lënda: РО-4900/22
Gjykatësi Весна Трајанова, Salla e gjukimeve Судница 2510.07.2024, во 09:25 -
Korrik 10 Lënda: РО-2170/23
Gjykatësi Виолета Арнаудовска, Salla e gjukimeve Соба 4110.07.2024, во 09:30 -
Korrik 10 Lënda: ПЛ1-ТС-496/24
Gjykatësi Марика Скандева Мурџева, Salla e gjukimeve Соба 6110.07.2024, во 09:30 -
Korrik 10 Lënda: ВПП1-13/24
Gjykatësi Елизабета Настов, Salla e gjukimeve Судница 1810.07.2024, во 09:30 -
Korrik 10 Lënda: П1-68/21
Gjykatësi Дијана Нацевска, Salla e gjukimeve Соба 1510.07.2024, во 09:30 -
Korrik 10 Lënda: П4-600/23
Gjykatësi Андреј Димовски, Salla e gjukimeve Судница 2110.07.2024, во 09:30 -
Korrik 10 Lënda: П1-563/22
Gjykatësi Лиљана Костојчиноска, Salla e gjukimeve Судница 1510.07.2024, во 09:30 -
Korrik 10 Lënda: П1-419/23
Gjykatësi Софија Миленкова, Salla e gjukimeve Судница 1210.07.2024, во 09:30 -
Korrik 10 Lënda: П4-465/20
Gjykatësi Драган Петрушевски, Salla e gjukimeve Судница 1610.07.2024, во 09:30 -
Korrik 10 Lënda: СТ-5/18
Gjykatësi Ирена Антоска, Salla e gjukimeve Судница 210.07.2024, во 09:30 -
Korrik 10 Lënda: ПЛ1-П-193/24
Gjykatësi Слободан Хаџи Христовски, Salla e gjukimeve Судница 1010.07.2024, во 09:30 -
Korrik 10 Lënda: ТС1-221/21
Gjykatësi Весна Богдановска, Salla e gjukimeve Соба 5910.07.2024, во 09:30 -
Korrik 10 Lënda: РО-3166/22
Gjykatësi Сашка Трајковска, Salla e gjukimeve Судница 2410.07.2024, во 09:30 -
Korrik 10 Lënda: П2-888/22
Gjykatësi Емилија Шопар Јованова, Salla e gjukimeve Судница 710.07.2024, во 09:30 -
Korrik 10 Lënda: СТ-ТС-40/23
Gjykatësi Артан Лимани, Salla e gjukimeve Судница 610.07.2024, во 09:30 -
Korrik 10 Lënda: РО-5699/23
Gjykatësi Розеана Тасева Ќупов, Salla e gjukimeve Судница 310.07.2024, во 09:30 -
Korrik 10 Lënda: ТС1-203/19
Gjykatësi Велјанка Доневски, Salla e gjukimeve Судница 2110.07.2024, во 09:30 -
Korrik 10 Lënda: РО-4905/22
Gjykatësi Весна Трајанова, Salla e gjukimeve Судница 2510.07.2024, во 09:30 -
Korrik 10 Lënda: ПЛ1-ТС-1766/23
Gjykatësi Мери Василева, Salla e gjukimeve Судница 1910.07.2024, во 09:30 -
Korrik 10 Lënda: ВПП1-23/24
Gjykatësi Љупка Крчинска Стефкова, Salla e gjukimeve Судница 410.07.2024, во 09:30 -
Korrik 10 Lënda: МАЛВП-1290/23
Gjykatësi Јехона Садику, Salla e gjukimeve Судница 810.07.2024, во 09:30 -
Korrik 10 Lënda: ПЛ1-ТС-721/23
Gjykatësi Оља Крстиќеска, Salla e gjukimeve Судница 1610.07.2024, во 09:30 -
Korrik 10 Lënda: П4-843/21
Gjykatësi Цветанка Сиљаноска Костадиновска, Salla e gjukimeve Судница 1310.07.2024, во 09:30 -
Korrik 10 Lënda: МАЛВП-341/24
Gjykatësi Кристијан Митревски, Salla e gjukimeve Судница 510.07.2024, во 09:30 -
Korrik 10 Lënda: РО-5685/23
Gjykatësi Розеана Тасева Ќупов, Salla e gjukimeve Судница 310.07.2024, во 09:35 -
Korrik 10 Lënda: РО-4908/22
Gjykatësi Весна Трајанова, Salla e gjukimeve Судница 2510.07.2024, во 09:35 -
Korrik 10 Lënda: РО-2186/23
Gjykatësi Виолета Арнаудовска, Salla e gjukimeve Соба 4110.07.2024, во 09:40 -
Korrik 10 Lënda: РО-4882/22
Gjykatësi Сашка Трајковска, Salla e gjukimeve Судница 2410.07.2024, во 09:40 -
Korrik 10 Lënda: РО-5539/23
Gjykatësi Розеана Тасева Ќупов, Salla e gjukimeve Судница 310.07.2024, во 09:40 -
Korrik 10 Lënda: РО-4856/22
Gjykatësi Весна Трајанова, Salla e gjukimeve Судница 2510.07.2024, во 09:40 -
Korrik 10 Lënda: ТС-20/23
Gjykatësi Оља Крстиќеска, Salla e gjukimeve Судница 1610.07.2024, во 09:40 -
Korrik 10 Lënda: ПЛ1-ТС-1658/23
Gjykatësi Марика Скандева Мурџева, Salla e gjukimeve Соба 6110.07.2024, во 09:45 -
Korrik 10 Lënda: РО-5669/23
Gjykatësi Розеана Тасева Ќупов, Salla e gjukimeve Судница 310.07.2024, во 09:45 -
Korrik 10 Lënda: МАЛВП-1491/21
Gjykatësi Наташа Тодорова, Salla e gjukimeve Судница 1410.07.2024, во 09:45 -
Korrik 10 Lënda: ПЛ1-ТС-1783/23
Gjykatësi Мери Василева, Salla e gjukimeve Судница 1910.07.2024, во 09:45 -
Korrik 10 Lënda: РО-5446/22
Gjykatësi Весна Трајанова, Salla e gjukimeve Судница 2510.07.2024, во 09:45 -
Korrik 10 Lënda: ВПП1-2/24
Gjykatësi Елизабета Настов, Salla e gjukimeve Судница 1810.07.2024, во 09:50 -
Korrik 10 Lënda: РО-2132/23
Gjykatësi Виолета Арнаудовска, Salla e gjukimeve Соба 4110.07.2024, во 09:50 -
Korrik 10 Lënda: РО-653/22
Gjykatësi Сашка Трајковска, Salla e gjukimeve Судница 2410.07.2024, во 09:50 -
Korrik 10 Lënda: РО-469/23
Gjykatësi Весна Трајанова, Salla e gjukimeve Судница 2510.07.2024, во 09:55 -
Korrik 10 Lënda: ТС1-21/19
Gjykatësi Марика Скандева Мурџева, Salla e gjukimeve Соба 6110.07.2024, во 10:00 -
Korrik 10 Lënda: РО-2306/23
Gjykatësi Виолета Арнаудовска, Salla e gjukimeve Соба 4110.07.2024, во 10:00 -
Korrik 10 Lënda: П4-32/22
Gjykatësi Андреј Димовски, Salla e gjukimeve Судница 2110.07.2024, во 10:00 -
Korrik 10 Lënda: П4-762/23
Gjykatësi Лиљана Костојчиноска, Salla e gjukimeve Судница 1510.07.2024, во 10:00 -
Korrik 10 Lënda: СТ-189/20
Gjykatësi Артан Лимани, Salla e gjukimeve Судница 610.07.2024, во 10:00 -
Korrik 10 Lënda: П3-65/23
Gjykatësi Емилија Шопар Јованова, Salla e gjukimeve Судница 710.07.2024, во 10:00 -
Korrik 10 Lënda: РО-4303/23
Gjykatësi Сашка Трајковска, Salla e gjukimeve Судница 2410.07.2024, во 10:00 -
Korrik 10 Lënda: П4-881/23
Gjykatësi Слободан Хаџи Христовски, Salla e gjukimeve Судница 1010.07.2024, во 10:00 -
Korrik 10 Lënda: СТ-ТС-76/22
Gjykatësi Ирена Антоска, Salla e gjukimeve Судница 210.07.2024, во 10:00 -
Korrik 10 Lënda: П1-158/23
Gjykatësi Наташа Тодорова, Salla e gjukimeve Судница 1410.07.2024, во 10:00 -
Korrik 10 Lënda: ПЛ1-ТС-1767/23
Gjykatësi Велјанка Доневски, Salla e gjukimeve Судница 2110.07.2024, во 10:00 -
Korrik 10 Lënda: РО-5918/23
Gjykatësi Розеана Тасева Ќупов, Salla e gjukimeve Судница 310.07.2024, во 10:00 -
Korrik 10 Lënda: РО-2996/23
Gjykatësi Кети Германова, Salla e gjukimeve Судница 2010.07.2024, во 10:00 -
Korrik 10 Lënda: ТС1-260/23
Gjykatësi Мери Василева, Salla e gjukimeve Судница 1910.07.2024, во 10:00 -
Korrik 10 Lënda: РО-724/23
Gjykatësi Весна Трајанова, Salla e gjukimeve Судница 2510.07.2024, во 10:00 -
Korrik 10 Lënda: ВПП1-92/22
