Граѓанска област формулари [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Граѓанска област

 

Опис Преземање
Потврда дека родителското право не е одземено
Ставање на печат - APOSTILE
Уверение дека лицето не е лишено од деловна способност
Уверение дека за лицето не се води постапка за лишување од деловна способност
Барање за акредитација
Прва<1>Последна

Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_

Најнови вести