Извештаи (месечен, квартален, полугодишен, годишен) [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Извештаи (месечен, квартален, полугодишен, годишен)

 

Година
Вид на извештај
Опис Година Преземање
Годишен извештај за спроведување на ЗСПИЈК за 2021 година
Годишен
2022
SUMAREN IZVESTAJ ZA MESEC NOEMVRI 2021 GODINA
Месечен
2021
SUMAREN IZVESTAJ ZA MESEC OKTOMVRI 2021 GODINA
Месечен
2021
SUMAREN IZVESTAJ ZA TRET KVARTAL 2021 GODINA (BEZ POVTORNO ZAVEDENITE PREDMETI)
Квартален
2021
SUMAREN IZVESTAJ ZA MESEC SEPTEMVRI 2021 GODINA (BEZ POVTORNO ZAVEDENITE PREDMETI)
Годишен, Месечен
2021
SUMAREN IZVESTAJ ZA MESEC AVGUST 2021 GODINA
Месечен
2021
SUMAREN IZVESTAJ ZA MESEC JULI 2021 GODINA
Месечен
2021
SUMAREN IZVESTAJ ZA VTOR KVARTAL 2021 GODINA
Квартален
2021
SUMAREN IZVESTAJ ZA MESEC JUNI 2021 GODINA
Месечен
2021
SUMAREN IZVESTAJ ZA MESEC MAJ 2021 GODINA
Месечен
2021

Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_

Најнови вести


Сите вести