Gjykatësi Љупка Крчинска Стефкова, Salla e gjukimeve Судница 410.07.2024, во 10:00 -
Korrik 10 Lënda: ПЛ1-ТС-1856/21
Gjykatësi Оља Крстиќеска, Salla e gjukimeve Судница 1610.07.2024, во 10:00 -
Korrik 10 Lënda: МАЛВП-1297/23
Gjykatësi Јехона Садику, Salla e gjukimeve Судница 810.07.2024, во 10:00 -
Korrik 10 Lënda: ТС1-4/23
Gjykatësi Благица Ѓошевска, Salla e gjukimeve Соба 6310.07.2024, во 10:00 -
Korrik 10 Lënda: РО-1132/21
Gjykatësi Розеана Тасева Ќупов, Salla e gjukimeve Судница 310.07.2024, во 10:05 -
Korrik 10 Lënda: РО-277/23
Gjykatësi Весна Трајанова, Salla e gjukimeve Судница 2510.07.2024, во 10:07 -
Korrik 10 Lënda: РО-1467/23
Gjykatësi Виолета Арнаудовска, Salla e gjukimeve Соба 4110.07.2024, во 10:10 -
Korrik 10 Lënda: РО-4305/23
Gjykatësi Сашка Трајковска, Salla e gjukimeve Судница 2410.07.2024, во 10:10 -
Korrik 10 Lënda: РО-5628/23
Gjykatësi Розеана Тасева Ќупов, Salla e gjukimeve Судница 310.07.2024, во 10:10 -
Korrik 10 Lënda: РО-455/23
Gjykatësi Весна Трајанова, Salla e gjukimeve Судница 2510.07.2024, во 10:10 -
Korrik 10 Lënda: ПЛ1-ТС-1240/23
Gjykatësi Велјанка Доневски, Salla e gjukimeve Судница 2110.07.2024, во 10:15 -
Korrik 10 Lënda: ПЛ1-ТС-1581/23
Gjykatësi Мери Василева, Salla e gjukimeve Судница 1910.07.2024, во 10:15 -
Korrik 10 Lënda: РО-2187/23
Gjykatësi Виолета Арнаудовска, Salla e gjukimeve Соба 4110.07.2024, во 10:20 -
Korrik 10 Lënda: РО-4296/23
Gjykatësi Сашка Трајковска, Salla e gjukimeve Судница 2410.07.2024, во 10:20 -
Korrik 10 Lënda: СТ-44/21
Gjykatësi Артан Лимани, Salla e gjukimeve Судница 610.07.2024, во 10:20 -
Korrik 10 Lënda: ПЛ1-П-321/22
Gjykatësi Наташа Тодорова, Salla e gjukimeve Судница 1410.07.2024, во 10:20 -
Korrik 10 Lënda: РО-1171/23
Gjykatësi Весна Трајанова, Salla e gjukimeve Судница 2510.07.2024, во 10:20 -
Korrik 10 Lënda: П2-93/24
Gjykatësi Емилија Шопар Јованова, Salla e gjukimeve Судница 710.07.2024, во 10:25 -
Korrik 10 Lënda: МАЛВП-341/23
Gjykatësi Лиљана Костојчиноска, Salla e gjukimeve Судница 1510.07.2024, во 10:30 -
Korrik 10 Lënda: РО-2370/23
Gjykatësi Виолета Арнаудовска, Salla e gjukimeve Соба 4110.07.2024, во 10:30 -
Korrik 10 Lënda: СТ-96/23
Gjykatësi Артан Лимани, Salla e gjukimeve Судница 610.07.2024, во 10:30 -
Korrik 10 Lënda: П2-832/23
Gjykatësi Емилија Шопар Јованова, Salla e gjukimeve Судница 710.07.2024, во 10:30 -
Korrik 10 Lënda: РО-694/22
Gjykatësi Сашка Трајковска, Salla e gjukimeve Судница 2410.07.2024, во 10:30 -
Korrik 10 Lënda: СТ-211/23
Gjykatësi Ирена Антоска, Salla e gjukimeve Судница 210.07.2024, во 10:30 -
Korrik 10 Lënda: МАЛВП-965/23
Gjykatësi Слободан Хаџи Христовски, Salla e gjukimeve Судница 1010.07.2024, во 10:30 -
Korrik 10 Lënda: ТС-29/21
Gjykatësi Весна Богдановска, Salla e gjukimeve Соба 5910.07.2024, во 10:30 -
Korrik 10 Lënda: ТС1-17/24
Gjykatësi Велјанка Доневски, Salla e gjukimeve Судница 2110.07.2024, во 10:30 -
Korrik 10 Lënda: РО-5077/23
Gjykatësi Розеана Тасева Ќупов, Salla e gjukimeve Судница 310.07.2024, во 10:30 -
Korrik 10 Lënda: РО-2332/18
Gjykatësi Кети Германова, Salla e gjukimeve Судница 2010.07.2024, во 10:30 -
Korrik 10 Lënda: ПЛ1-П-379/23
Gjykatësi Јехона Садику, Salla e gjukimeve Судница 810.07.2024, во 10:30 -
Korrik 10 Lënda: РО-278/24
Gjykatësi Весна Трајанова, Salla e gjukimeve Судница 2510.07.2024, во 10:30 -
Korrik 10 Lënda: ТС1-51/24
Gjykatësi Мери Василева, Salla e gjukimeve Судница 1910.07.2024, во 10:30 -
Korrik 10 Lënda: ВПП1-27/24
Gjykatësi Љупка Крчинска Стефкова, Salla e gjukimeve Судница 410.07.2024, во 10:30 -
Korrik 10 Lënda: П1-215/22
Gjykatësi Цветанка Сиљаноска Костадиновска, Salla e gjukimeve Судница 1310.07.2024, во 10:30 -
Korrik 10 Lënda: МАЛВП-625/23
Gjykatësi Кристијан Митревски, Salla e gjukimeve Судница 510.07.2024, во 10:30 -
Korrik 10 Lënda: ПЛ1-ТС-381/24
Gjykatësi Марика Скандева Мурџева, Salla e gjukimeve Соба 6110.07.2024, во 10:35 -
Korrik 10 Lënda: РО-4810/23
Gjykatësi Розеана Тасева Ќупов, Salla e gjukimeve Судница 310.07.2024, во 10:35 -
Korrik 10 Lënda: РО-1166/24
Gjykatësi Весна Трајанова, Salla e gjukimeve Судница 2510.07.2024, во 10:35 -
Korrik 10 Lënda: РО-1804/23
Gjykatësi Виолета Арнаудовска, Salla e gjukimeve Соба 4110.07.2024, во 10:40 -
Korrik 10 Lënda: РО-695/22
Gjykatësi Сашка Трајковска, Salla e gjukimeve Судница 2410.07.2024, во 10:40 -
Korrik 10 Lënda: РО-3745/23
Gjykatësi Розеана Тасева Ќупов, Salla e gjukimeve Судница 310.07.2024, во 10:40 -
Korrik 10 Lënda: МАЛВП-1473/22
Gjykatësi Наташа Тодорова, Salla e gjukimeve Судница 1410.07.2024, во 10:40 -
Korrik 10 Lënda: РО-4977/23
Gjykatësi Розеана Тасева Ќупов, Salla e gjukimeve Судница 310.07.2024, во 10:45 -
Korrik 10 Lënda: ТС-6/24
Gjykatësi Мери Василева, Salla e gjukimeve Судница 1910.07.2024, во 10:45 -
Korrik 10 Lënda: ПЛ1-ТС-1366/18
Gjykatësi Оља Крстиќеска, Salla e gjukimeve Судница 1610.07.2024, во 10:45 -
Korrik 10 Lënda: РО-1832/23
Gjykatësi Виолета Арнаудовска, Salla e gjukimeve Соба 4110.07.2024, во 10:50 -
Korrik 10 Lënda: РО-2788/22
Gjykatësi Сашка Трајковска, Salla e gjukimeve Судница 2410.07.2024, во 10:50 -
Korrik 10 Lënda: РО-5118/23
Gjykatësi Розеана Тасева Ќупов, Salla e gjukimeve Судница 310.07.2024, во 10:50 -
Korrik 10 Lënda: ПЛ1-ТС-936/18
Gjykatësi Велјанка Доневски, Salla e gjukimeve Судница 2110.07.2024, во 10:50 -
Korrik 10 Lënda: П4-943/23
Gjykatësi Наташа Тодорова, Salla e gjukimeve Судница 1410.07.2024, во 10:50 -
Korrik 10 Lënda: ПЛ1-ТС-1621/23
Gjykatësi Мери Василева, Salla e gjukimeve Судница 1910.07.2024, во 10:50 -
Korrik 10 Lënda: РО-5065/23
Gjykatësi Розеана Тасева Ќупов, Salla e gjukimeve Судница 310.07.2024, во 10:55 -
Korrik 10 Lënda: П4-511/20
Gjykatësi Лиљана Костојчиноска, Salla e gjukimeve Судница 1510.07.2024, во 11:00 -
Korrik 10 Lënda: РО-1562/23
Gjykatësi Виолета Арнаудовска, Salla e gjukimeve Соба 4110.07.2024, во 11:00 -
Korrik 10 Lënda: РО-2917/22
Gjykatësi Сашка Трајковска, Salla e gjukimeve Судница 2410.07.2024, во 11:00 -
Korrik 10 Lënda: МАЛВП-382/23
