Kalendar na sudenje
ActionsKërkoni sipas kalendarit të gjykimeve
Kalendari i gjykatës
Kalendari i gjykatës
Përdorni fushat tekstuale për kërkim, që gjenden në anën e majtë.
-
Korrik 2 Lënda: МАЛВП-904/21
Gjykatësi Софија Миленкова, Salla e gjukimeve Судница 1202.07.2024, во 08:30 -
Korrik 2 Lënda: П1-621/20
Gjykatësi Даниела Миновска, Salla e gjukimeve Судница 102.07.2024, во 08:30 -
Korrik 2 Lënda: ТС-49/23
Gjykatësi Мери Василева, Salla e gjukimeve Судница 1902.07.2024, во 08:40 -
Korrik 2 Lënda: ПЛ1-ТС-722/23
Gjykatësi Благица Ѓошевска, Salla e gjukimeve Соба 6302.07.2024, во 08:40 -
Korrik 2 Lënda: П4-618/21
Gjykatësi Софија Миленкова, Salla e gjukimeve Судница 1202.07.2024, во 08:45 -
Korrik 2 Lënda: П2-832/23
Gjykatësi Емилија Шопар Јованова, Salla e gjukimeve Судница 702.07.2024, во 08:45 -
Korrik 2 Lënda: РО-4208/22
Gjykatësi Лидија Крстевска, Salla e gjukimeve Судница 2002.07.2024, во 08:45 -
Korrik 2 Lënda: ПЛ1-П-251/23
Gjykatësi Цветанка Сиљаноска Костадиновска, Salla e gjukimeve Судница 1302.07.2024, во 08:50 -
Korrik 2 Lënda: П1-6/23
Gjykatësi Лиљана Костојчиноска, Salla e gjukimeve Судница 1502.07.2024, во 08:55 -
Korrik 2 Lënda: РО-4207/22
Gjykatësi Лидија Крстевска, Salla e gjukimeve Судница 2002.07.2024, во 08:55 -
Korrik 2 Lënda: П4-684/23
Gjykatësi Лиљана Костојчиноска, Salla e gjukimeve Судница 1502.07.2024, во 09:00 -
Korrik 2 Lënda: МАЛВП-1370/23
Gjykatësi Лиљана Костојчиноска, Salla e gjukimeve Судница 1502.07.2024, во 09:00 -
Korrik 2 Lënda: МАЛВП-8/24
Gjykatësi Андреј Димовски, Salla e gjukimeve Судница 2102.07.2024, во 09:00 -
Korrik 2 Lënda: МАЛВП-90/24
Gjykatësi Андреј Димовски, Salla e gjukimeve Судница 2102.07.2024, во 09:00 -
Korrik 2 Lënda: МАЛВП-90/24
Gjykatësi Андреј Димовски, Salla e gjukimeve Судница 902.07.2024, во 09:00 -
Korrik 2 Lënda: П1-170/22
Gjykatësi Дијана Нацевска, Salla e gjukimeve Соба 1502.07.2024, во 09:00 -
Korrik 2 Lënda: П2-109/24
Gjykatësi Гордана Ролевска Ќупева, Salla e gjukimeve Судница 2302.07.2024, во 09:00 -
Korrik 2 Lënda: ВПП-724/22
Gjykatësi Елизабета Настов, Salla e gjukimeve Судница 1802.07.2024, во 09:00 -
Korrik 2 Lënda: ВПП1-160/23
Gjykatësi Сузана Дончевска, Salla e gjukimeve Соба 3502.07.2024, во 09:00 -
Korrik 2 Lënda: П4-707/22
Gjykatësi Лиљана Костојчиноска, Salla e gjukimeve Судница 1502.07.2024, во 09:00 -
Korrik 2 Lënda: П3-4/22
Gjykatësi Емилија Шопар Јованова, Salla e gjukimeve Судница 702.07.2024, во 09:00 -
Korrik 2 Lënda: РО-5431/23
Gjykatësi Сашка Трајковска, Salla e gjukimeve Судница 2402.07.2024, во 09:00 -
Korrik 2 Lënda: ПЛ1-ТС-1530/23
Gjykatësi Весна Богдановска, Salla e gjukimeve Соба 5902.07.2024, во 09:00 -
Korrik 2 Lënda: СТ-140/23
Gjykatësi Ирена Антоска, Salla e gjukimeve Судница 202.07.2024, во 09:00 -
Korrik 2 Lënda: П1-597/20
Gjykatësi Даниела Миновска, Salla e gjukimeve Судница 102.07.2024, во 09:00 -
Korrik 2 Lënda: РО-374/21
