Извештаи (месечен, квартален, полугодишен, годишен) [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Извештаи (месечен, квартален, полугодишен, годишен)

 

Година
Вид на извештај
Опис Година Преземање
SUMAREN IZVESTAJ ZA MESEC AVGUST 2022 GODINA
Месечен
2022
SUMAREN IZVESTAJ ZA MESEC JULI 2022 GODINA.
Месечен
2022
SUMAREN IZVESTAJ ZA VTOR KVARTAL 2022 GODINA
Квартален
2022
SUMAREN IZVESTAJ ZA MESEC MAJ 2022 GODINA
Месечен
2022
SUMAREN IZVESTAJ ZA MESEC JUNI 2022 GODINA
Месечен
2022
Завршна сметка 2021 г - сметка 3
Годишен
2021
Завршна сметка 2021 г - сметка 2
Годишен
2021
Завршна сметка 2021 г - сметка 1
Годишен
2021
Godisen izvestaj za rabota na Osnovniot gragjanski sud Skopje za 2021 godina
Годишен
2021
SUMAREN IZVESTAJ ZA MESEC APRIL 2022 GODINA
Годишен, Месечен
2022

Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_

Најнови вести


Сите вести