Gjykatësi Слободан Хаџи Христовски, Salla e gjukimeve Судница 1010.07.2024, во 11:00 -
Korrik 10 Lënda: РО-3640/23
Gjykatësi Розеана Тасева Ќупов, Salla e gjukimeve Судница 310.07.2024, во 11:00 -
Korrik 10 Lënda: ПЛ1-ТС-423/23
Gjykatësi Оља Крстиќеска, Salla e gjukimeve Судница 1610.07.2024, во 11:00 -
Korrik 10 Lënda: МАЛВП-737/21
Gjykatësi Кристијан Митревски, Salla e gjukimeve Судница 510.07.2024, во 11:00 -
Korrik 10 Lënda: РО-4500/23
Gjykatësi Розеана Тасева Ќупов, Salla e gjukimeve Судница 310.07.2024, во 11:05 -
Korrik 10 Lënda: РО-3802/22
Gjykatësi Кети Германова, Salla e gjukimeve Судница 2010.07.2024, во 11:05 -
Korrik 10 Lënda: РО-2125/23
Gjykatësi Виолета Арнаудовска, Salla e gjukimeve Соба 4110.07.2024, во 11:10 -
Korrik 10 Lënda: РО-2919/22
Gjykatësi Сашка Трајковска, Salla e gjukimeve Судница 2410.07.2024, во 11:10 -
Korrik 10 Lënda: РО-4216/23
Gjykatësi Розеана Тасева Ќупов, Salla e gjukimeve Судница 310.07.2024, во 11:10 -
Korrik 10 Lënda: МАЛВП-1603/22
Gjykatësi Андреј Димовски, Salla e gjukimeve Судница 2110.07.2024, во 11:15 -
Korrik 10 Lënda: РО-4963/23
Gjykatësi Розеана Тасева Ќупов, Salla e gjukimeve Судница 310.07.2024, во 11:15 -
Korrik 10 Lënda: РО-2131/23
Gjykatësi Виолета Арнаудовска, Salla e gjukimeve Соба 4110.07.2024, во 11:20 -
Korrik 10 Lënda: РО-2921/22
Gjykatësi Сашка Трајковска, Salla e gjukimeve Судница 2410.07.2024, во 11:20 -
Korrik 10 Lënda: РО-4988/23
Gjykatësi Розеана Тасева Ќупов, Salla e gjukimeve Судница 310.07.2024, во 11:20 -
Korrik 10 Lënda: РО-1728/23
Gjykatësi Виолета Арнаудовска, Salla e gjukimeve Соба 4110.07.2024, во 11:30 -
Korrik 10 Lënda: П2-633/24
Gjykatësi Гордана Ролевска Ќупева, Salla e gjukimeve Судница 2310.07.2024, во 11:30 -
Korrik 10 Lënda: П1-614/23
Gjykatësi Софија Миленкова, Salla e gjukimeve Судница 1210.07.2024, во 11:30 -
Korrik 10 Lënda: МАЛВП-434/24
Gjykatësi Слободан Хаџи Христовски, Salla e gjukimeve Судница 1010.07.2024, во 11:30 -
Korrik 10 Lënda: ПЛ1-ТС-1588/21
Gjykatësi Весна Богдановска, Salla e gjukimeve Соба 5910.07.2024, во 11:30 -
Korrik 10 Lënda: РО-2503/22
Gjykatësi Сашка Трајковска, Salla e gjukimeve Судница 2410.07.2024, во 11:30 -
Korrik 10 Lënda: МАЛВП-779/24
Gjykatësi Јасмина Блажевска, Salla e gjukimeve Судница 1610.07.2024, во 11:30 -
Korrik 10 Lënda: РО-3102/23
Gjykatësi Розеана Тасева Ќупов, Salla e gjukimeve Судница 310.07.2024, во 11:30 -
Korrik 10 Lënda: ПЛ1-ТС-1456/23
Gjykatësi Велјанка Доневски, Salla e gjukimeve Судница 2110.07.2024, во 11:30 -
Korrik 10 Lënda: П4-663/23
Gjykatësi Цветанка Сиљаноска Костадиновска, Salla e gjukimeve Судница 1310.07.2024, во 11:30 -
Korrik 10 Lënda: ПЛ1-ТС-168/24
Gjykatësi Благица Ѓошевска, Salla e gjukimeve Соба 6310.07.2024, во 11:30 -
Korrik 10 Lënda: П4-658/22
Gjykatësi Кристијан Митревски, Salla e gjukimeve Судница 510.07.2024, во 11:30 -
Korrik 10 Lënda: МАЛВП-530/24
Gjykatësi Наташа Тодорова, Salla e gjukimeve Судница 1410.07.2024, во 11:35 -
Korrik 10 Lënda: РО-3640/21
Gjykatësi Розеана Тасева Ќупов, Salla e gjukimeve Судница 310.07.2024, во 11:35 -
Korrik 10 Lënda: РО-922/22
Gjykatësi Сашка Трајковска, Salla e gjukimeve Судница 2410.07.2024, во 11:40 -
Korrik 10 Lënda: РО-3634/21
Gjykatësi Розеана Тасева Ќупов, Salla e gjukimeve Судница 310.07.2024, во 11:40 -
Korrik 10 Lënda: МАЛВП-1585/22
Gjykatësi Наташа Тодорова, Salla e gjukimeve Судница 1410.07.2024, во 11:40 -
Korrik 10 Lënda: ОДС-26/23
Gjykatësi Љупка Крчинска Стефкова, Salla e gjukimeve Судница 410.07.2024, во 11:40 -
Korrik 10 Lënda: МАЛВП-1307/20
Gjykatësi Андреј Димовски, Salla e gjukimeve Судница 2110.07.2024, во 11:45 -
Korrik 10 Lënda: П5-3/23
Gjykatësi Слободан Хаџи Христовски, Salla e gjukimeve Судница 1010.07.2024, во 11:45 -
Korrik 10 Lënda: П2-408/24
Gjykatësi Емилија Шопар Јованова, Salla e gjukimeve Судница 710.07.2024, во 11:45 -
Korrik 10 Lënda: РО-3612/21
Gjykatësi Розеана Тасева Ќупов, Salla e gjukimeve Судница 310.07.2024, во 11:45 -
Korrik 10 Lënda: РО-3606/23
Gjykatësi Весна Трајанова, Salla e gjukimeve Судница 2510.07.2024, во 11:45 -
Korrik 10 Lënda: РО-930/22
Gjykatësi Сашка Трајковска, Salla e gjukimeve Судница 2410.07.2024, во 11:50 -
Korrik 10 Lënda: П1-529/21
Gjykatësi Лиљана Костојчиноска, Salla e gjukimeve Судница 1510.07.2024, во 12:00 -
Korrik 10 Lënda: П2-684/24
Gjykatësi Гордана Ролевска Ќупева, Salla e gjukimeve Судница 2310.07.2024, во 12:00 -
Korrik 10 Lënda: МАЛВТС-37/19
Gjykatësi Марика Скандева Мурџева, Salla e gjukimeve Соба 6110.07.2024, во 12:00 -
Korrik 10 Lënda: ВПП-671/24
Gjykatësi Елизабета Настов, Salla e gjukimeve Судница 1810.07.2024, во 12:00 -
Korrik 10 Lënda: МАЛВП-282/24
Gjykatësi Слободан Хаџи Христовски, Salla e gjukimeve Судница 1010.07.2024, во 12:00 -
Korrik 10 Lënda: СТ-167/23
Gjykatësi Ирена Антоска, Salla e gjukimeve Судница 210.07.2024, во 12:00 -
Korrik 10 Lënda: П4-58/24
Gjykatësi Драган Петрушевски, Salla e gjukimeve Судница 1610.07.2024, во 12:00 -
Korrik 10 Lënda: ПЛ1-ТС-575/21
Gjykatësi Весна Богдановска, Salla e gjukimeve Соба 5910.07.2024, во 12:00 -
Korrik 10 Lënda: П2-27/24
Gjykatësi Емилија Шопар Јованова, Salla e gjukimeve Судница 710.07.2024, во 12:00 -
Korrik 10 Lënda: РО-5862/22
Gjykatësi Сашка Трајковска, Salla e gjukimeve Судница 2410.07.2024, во 12:00 -
Korrik 10 Lënda: П4-878/23
Gjykatësi Наташа Тодорова, Salla e gjukimeve Судница 1410.07.2024, во 12:00 -
Korrik 10 Lënda: ТС1-109/23
Gjykatësi Велјанка Доневски, Salla e gjukimeve Судница 2110.07.2024, во 12:00 -
Korrik 10 Lënda: ПЛ1-ТС-321/24
Gjykatësi Велјанка Доневски, Salla e gjukimeve Судница 2110.07.2024, во 12:00 -
Korrik 10 Lënda: РО-1148/23
Gjykatësi Кети Германова, Salla e gjukimeve Судница 2010.07.2024, во 12:00 -
Korrik 10 Lënda: П1-617/22
Gjykatësi Јехона Садику, Salla e gjukimeve Судница 810.07.2024, во 12:00 -
Korrik 10 Lënda: ТС1-254/23
Gjykatësi Оља Крстиќеска, Salla e gjukimeve Судница 1610.07.2024, во 12:00 -
Korrik 10 Lënda: МАЛВТС-186/22
Gjykatësi Благица Ѓошевска, Salla e gjukimeve Соба 6310.07.2024, во 12:00 -