Gjykatësi Розеана Тасева Ќупов, Salla e gjukimeve Судница 302.07.2024, во 09:00 -
Korrik 2 Lënda: ПЛ1-ТС-278/23
Gjykatësi Велјанка Доневски, Salla e gjukimeve Судница 2102.07.2024, во 09:00 -
Korrik 2 Lënda: П1-483/20
Gjykatësi Цветанка Сиљаноска Костадиновска, Salla e gjukimeve Судница 1302.07.2024, во 09:00 -
Korrik 2 Lënda: ЗАВ-13/24
Gjykatësi Љупка Крчинска Стефкова, Salla e gjukimeve Судница 402.07.2024, во 09:00 -
Korrik 2 Lënda: МАЛВТС-156/23
Gjykatësi Оља Крстиќеска, Salla e gjukimeve Судница 1602.07.2024, во 09:00 -
Korrik 2 Lënda: ПЛ1-ТС-933/22
Gjykatësi Мери Василева, Salla e gjukimeve Судница 1902.07.2024, во 09:00 -
Korrik 2 Lënda: ПЛ1-П-59/24
Gjykatësi Јехона Садику, Salla e gjukimeve Судница 802.07.2024, во 09:00 -
Korrik 2 Lënda: РО-1149/23
Gjykatësi Весна Трајанова, Salla e gjukimeve Судница 2502.07.2024, во 09:00 -
Korrik 2 Lënda: ПЛ1-ТС-1760/23
Gjykatësi Благица Ѓошевска, Salla e gjukimeve Соба 6302.07.2024, во 09:00 -
Korrik 2 Lënda: МАЛВП-26/24
Gjykatësi Кристијан Митревски, Salla e gjukimeve Судница 502.07.2024, во 09:00 -
Korrik 2 Lënda: РО-4210/22
Gjykatësi Лидија Крстевска, Salla e gjukimeve Судница 2002.07.2024, во 09:05 -
Korrik 2 Lënda: РО-631/23
Gjykatësi Весна Трајанова, Salla e gjukimeve Судница 2502.07.2024, во 09:05 -
Korrik 2 Lënda: РО-2008/23
Gjykatësi Бојана Велковска, Salla e gjukimeve Судница 1702.07.2024, во 09:10 -
Korrik 2 Lënda: РО-627/23
Gjykatësi Весна Трајанова, Salla e gjukimeve Судница 2502.07.2024, во 09:10 -
Korrik 2 Lënda: ПЛ1-ТС-538/21
Gjykatësi Оља Крстиќеска, Salla e gjukimeve Судница 1602.07.2024, во 09:10 -
Korrik 2 Lënda: ВПП-538/24
Gjykatësi Љупка Крчинска Стефкова, Salla e gjukimeve Судница 402.07.2024, во 09:10 -
Korrik 2 Lënda: П2-1308/23
Gjykatësi Гордана Ролевска Ќупева, Salla e gjukimeve Судница 2302.07.2024, во 09:15 -
Korrik 2 Lënda: РО-5319/23
Gjykatësi Сашка Трајковска, Salla e gjukimeve Судница 2402.07.2024, во 09:15 -
Korrik 2 Lënda: РО-2452/22
Gjykatësi Лидија Крстевска, Salla e gjukimeve Судница 2002.07.2024, во 09:15 -
Korrik 2 Lënda: ПЛ1-ТС-271/24
Gjykatësi Велјанка Доневски, Salla e gjukimeve Судница 2102.07.2024, во 09:15 -
Korrik 2 Lënda: МАЛВП-565/23
Gjykatësi Даниела Миновска, Salla e gjukimeve Судница 102.07.2024, во 09:15 -
Korrik 2 Lënda: РО-1070/23
Gjykatësi Весна Трајанова, Salla e gjukimeve Судница 2502.07.2024, во 09:15 -
Korrik 2 Lënda: МАЛВП-249/24
Gjykatësi Лиљана Костојчиноска, Salla e gjukimeve Судница 1502.07.2024, во 09:20 -
Korrik 2 Lënda: ВПП-542/22
Gjykatësi Елизабета Настов, Salla e gjukimeve Судница 1802.07.2024, во 09:20 -
Korrik 2 Lënda: РО-3151/22
Gjykatësi Бојана Велковска, Salla e gjukimeve Судница 1702.07.2024, во 09:20 -
Korrik 2 Lënda: ПЛ1-ТС-276/24
Gjykatësi Велјанка Доневски, Salla e gjukimeve Судница 2102.07.2024, во 09:20 -
Korrik 2 Lënda: РО-1220/23
Gjykatësi Весна Трајанова, Salla e gjukimeve Судница 2502.07.2024, во 09:20 -
