Канцеларија за односи со јавност [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Канцеларија за односи со јавност

СЛУЖБЕНО ЛИЦЕ ВО КАНЦЕЛАРИЈАТА ЗА ОДНОСИ СО ЈАВНОСТ

Крстана Костадиноска

Фиксен телефон: 3120-171

Просторија:  бр. 36 (втор кат)

Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_

Најнови вести


Сите вести