Korrik 10 Lënda: МАЛВП-575/21
Gjykatësi Кристијан Митревски, Salla e gjukimeve Судница 510.07.2024, во 12:00 -
Korrik 10 Lënda: РО-11/23
Gjykatësi Виолета Арнаудовска, Salla e gjukimeve Судница 910.07.2024, во 12:10 -
Korrik 10 Lënda: РО-5860/22
Gjykatësi Сашка Трајковска, Salla e gjukimeve Судница 2410.07.2024, во 12:10 -
Korrik 10 Lënda: СТ-ТС-41/23
Gjykatësi Артан Лимани, Salla e gjukimeve Судница 610.07.2024, во 12:10 -
Korrik 10 Lënda: П1-285/24
Gjykatësi Наташа Тодорова, Salla e gjukimeve Судница 1410.07.2024, во 12:10 -
Korrik 10 Lënda: ВПП1-176/23
Gjykatësi Љупка Крчинска Стефкова, Salla e gjukimeve Судница 410.07.2024, во 12:10 -
Korrik 10 Lënda: МАЛВП-1457/22
Gjykatësi Андреј Димовски, Salla e gjukimeve Судница 2110.07.2024, во 12:15 -
Korrik 10 Lënda: РО-1732/23
Gjykatësi Виолета Арнаудовска, Salla e gjukimeve Соба 4110.07.2024, во 12:15 -
Korrik 10 Lënda: П4-525/20
Gjykatësi Софија Миленкова, Salla e gjukimeve Судница 1210.07.2024, во 12:15 -
Korrik 10 Lënda: СТ-61/23
Gjykatësi Ирена Антоска, Salla e gjukimeve Судница 210.07.2024, во 12:15 -
Korrik 10 Lënda: МАЛВП-285/24
Gjykatësi Слободан Хаџи Христовски, Salla e gjukimeve Судница 1010.07.2024, во 12:15 -
Korrik 10 Lënda: РО-6617/22
Gjykatësi Весна Трајанова, Salla e gjukimeve Судница 2510.07.2024, во 12:15 -
Korrik 10 Lënda: РО-4415/23
Gjykatësi Сашка Трајковска, Salla e gjukimeve Судница 2410.07.2024, во 12:20 -
Korrik 10 Lënda: ПЛ1-П-453/23
Gjykatësi Наташа Тодорова, Salla e gjukimeve Судница 1410.07.2024, во 12:20 -
Korrik 10 Lënda: МАЛВП-708/23
Gjykatësi Цветанка Сиљаноска Костадиновска, Salla e gjukimeve Судница 1310.07.2024, во 12:20 -
Korrik 10 Lënda: П2-84/24
Gjykatësi Емилија Шопар Јованова, Salla e gjukimeve Судница 710.07.2024, во 12:25 -
Korrik 10 Lënda: РО-4887/22
Gjykatësi Весна Трајанова, Salla e gjukimeve Судница 2510.07.2024, во 12:25 -
Korrik 10 Lënda: ПЛ1-ТС-434/23
Gjykatësi Марика Скандева Мурџева, Salla e gjukimeve Соба 6110.07.2024, во 12:30 -
Korrik 10 Lënda: МАЛВП-1784/22
Gjykatësi Лиљана Костојчиноска, Salla e gjukimeve Судница 1510.07.2024, во 12:30 -
Korrik 10 Lënda: РО-3902/23
Gjykatësi Сашка Трајковска, Salla e gjukimeve Судница 2410.07.2024, во 12:30 -
Korrik 10 Lënda: МАЛВП-305/24
Gjykatësi Слободан Хаџи Христовски, Salla e gjukimeve Судница 1010.07.2024, во 12:30 -
Korrik 10 Lënda: СТ-112/24
Gjykatësi Ирена Антоска, Salla e gjukimeve Судница 210.07.2024, во 12:30 -
Korrik 10 Lënda: П1-117/24
Gjykatësi Драган Петрушевски, Salla e gjukimeve Судница 1610.07.2024, во 12:30 -
Korrik 10 Lënda: МАЛВП-1296/23
Gjykatësi Наташа Тодорова, Salla e gjukimeve Судница 1410.07.2024, во 12:30 -
Korrik 10 Lënda: ПЛ1-ТС-1653/23
Gjykatësi Велјанка Доневски, Salla e gjukimeve Судница 2110.07.2024, во 12:30 -
Korrik 10 Lënda: РО-6531/22
Gjykatësi Весна Трајанова, Salla e gjukimeve Судница 2510.07.2024, во 12:30 -
Korrik 10 Lënda: П5-57/23
Gjykatësi Цветанка Сиљаноска Костадиновска, Salla e gjukimeve Судница 1310.07.2024, во 12:30 -
Korrik 10 Lënda: ВПП-28/23
Gjykatësi Љупка Крчинска Стефкова, Salla e gjukimeve Судница 410.07.2024, во 12:30 -
Korrik 10 Lënda: П4-390/23
Gjykatësi Кристијан Митревски, Salla e gjukimeve Судница 510.07.2024, во 12:30 -
Korrik 10 Lënda: РО-1052/24
Gjykatësi Весна Трајанова, Salla e gjukimeve Судница 2510.07.2024, во 12:35 -
Korrik 10 Lënda: РО-1897/23
Gjykatësi Сашка Трајковска, Salla e gjukimeve Судница 2410.07.2024, во 12:40 -
Korrik 10 Lënda: П2-602/22
Gjykatësi Емилија Шопар Јованова, Salla e gjukimeve Судница 710.07.2024, во 12:40 -
Korrik 10 Lënda: РО-2582/21
Gjykatësi Весна Трајанова, Salla e gjukimeve Судница 1110.07.2024, во 12:40 -
Korrik 10 Lënda: СТ-125/24
Gjykatësi Ирена Антоска, Salla e gjukimeve Судница 210.07.2024, во 12:45 -
Korrik 10 Lënda: МАЛВП-422/24
Gjykatësi Слободан Хаџи Христовски, Salla e gjukimeve Судница 1010.07.2024, во 12:45 -
Korrik 10 Lënda: МАЛВП-486/24
Gjykatësi Наташа Тодорова, Salla e gjukimeve Судница 1410.07.2024, во 12:45 -
Korrik 10 Lënda: П1-230/23
Gjykatësi Ерол Абдулаи, Salla e gjukimeve Судница 1110.07.2024, во 12:45 -
Korrik 10 Lënda: РО-3558/23
Gjykatësi Сашка Трајковска, Salla e gjukimeve Судница 2410.07.2024, во 12:50 -
Korrik 10 Lënda: МАЛВП-499/23
Gjykatësi Лиљана Костојчиноска, Salla e gjukimeve Судница 1510.07.2024, во 13:00 -
Korrik 10 Lënda: МАЛВП-665/24
Gjykatësi Андреј Димовски, Salla e gjukimeve Судница 2110.07.2024, во 13:00 -
Korrik 10 Lënda: П4-591/23
Gjykatësi Софија Миленкова, Salla e gjukimeve Судница 1210.07.2024, во 13:00 -
Korrik 10 Lënda: РО-158/21
Gjykatësi Сашка Трајковска, Salla e gjukimeve Судница 2410.07.2024, во 13:00 -
Korrik 10 Lënda: МАЛВП-475/24
Gjykatësi Слободан Хаџи Христовски, Salla e gjukimeve Судница 1010.07.2024, во 13:00 -
Korrik 10 Lënda: СТ-443/16
Gjykatësi Ирена Антоска, Salla e gjukimeve Судница 210.07.2024, во 13:00 -
Korrik 10 Lënda: СТ-29/24
Gjykatësi Ирена Антоска, Salla e gjukimeve Судница 210.07.2024, во 13:00 -
Korrik 10 Lënda: РО-3090/22
Gjykatësi Сашка Трајковска, Salla e gjukimeve Судница 2410.07.2024, во 13:00 -
Korrik 10 Lënda: П4-167/24
Gjykatësi Ерол Абдулаи, Salla e gjukimeve Судница 1110.07.2024, во 13:00 -
Korrik 10 Lënda: ПЛ1-ТС-835/23
Gjykatësi Велјанка Доневски, Salla e gjukimeve Судница 2110.07.2024, во 13:00 -
Korrik 10 Lënda: ТС1-44/24
Gjykatësi Велјанка Доневски, Salla e gjukimeve Судница 2110.07.2024, во 13:00 -
Korrik 10 Lënda: МАЛВТС-219/23
Gjykatësi Велјанка Доневски, Salla e gjukimeve Судница 2110.07.2024, во 13:00 -
Korrik 10 Lënda: П1-602/21
Gjykatësi Наташа Тодорова, Salla e gjukimeve Судница 1410.07.2024, во 13:00 -
Korrik 10 Lënda: РО-374/21
Gjykatësi Розеана Тасева Ќупов, Salla e gjukimeve Судница 310.07.2024, во 13:00 -
Korrik 10 Lënda: П4-925/23
Gjykatësi Кристијан Митревски, Salla e gjukimeve Судница 510.07.2024, во 13:00 -
Korrik 10 Lënda: ПЛ1-П-181/24
Gjykatësi Наташа Тодорова, Salla e gjukimeve Судница 1410.07.2024, во 13:05 -
Korrik 10 Lënda: МАЛВП-2025/22
