Контакт за лица со посебни потреби [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Контакт за лица со посебни потреби

Одговорни овластени лица за спроведување на лицата со инвалидност и овозможување на корисен пристап до информации во Судот

Контакт

Крстана Костадиноска

Фиксен телефон:
02 / 3 120 171
Мобилен телефон:
076 491 167

Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_

Најнови вести


Сите вести