Kontaktet për personat me nevoja të veçanta [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Kontaktet për personat me nevoja të veçanta

Personat përgjegjës dhe të autorizuar për përcjellje të personave me invaliditet dhe mundësim për qasje të dobishme gjer tek informacionet në Gjykatë.

 

Kontakt

Крстана Костадиноска

Telefon:
02 / 3 120 171
Telefon celular:
076 491 167

Kërkoni aktgjykime/aktvendime

Gjykata
Numri i lëndës
Data
_

Të rejat e fundit


Të gjitha lajmet