Gjykatësi Наташа Тодорова, Salla e gjukimeve Судница 1410.07.2024, во 13:10 -
Korrik 10 Lënda: ВПП1-43/23
Gjykatësi Љупка Крчинска Стефкова, Salla e gjukimeve Судница 410.07.2024, во 13:10 -
Korrik 10 Lënda: МАЛВП-546/22
Gjykatësi Андреј Димовски, Salla e gjukimeve Судница 2110.07.2024, во 13:15 -
Korrik 10 Lënda: МАЛВП-484/24
Gjykatësi Слободан Хаџи Христовски, Salla e gjukimeve Судница 1010.07.2024, во 13:15 -
Korrik 10 Lënda: ПЛ1-П-319/23
Gjykatësi Наташа Тодорова, Salla e gjukimeve Судница 1410.07.2024, во 13:15 -
Korrik 10 Lënda: МАЛВП-425/24
Gjykatësi Наташа Тодорова, Salla e gjukimeve Судница 1410.07.2024, во 13:20 -
Korrik 10 Lënda: МАЛВП-702/23
Gjykatësi Наташа Тодорова, Salla e gjukimeve Судница 1410.07.2024, во 13:25 -
Korrik 10 Lënda: П1-45/24
Gjykatësi Слободан Хаџи Христовски, Salla e gjukimeve Судница 1010.07.2024, во 13:30 -
Korrik 10 Lënda: МАЛВП-1878/23
Gjykatësi Наташа Тодорова, Salla e gjukimeve Судница 1410.07.2024, во 13:30 -
Korrik 10 Lënda: П4-882/22
Gjykatësi Кристијан Митревски, Salla e gjukimeve Судница 510.07.2024, во 13:30 -
Korrik 10 Lënda: ПЛ1-П-129/24
Gjykatësi Слободан Хаџи Христовски, Salla e gjukimeve Судница 1010.07.2024, во 14:00 -
Korrik 10 Lënda: ПЛ1-ТС-864/23
Gjykatësi Весна Богдановска, Salla e gjukimeve Соба 5910.07.2024, во 14:00 -
Korrik 10 Lënda: ПЛ1-ТС-1503/23
Gjykatësi Весна Богдановска, Salla e gjukimeve Соба 5910.07.2024, во 14:00 -
Korrik 10 Lënda: ПЛ1-ТС-1211/23
Gjykatësi Весна Богдановска, Salla e gjukimeve Соба 5910.07.2024, во 14:00 -
Korrik 10 Lënda: ТС1-41/24
Gjykatësi Весна Богдановска, Salla e gjukimeve Соба 5910.07.2024, во 14:00 -
Korrik 10 Lënda: МАЛВП-1353/23
Gjykatësi Цветанка Сиљаноска Костадиновска, Salla e gjukimeve Судница 1310.07.2024, во 14:00 -
Korrik 10 Lënda: П1-483/23
Gjykatësi Цветанка Сиљаноска Костадиновска, Salla e gjukimeve Судница 1310.07.2024, во 14:00 -
Korrik 10 Lënda: П1-483/23
Gjykatësi Цветанка Сиљаноска Костадиновска, Salla e gjukimeve Судница 1310.07.2024, во 14:00 -
Korrik 10 Lënda: МАЛВП-848/23
Gjykatësi Слободан Хаџи Христовски, Salla e gjukimeve Судница 1010.07.2024, во 14:10 -
Korrik 10 Lënda: ПЛ1-П-26/24
Gjykatësi Слободан Хаџи Христовски, Salla e gjukimeve Судница 1010.07.2024, во 14:10 -
Korrik 11 Lënda: П4-757/21
Gjykatësi Даниела Миновска, Salla e gjukimeve Судница 111.07.2024, во 08:00 -
Korrik 11 Lënda: П4-550/20
Gjykatësi Даниела Миновска, Salla e gjukimeve Судница 111.07.2024, во 08:15 -
Korrik 11 Lënda: МАЛВП-1198/22
Gjykatësi Даниела Миновска, Salla e gjukimeve Судница 111.07.2024, во 08:20 -
Korrik 11 Lënda: ПЛ1-ТС-29/24
Gjykatësi Благица Ѓошевска, Salla e gjukimeve Соба 6311.07.2024, во 08:40 -
Korrik 11 Lënda: ПЛ1-П-65/23
Gjykatësi Андреј Димовски, Salla e gjukimeve Судница 2111.07.2024, во 08:45 -
Korrik 11 Lënda: П4-912/21
Gjykatësi Дијана Нацевска, Salla e gjukimeve Судница 1011.07.2024, во 09:00 -
Korrik 11 Lënda: ВПП1-176/21
Gjykatësi Сузана Дончевска, Salla e gjukimeve Судница 1711.07.2024, во 09:00 -
Korrik 11 Lënda: РО-157/23
Gjykatësi Виолета Арнаудовска, Salla e gjukimeve Судница 911.07.2024, во 09:00 -
Korrik 11 Lënda: ТС1-173/22
Gjykatësi Весна Богдановска, Salla e gjukimeve Соба 5911.07.2024, во 09:00 -
Korrik 11 Lënda: РО-304/24
Gjykatësi Сашка Трајковска, Salla e gjukimeve Судница 2411.07.2024, во 09:00 -
Korrik 11 Lënda: П2-191/24
Gjykatësi Симона Бубевска Муцунски, Salla e gjukimeve Судница 211.07.2024, во 09:00 -
Korrik 11 Lënda: ПЛ1-П-411/23
Gjykatësi Мирјана Смиљкова, Salla e gjukimeve Судница 2311.07.2024, во 09:00 -
Korrik 11 Lënda: ТС-65/23
Gjykatësi Љупчо Тодоровски, Salla e gjukimeve Судница 1911.07.2024, во 09:00 -
Korrik 11 Lënda: П4-20/23
Gjykatësi Јованка Спировска Панева, Salla e gjukimeve Судница 311.07.2024, во 09:00 -
Korrik 11 Lënda: П1-303/24
Gjykatësi Даниела Миновска, Salla e gjukimeve Судница 111.07.2024, во 09:00 -
Korrik 11 Lënda: РО-6226/23
Gjykatësi Розеана Тасева Ќупов, Salla e gjukimeve Судница 311.07.2024, во 09:00 -
Korrik 11 Lënda: ПЛ1-ТС-430/20
Gjykatësi Снежана Богдановска, Salla e gjukimeve Соба 9511.07.2024, во 09:00 -
Korrik 11 Lënda: МАЛВП-1211/23
Gjykatësi Сузана Димитриев, Salla e gjukimeve Судница 1211.07.2024, во 09:00 -
Korrik 11 Lënda: ПЛ1-ТС-758/23
Gjykatësi Благица Ѓошевска, Salla e gjukimeve Соба 6311.07.2024, во 09:00 -
Korrik 11 Lënda: П4-1274/15
Gjykatësi Кристијан Митревски, Salla e gjukimeve Судница 511.07.2024, во 09:00 -
Korrik 11 Lënda: РО-760/24
Gjykatësi Виолета Арнаудовска, Salla e gjukimeve Судница 911.07.2024, во 09:05 -
Korrik 11 Lënda: РО-6215/23
Gjykatësi Розеана Тасева Ќупов, Salla e gjukimeve Судница 311.07.2024, во 09:05 -
Korrik 11 Lënda: РО-4406/22
Gjykatësi Виолета Арнаудовска, Salla e gjukimeve Судница 911.07.2024, во 09:10 -
Korrik 11 Lënda: МАЛВП-2184/22
Gjykatësi Дијана Нацевска, Salla e gjukimeve Судница 1011.07.2024, во 09:10 -
Korrik 11 Lënda: РО-4875/22
Gjykatësi Сашка Трајковска, Salla e gjukimeve Соба 2411.07.2024, во 09:10 -
Korrik 11 Lënda: РО-6195/23
Gjykatësi Розеана Тасева Ќупов, Salla e gjukimeve Судница 311.07.2024, во 09:10 -
Korrik 11 Lënda: МАЛВП-557/23
Gjykatësi Дијана Нацевска, Salla e gjukimeve Судница 1011.07.2024, во 09:15 -
Korrik 11 Lënda: МАЛВП-1701/23
Gjykatësi Дијана Нацевска, Salla e gjukimeve Судница 1011.07.2024, во 09:15 -
Korrik 11 Lënda: РО-245/23
Gjykatësi Виолета Арнаудовска, Salla e gjukimeve Судница 911.07.2024, во 09:15 -
Korrik 11 Lënda: ВПП1-159/23
Gjykatësi Сузана Дончевска, Salla e gjukimeve Судница 1711.07.2024, во 09:15 -
Korrik 11 Lënda: ПЛ1-П-330/23
Gjykatësi Љубица Колиќ, Salla e gjukimeve Судница 1411.07.2024, во 09:15 -
Korrik 11 Lënda: РО-5431/22
Gjykatësi Сашка Трајковска, Salla e gjukimeve Соба 2411.07.2024, во 09:15 -
Korrik 11 Lënda: РО-6173/23
Gjykatësi Розеана Тасева Ќупов, Salla e gjukimeve Судница 311.07.2024, во 09:15 -
Korrik 11 Lënda: ПЛ1-ТС-1936/22
Gjykatësi Улбер Хасани, Salla e gjukimeve Судница 2111.07.2024, во 09:15 -
Korrik 11 Lënda: МАЛВП-1189/22
Gjykatësi Дијана Нацевска, Salla e gjukimeve Судница 1011.07.2024, во 09:20 -
Korrik 11 Lënda: МАЛВП-566/24
Gjykatësi Мирјана Смиљкова, Salla e gjukimeve Судница 2311.07.2024, во 09:20 -
Korrik 11 Lënda: РО-6210/23
Gjykatësi Розеана Тасева Ќупов, Salla e gjukimeve Судница 311.07.2024, во 09:20 -
Korrik 11 Lënda: РО-6201/23
Gjykatësi Розеана Тасева Ќупов, Salla e gjukimeve Судница 311.07.2024, во 09:25 -
Korrik 11 Lënda: П1-279/24
Gjykatësi Гордана Јакова, Salla e gjukimeve Судница 1911.07.2024, во 09:30 -
Korrik 11 Lënda: ВПП1-185/22
Gjykatësi Сузана Дончевска, Salla e gjukimeve Судница 1711.07.2024, во 09:30 -
Korrik 11 Lënda: РО-235/23
Gjykatësi Виолета Арнаудовска, Salla e gjukimeve Судница 911.07.2024, во 09:30 -
Korrik 11 Lënda: МАЛВП-155/15
Gjykatësi Љубица Колиќ, Salla e gjukimeve Судница 1411.07.2024, во 09:30 -
Korrik 11 Lënda: П4-186/24
Gjykatësi Мирјана Смиљкова, Salla e gjukimeve Судница 2311.07.2024, во 09:30 -
Korrik 11 Lënda: П2-52/23
Gjykatësi Симона Бубевска Муцунски, Salla e gjukimeve Судница 211.07.2024, во 09:30 -
Korrik 11 Lënda: ПЛ1-ТС-312/24
Gjykatësi Весна Богдановска, Salla e gjukimeve Соба 5911.07.2024, во 09:30 -
Korrik 11 Lënda: П4-454/21
Gjykatësi Драган Петрушевски, Salla e gjukimeve Судница 1611.07.2024, во 09:30 -
Korrik 11 Lënda: РО-5562/23
Gjykatësi Сашка Трајковска, Salla e gjukimeve Судница 2411.07.2024, во 09:30 -
Korrik 11 Lënda: П1-534/21
Gjykatësi Јованка Спировска Панева, Salla e gjukimeve Судница 311.07.2024, во 09:30 -
Korrik 11 Lënda: РО-6198/23
Gjykatësi Розеана Тасева Ќупов, Salla e gjukimeve Судница 311.07.2024, во 09:30 -
Korrik 11 Lënda: ПЛ1-ТС-845/23
Gjykatësi Снежана Богдановска, Salla e gjukimeve Соба 9511.07.2024, во 09:30 -
Korrik 11 Lënda: ПЛ1-П-135/24
Gjykatësi Сузана Димитриев, Salla e gjukimeve Судница 1211.07.2024, во 09:30 -
Korrik 11 Lënda: ВПП1-156/23
Gjykatësi Љупка Крчинска Стефкова, Salla e gjukimeve Соба 1311.07.2024, во 09:30 -
Korrik 11 Lënda: П1-31/23
Gjykatësi Кристијан Митревски, Salla e gjukimeve Судница 511.07.2024, во 09:30 -
Korrik 11 Lënda: ТС1-60/24
Gjykatësi Улбер Хасани, Salla e gjukimeve Судница 2111.07.2024, во 09:30 -
Korrik 11 Lënda: РО-6203/23
Gjykatësi Розеана Тасева Ќупов, Salla e gjukimeve Судница 311.07.2024, во 09:35 -
Korrik 11 Lënda: РО-230/23
Gjykatësi Виолета Арнаудовска, Salla e gjukimeve Судница 911.07.2024, во 09:40 -
Korrik 11 Lënda: МАЛВП-1906/22
Gjykatësi Дијана Нацевска, Salla e gjukimeve Судница 1011.07.2024, во 09:40 -
Korrik 11 Lënda: ПЛ1-П-212/24
Gjykatësi Мирјана Смиљкова, Salla e gjukimeve Судница 2311.07.2024, во 09:40 -
Korrik 11 Lënda: РО-1747/23
Gjykatësi Розеана Тасева Ќупов, Salla e gjukimeve Судница 311.07.2024, во 09:40 -
Korrik 11 Lënda: ВПП1-114/23
Gjykatësi Сузана Дончевска, Salla e gjukimeve Судница 1711.07.2024, во 09:45 -
Korrik 11 Lënda: ПЛ1-ТС-1355/22
Gjykatësi Љупчо Тодоровски, Salla e gjukimeve Судница 1911.07.2024, во 09:45 -
Korrik 11 Lënda: ПЛ1-ТС-996/23
Gjykatësi Весна Богдановска, Salla e gjukimeve Соба 5911.07.2024, во 09:45 -
Korrik 11 Lënda: РО-5517/23
Gjykatësi Сашка Трајковска, Salla e gjukimeve Судница 2411.07.2024, во 09:45 -
Korrik 11 Lënda: РО-4537/19
Gjykatësi Розеана Тасева Ќупов, Salla e gjukimeve Судница 311.07.2024, во 09:45 -
Korrik 11 Lënda: П4-64/23
Gjykatësi Сузана Димитриев, Salla e gjukimeve Судница 1211.07.2024, во 09:45 -
Korrik 11 Lënda: РО-218/23
Gjykatësi Виолета Арнаудовска, Salla e gjukimeve Судница 911.07.2024, во 09:50 -
Korrik 11 Lënda: МАЛВП-269/24
Gjykatësi Мирјана Смиљкова, Salla e gjukimeve Судница 2311.07.2024, во 09:50 -
Korrik 11 Lënda: РО-2267/24
Gjykatësi Розеана Тасева Ќупов, Salla e gjukimeve Судница 311.07.2024, во 09:55 -
Korrik 11 Lënda: П1-575/22
Gjykatësi Дијана Нацевска, Salla e gjukimeve Судница 1011.07.2024, во 10:00 -
Korrik 11 Lënda: П1-198/24
Gjykatësi Гордана Јакова, Salla e gjukimeve Судница 1911.07.2024, во 10:00 -
Korrik 11 Lënda: РО-221/23
Gjykatësi Виолета Арнаудовска, Salla e gjukimeve Судница 911.07.2024, во 10:00 -
Korrik 11 Lënda: П1-602/23
Gjykatësi Љубица Колиќ, Salla e gjukimeve Судница 1411.07.2024, во 10:00 -
Korrik 11 Lënda: ПЛ1-ТС-1404/22
Gjykatësi Весна Богдановска, Salla e gjukimeve Соба 5911.07.2024, во 10:00 -
Korrik 11 Lënda: П3-54/23
Gjykatësi Симона Бубевска Муцунски, Salla e gjukimeve Судница 211.07.2024, во 10:00 -
Korrik 11 Lënda: РО-5570/23
Gjykatësi Сашка Трајковска, Salla e gjukimeve Судница 2411.07.2024, во 10:00 -
Korrik 11 Lënda: П4-426/24
Gjykatësi Јасмина Блажевска, Salla e gjukimeve Судница 1611.07.2024, во 10:00 -
Korrik 11 Lënda: РО-2209/24
Gjykatësi Бојана Велковска, Salla e gjukimeve Соба 4511.07.2024, во 10:00 -
Korrik 11 Lënda: РО-4146/20
Gjykatësi Розеана Тасева Ќупов, Salla e gjukimeve Судница 311.07.2024, во 10:00 -
Korrik 11 Lënda: ПЛ1-ТС-585/24
Gjykatësi Улбер Хасани, Salla e gjukimeve Судница 2111.07.2024, во 10:00 -
Korrik 11 Lënda: П4-526/23
Gjykatësi Кристијан Митревски, Salla e gjukimeve Судница 511.07.2024, во 10:00 -
Korrik 11 Lënda: РО-3791/21
Gjykatësi Розеана Тасева Ќупов, Salla e gjukimeve Судница 311.07.2024, во 10:05 -
Korrik 11 Lënda: МАЛВП-314/24
Gjykatësi Мирјана Смиљкова, Salla e gjukimeve Судница 2311.07.2024, во 10:10 -
Korrik 11 Lënda: РО-111/22
Gjykatësi Розеана Тасева Ќупов, Salla e gjukimeve Судница 311.07.2024, во 10:10 -
Korrik 11 Lënda: ВПП1-183/23
Gjykatësi Сузана Дончевска, Salla e gjukimeve Судница 1711.07.2024, во 10:15 -
Korrik 11 Lënda: МАЛВП-1826/23
Gjykatësi Гордана Јакова, Salla e gjukimeve Судница 1911.07.2024, во 10:15 -
Korrik 11 Lënda: РО-1524/23
Gjykatësi Виолета Арнаудовска, Salla e gjukimeve Судница 911.07.2024, во 10:15 -
Korrik 11 Lënda: ПЛ1-ТС-338/24
Gjykatësi Весна Богдановска, Salla e gjukimeve Соба 5911.07.2024, во 10:15 -
Korrik 11 Lënda: РО-5522/23
Gjykatësi Сашка Трајковска, Salla e gjukimeve Судница 2411.07.2024, во 10:15 -
Korrik 11 Lënda: П3-38/23
Gjykatësi Емилија Шопар Јованова, Salla e gjukimeve Судница 711.07.2024, во 10:15 -
Korrik 11 Lënda: МАЛВП-6/23
Gjykatësi Сузана Димитриев, Salla e gjukimeve Судница 1211.07.2024, во 10:15 -
Korrik 11 Lënda: МАЛВТС-344/23
Gjykatësi Благица Ѓошевска, Salla e gjukimeve Соба 6311.07.2024, во 10:15 -
Korrik 11 Lënda: ПЛ1-ТС-548/24
Gjykatësi Улбер Хасани, Salla e gjukimeve Судница 2111.07.2024, во 10:15 -
Korrik 11 Lënda: МАЛВП-193/24
Gjykatësi Гордана Јакова, Salla e gjukimeve Судница 1911.07.2024, во 10:20 -
Korrik 11 Lënda: РО-4168/20
Gjykatësi Розеана Тасева Ќупов, Salla e gjukimeve Судница 311.07.2024, во 10:20 -
Korrik 11 Lënda: РО-6024/22
Gjykatësi Розеана Тасева Ќупов, Salla e gjukimeve Судница 311.07.2024, во 10:25 -
Korrik 11 Lënda: П1-262/24
Gjykatësi Гордана Јакова, Salla e gjukimeve Судница 1911.07.2024, во 10:30 -
Korrik 11 Lënda: РО-4940/22
Gjykatësi Виолета Арнаудовска, Salla e gjukimeve Судница 911.07.2024, во 10:30 -
Korrik 11 Lënda: МАЛВП-608/23
Gjykatësi Софија Миленкова, Salla e gjukimeve Судница 1211.07.2024, во 10:30 -
Korrik 11 Lënda: МАЛВП-1637/23
Gjykatësi Љубица Колиќ, Salla e gjukimeve Судница 1411.07.2024, во 10:30 -
Korrik 11 Lënda: П4-462/24
Gjykatësi Јасмина Блажевска, Salla e gjukimeve Судница 1611.07.2024, во 10:30 -
Korrik 11 Lënda: РО-5552/23
Gjykatësi Сашка Трајковска, Salla e gjukimeve Судница 2411.07.2024, во 10:30 -
Korrik 11 Lënda: ПЛ1-ТС-351/24
Gjykatësi Весна Богдановска, Salla e gjukimeve Соба 5911.07.2024, во 10:30 -
Korrik 11 Lënda: ПЛ1-ТС-796/23
Gjykatësi Љупчо Тодоровски, Salla e gjukimeve Судница 1911.07.2024, во 10:30 -
Korrik 11 Lënda: РО-974/22
Gjykatësi Розеана Тасева Ќупов, Salla e gjukimeve Судница 311.07.2024, во 10:30 -
Korrik 11 Lënda: МАЛВП-1094/22
Gjykatësi Сузана Димитриев, Salla e gjukimeve Судница 1211.07.2024, во 10:30 -
Korrik 11 Lënda: ТС1-287/22
Gjykatësi Благица Ѓошевска, Salla e gjukimeve Соба 6311.07.2024, во 10:30 -
Korrik 11 Lënda: ПЛ1-ТС-551/24
Gjykatësi Улбер Хасани, Salla e gjukimeve Судница 2111.07.2024, во 10:30 -
Korrik 11 Lënda: П4-123/22
Gjykatësi Кристијан Митревски, Salla e gjukimeve Судница 511.07.2024, во 10:30 -
Korrik 11 Lënda: ВПП1-43/24
Gjykatësi Сузана Дончевска, Salla e gjukimeve Судница 1711.07.2024, во 10:40 -
Korrik 11 Lënda: РО-4933/22
Gjykatësi Виолета Арнаудовска, Salla e gjukimeve Судница 911.07.2024, во 10:40 -
Korrik 11 Lënda: МАЛВП-1873/23
Gjykatësi Мирјана Смиљкова, Salla e gjukimeve Судница 2311.07.2024, во 10:40 -
Korrik 11 Lënda: ПЛ1-ТС-211/23
Gjykatësi Благица Ѓошевска, Salla e gjukimeve Соба 6311.07.2024, во 10:40 -
Korrik 11 Lënda: ПЛ1-ТС-345/24
Gjykatësi Весна Богдановска, Salla e gjukimeve Соба 5911.07.2024, во 10:45 -
Korrik 11 Lënda: РО-5492/23
Gjykatësi Сашка Трајковска, Salla e gjukimeve Судница 2411.07.2024, во 10:45 -
Korrik 11 Lënda: ТС1-53/24
Gjykatësi Улбер Хасани, Salla e gjukimeve Судница 2111.07.2024, во 10:45 -
Korrik 11 Lënda: РО-572/23
Gjykatësi Виолета Арнаудовска, Salla e gjukimeve Судница 911.07.2024, во 10:50 -
Korrik 11 Lënda: РО-6662/22
Gjykatësi Розеана Тасева Ќупов, Salla e gjukimeve Судница 311.07.2024, во 10:55 -
Korrik 11 Lënda: РО-1440/23
Gjykatësi Виолета Арнаудовска, Salla e gjukimeve Судница 911.07.2024, во 11:00 -
Korrik 11 Lënda: МАЛВП-1397/21
Gjykatësi Дијана Нацевска, Salla e gjukimeve Судница 1011.07.2024, во 11:00 -
Korrik 11 Lënda: П4-306/21
Gjykatësi Дијана Нацевска, Salla e gjukimeve Судница 1011.07.2024, во 11:00 -
Korrik 11 Lënda: ПЛ1-П-448/19
Gjykatësi Гордана Јакова, Salla e gjukimeve Судница 1911.07.2024, во 11:00 -
Korrik 11 Lënda: МАЛВП-945/23
Gjykatësi Љубица Колиќ, Salla e gjukimeve Судница 1411.07.2024, во 11:00 -
Korrik 11 Lënda: РО-5495/23
Gjykatësi Сашка Трајковска, Salla e gjukimeve Судница 2411.07.2024, во 11:00 -
Korrik 11 Lënda: МАЛВП-579/24
Gjykatësi Мирјана Смиљкова, Salla e gjukimeve Судница 2311.07.2024, во 11:00 -
Korrik 11 Lënda: РО-4561/23
Gjykatësi Розеана Тасева Ќупов, Salla e gjukimeve Судница 311.07.2024, во 11:00 -
Korrik 11 Lënda: ТС1-49/24
Gjykatësi Улбер Хасани, Salla e gjukimeve Судница 2111.07.2024, во 11:00 -
Korrik 11 Lënda: РО-4563/23
Gjykatësi Розеана Тасева Ќупов, Salla e gjukimeve Судница 311.07.2024, во 11:05 -
Korrik 11 Lënda: П4-560/23
Gjykatësi Дијана Нацевска, Salla e gjukimeve Судница 1011.07.2024, во 11:10 -
Korrik 11 Lënda: РО-1460/22
Gjykatësi Виолета Арнаудовска, Salla e gjukimeve Судница 911.07.2024, во 11:10 -
Korrik 11 Lënda: МАЛВП-1859/23
Gjykatësi Мирјана Смиљкова, Salla e gjukimeve Судница 2311.07.2024, во 11:10 -
Korrik 11 Lënda: РО-4573/23
Gjykatësi Розеана Тасева Ќупов, Salla e gjukimeve Судница 311.07.2024, во 11:10 -
Korrik 11 Lënda: РО-463/24
Gjykatësi Сашка Трајковска, Salla e gjukimeve Судница 2411.07.2024, во 11:15 -
Korrik 11 Lënda: РО-4556/23
Gjykatësi Розеана Тасева Ќупов, Salla e gjukimeve Судница 311.07.2024, во 11:15 -
Korrik 11 Lënda: РО-2344/22
Gjykatësi Виолета Арнаудовска, Salla e gjukimeve Судница 911.07.2024, во 11:20 -
Korrik 11 Lënda: П4-562/23
Gjykatësi Дијана Нацевска, Salla e gjukimeve Судница 1011.07.2024, во 11:30 -
Korrik 11 Lënda: РО-2302/22
Gjykatësi Виолета Арнаудовска, Salla e gjukimeve Судница 911.07.2024, во 11:30 -
Korrik 11 Lënda: П4-396/24
Gjykatësi Дијана Нацевска, Salla e gjukimeve Судница 1011.07.2024, во 11:30 -
Korrik 11 Lënda: П4-21/23
Gjykatësi Софија Миленкова, Salla e gjukimeve Судница 1211.07.2024, во 11:30 -
Korrik 11 Lënda: РО-162/24
Gjykatësi Сашка Трајковска, Salla e gjukimeve Судница 2411.07.2024, во 11:30 -
Korrik 11 Lënda: П4-821/23
Gjykatësi Јованка Спировска Панева, Salla e gjukimeve Судница 311.07.2024, во 11:30 -
Korrik 11 Lënda: ПЛ1-ТС-805/23
Gjykatësi Љупчо Тодоровски, Salla e gjukimeve Судница 1911.07.2024, во 11:30 -
Korrik 11 Lënda: П2-1511/23
Gjykatësi Симона Бубевска Муцунски, Salla e gjukimeve Судница 211.07.2024, во 11:30 -
Korrik 11 Lënda: ПЛ1-ТС-304/24
Gjykatësi Весна Богдановска, Salla e gjukimeve Соба 5911.07.2024, во 11:30 -
Korrik 11 Lënda: ТС1-125/18
Gjykatësi Снежана Богдановска, Salla e gjukimeve Соба 9511.07.2024, во 11:30 -
Korrik 11 Lënda: П1-468/22
Gjykatësi Сузана Димитриев, Salla e gjukimeve Судница 1211.07.2024, во 11:30 -
Korrik 11 Lënda: ПЛ1-ТС-1377/23
Gjykatësi Благица Ѓошевска, Salla e gjukimeve Соба 6311.07.2024, во 11:30 -
Korrik 11 Lënda: ПЛ1-ТС-1753/23
Gjykatësi Улбер Хасани, Salla e gjukimeve Судница 2111.07.2024, во 11:30 -
Korrik 11 Lënda: РО-1449/22
Gjykatësi Виолета Арнаудовска, Salla e gjukimeve Судница 911.07.2024, во 11:40 -
Korrik 11 Lënda: ВПП-445/24
Gjykatësi Сузана Дончевска, Salla e gjukimeve Судница 1711.07.2024, во 11:40 -
Korrik 11 Lënda: ПЛ1-ТС-584/21
Gjykatësi Снежана Богдановска, Salla e gjukimeve Соба 9511.07.2024, во 11:40 -
Korrik 11 Lënda: ТС1-59/24
Gjykatësi Весна Богдановска, Salla e gjukimeve Соба 5911.07.2024, во 11:45 -
Korrik 11 Lënda: ТС1-87/24
Gjykatësi Улбер Хасани, Salla e gjukimeve Судница 2111.07.2024, во 11:45 -
Korrik 11 Lënda: РО-602/23
Gjykatësi Виолета Арнаудовска, Salla e gjukimeve Судница 911.07.2024, во 11:50 -
Korrik 11 Lënda: МАЛВП-2352/21
Gjykatësi Дијана Нацевска, Salla e gjukimeve Судница 1011.07.2024, во 11:50 -
Korrik 11 Lënda: РО-1406/23
Gjykatësi Виолета Арнаудовска, Salla e gjukimeve Судница 911.07.2024, во 12:00 -
Korrik 11 Lënda: П1-376/23
Gjykatësi Љубица Колиќ, Salla e gjukimeve Судница 1411.07.2024, во 12:00 -
Korrik 11 Lënda: РО-834/23
Gjykatësi Гордана Билеска, Salla e gjukimeve Судница 2211.07.2024, во 12:00 -
Korrik 11 Lënda: П2-1582/23
Gjykatësi Симона Бубевска Муцунски, Salla e gjukimeve Судница 211.07.2024, во 12:00 -
Korrik 11 Lënda: ПЛ1-П-339/23
Gjykatësi Јованка Спировска Панева, Salla e gjukimeve Судница 311.07.2024, во 12:00 -
Korrik 11 Lënda: РО-1261/22
Gjykatësi Сашка Трајковска, Salla e gjukimeve Судница 2411.07.2024, во 12:00 -
Korrik 11 Lënda: П1-422/23
Gjykatësi Сузана Димитриев, Salla e gjukimeve Судница 1211.07.2024, во 12:00 -
Korrik 11 Lënda: МАЛВТС-110/24
Gjykatësi Благица Ѓошевска, Salla e gjukimeve Соба 6311.07.2024, во 12:00 -
Korrik 11 Lënda: ПЛ1-ТС-597/24
Gjykatësi Улбер Хасани, Salla e gjukimeve Судница 2111.07.2024, во 12:00 -
Korrik 11 Lënda: РО-915/23
Gjykatësi Гордана Билеска, Salla e gjukimeve Судница 2211.07.2024, во 12:10 -
Korrik 11 Lënda: РО-1407/23
Gjykatësi Виолета Арнаудовска, Salla e gjukimeve Судница 911.07.2024, во 12:10 -
Korrik 11 Lënda: П4-699/21
Gjykatësi Дијана Нацевска, Salla e gjukimeve Судница 1011.07.2024, во 12:10 -
Korrik 11 Lënda: ПЛ1-ТС-841/23
Gjykatësi Снежана Богдановска, Salla e gjukimeve Соба 9511.07.2024, во 12:10 -
Korrik 11 Lënda: ПЛ1-ТС-593/24
Gjykatësi Улбер Хасани, Salla e gjukimeve Судница 2111.07.2024, во 12:10 -
Korrik 11 Lënda: ВПП-483/24
Gjykatësi Сузана Дончевска, Salla e gjukimeve Судница 1711.07.2024, во 12:15 -
Korrik 11 Lënda: РО-6250/23
Gjykatësi Гордана Билеска, Salla e gjukimeve Судница 2211.07.2024, во 12:15 -
Korrik 11 Lënda: РО-1287/22
Gjykatësi Сашка Трајковска, Salla e gjukimeve Судница 2411.07.2024, во 12:15 -
Korrik 11 Lënda: ТС-115/19
Gjykatësi Весна Богдановска, Salla e gjukimeve Соба 5911.07.2024, во 12:15 -
Korrik 11 Lënda: РО-785/23
Gjykatësi Гордана Билеска, Salla e gjukimeve Судница 2211.07.2024, во 12:20 -
Korrik 11 Lënda: РО-1478/23
Gjykatësi Виолета Арнаудовска, Salla e gjukimeve Судница 911.07.2024, во 12:20 -
Korrik 11 Lënda: ПЛ1-ТС-1805/23
Gjykatësi Улбер Хасани, Salla e gjukimeve Судница 2111.07.2024, во 12:20 -
Korrik 11 Lënda: РО-353/23
Gjykatësi Виолета Арнаудовска, Salla e gjukimeve Судница 911.07.2024, во 12:25 -
Korrik 11 Lënda: РО-3879/23
Gjykatësi Гордана Билеска, Salla e gjukimeve Судница 2211.07.2024, во 12:25 -
Korrik 11 Lënda: П4-484/23
Gjykatësi Љубица Колиќ, Salla e gjukimeve Судница 1411.07.2024, во 12:30 -
Korrik 11 Lënda: РО-823/23
Gjykatësi Гордана Билеска, Salla e gjukimeve Судница 2211.07.2024, во 12:30 -
Korrik 11 Lënda: РО-1311/22
Gjykatësi Виолета Арнаудовска, Salla e gjukimeve Судница 911.07.2024, во 12:30 -
Korrik 11 Lënda: П2-562/24
Gjykatësi Симона Бубевска Муцунски, Salla e gjukimeve Судница 211.07.2024, во 12:30 -
Korrik 11 Lënda: ПЛ1-ТС-1195/23
Gjykatësi Љупчо Тодоровски, Salla e gjukimeve Судница 1911.07.2024, во 12:30 -
Korrik 11 Lënda: РО-1166/22
Gjykatësi Сашка Трајковска, Salla e gjukimeve Судница 2411.07.2024, во 12:30 -
Korrik 11 Lënda: ПЛ1-П-484/23
Gjykatësi Јованка Спировска Панева, Salla e gjukimeve Судница 311.07.2024, во 12:30 -
Korrik 11 Lënda: МАЛВП-2164/22
Gjykatësi Сузана Димитриев, Salla e gjukimeve Судница 1211.07.2024, во 12:30 -
Korrik 11 Lënda: МАЛВТС-45/24
Gjykatësi Благица Ѓошевска, Salla e gjukimeve Соба 6311.07.2024, во 12:30 -
Korrik 11 Lënda: ПЛ1-ТС-2/24
Gjykatësi Улбер Хасани, Salla e gjukimeve Судница 2111.07.2024, во 12:30 -
Korrik 11 Lënda: РО-914/23
Gjykatësi Виолета Арнаудовска, Salla e gjukimeve Судница 911.07.2024, во 12:35 -
Korrik 11 Lënda: РО-3001/21
Gjykatësi Виолета Арнаудовска, Salla e gjukimeve Судница 911.07.2024, во 12:40 -
Korrik 11 Lënda: РО-3661/22
Gjykatësi Гордана Билеска, Salla e gjukimeve Судница 2211.07.2024, во 12:40 -
Korrik 11 Lënda: МАЛВП-1937/23
Gjykatësi Јованка Спировска Панева, Salla e gjukimeve Судница 311.07.2024, во 12:45 -
Korrik 11 Lënda: РО-1263/22
Gjykatësi Сашка Трајковска, Salla e gjukimeve Судница 2411.07.2024, во 12:45 -
Korrik 11 Lënda: РО-534/20
Gjykatësi Гордана Билеска, Salla e gjukimeve Судница 2211.07.2024, во 12:50 -
Korrik 11 Lënda: ТС1-170/23
Gjykatësi Благица Ѓошевска, Salla e gjukimeve Соба 6311.07.2024, во 12:50 -
Korrik 11 Lënda: РО-679/24
Gjykatësi Гордана Билеска, Salla e gjukimeve Судница 2211.07.2024, во 13:00 -
Korrik 11 Lënda: МАЛВП-551/23
Gjykatësi Љубица Колиќ, Salla e gjukimeve Судница 1411.07.2024, во 13:00 -
Korrik 11 Lënda: РО-113/23
Gjykatësi Виолета Арнаудовска, Salla e gjukimeve Судница 911.07.2024, во 13:00 -
Korrik 11 Lënda: П2-1609/23
Gjykatësi Симона Бубевска Муцунски, Salla e gjukimeve Судница 211.07.2024, во 13:00 -
Korrik 11 Lënda: ТС-20/22
Gjykatësi Љупчо Тодоровски, Salla e gjukimeve Судница 1911.07.2024, во 13:00 -
Korrik 11 Lënda: РО-1163/22
Gjykatësi Сашка Трајковска, Salla e gjukimeve Судница 2411.07.2024, во 13:00