Korrik 2 Lënda: ПЛ1-П-43/23
Gjykatësi Цветанка Сиљаноска Костадиновска, Salla e gjukimeve Судница 1302.07.2024, во 09:20 -
Korrik 2 Lënda: ПЛ1-ТС-431/23
Gjykatësi Оља Крстиќеска, Salla e gjukimeve Судница 1602.07.2024, во 09:20 -
Korrik 2 Lënda: РО-1309/23
Gjykatësi Бојана Велковска, Salla e gjukimeve Судница 1702.07.2024, во 09:25 -
Korrik 2 Lënda: П2-1539/23
Gjykatësi Емилија Шопар Јованова, Salla e gjukimeve Судница 702.07.2024, во 09:25 -
Korrik 2 Lënda: РО-1807/21
Gjykatësi Лидија Крстевска, Salla e gjukimeve Судница 2002.07.2024, во 09:25 -
Korrik 2 Lënda: РО-1649/23
Gjykatësi Весна Трајанова, Salla e gjukimeve Судница 2502.07.2024, во 09:25 -
Korrik 2 Lënda: П2-123/24
Gjykatësi Гордана Ролевска Ќупева, Salla e gjukimeve Судница 2302.07.2024, во 09:30 -
Korrik 2 Lënda: МАЛВП-172/24
Gjykatësi Андреј Димовски, Salla e gjukimeve Судница 2102.07.2024, во 09:30 -
Korrik 2 Lënda: П1-269/23
Gjykatësi Софија Миленкова, Salla e gjukimeve Судница 1202.07.2024, во 09:30 -
Korrik 2 Lënda: РО-6669/22
Gjykatësi Бојана Велковска, Salla e gjukimeve Судница 1702.07.2024, во 09:30 -
Korrik 2 Lënda: ПЛ1-П-129/24
Gjykatësi Слободан Хаџи Христовски, Salla e gjukimeve Судница 1002.07.2024, во 09:30 -
Korrik 2 Lënda: СТ-370/16
Gjykatësi Ирена Антоска, Salla e gjukimeve Судница 202.07.2024, во 09:30 -
Korrik 2 Lënda: П4-82/24
Gjykatësi Драган Петрушевски, Salla e gjukimeve Судница 1602.07.2024, во 09:30 -
Korrik 2 Lënda: РО-5274/23
Gjykatësi Сашка Трајковска, Salla e gjukimeve Судница 2402.07.2024, во 09:30 -
Korrik 2 Lënda: ПЛ1-ТС-302/24
Gjykatësi Велјанка Доневски, Salla e gjukimeve Судница 2102.07.2024, во 09:30 -
Korrik 2 Lënda: П1-616/22
Gjykatësi Даниела Миновска, Salla e gjukimeve Судница 102.07.2024, во 09:30 -
Korrik 2 Lënda: РО-1490/23
Gjykatësi Весна Трајанова, Salla e gjukimeve Судница 2502.07.2024, во 09:30 -
Korrik 2 Lënda: П1-372/23
Gjykatësi Јехона Садику, Salla e gjukimeve Судница 802.07.2024, во 09:30 -
Korrik 2 Lënda: П4-633/22
Gjykatësi Цветанка Сиљаноска Костадиновска, Salla e gjukimeve Судница 1302.07.2024, во 09:30 -
Korrik 2 Lënda: ВПП1-129/20
Gjykatësi Љупка Крчинска Стефкова, Salla e gjukimeve Судница 402.07.2024, во 09:30 -
Korrik 2 Lënda: ТС1-118/23
Gjykatësi Оља Крстиќеска, Salla e gjukimeve Судница 1602.07.2024, во 09:30 -
Korrik 2 Lënda: РО-6042/23
Gjykatësi Александра Палашевска, Salla e gjukimeve Судница 1502.07.2024, во 09:30 -
Korrik 2 Lënda: ПЛ1-ТС-186/24
Gjykatësi Благица Ѓошевска, Salla e gjukimeve Соба 6302.07.2024, во 09:30 -
Korrik 2 Lënda: МАЛВП-56/24
Gjykatësi Кристијан Митревски, Salla e gjukimeve Судница 502.07.2024, во 09:30 -
Korrik 2 Lënda: РО-1489/23
Gjykatësi Весна Трајанова, Salla e gjukimeve Судница 2502.07.2024, во 09:35 -
Korrik 2 Lënda: ВПП-545/22
Gjykatësi Елизабета Настов, Salla e gjukimeve Судница 1802.07.2024, во 09:40 -
Korrik 2 Lënda: РО-556/23
Gjykatësi Бојана Велковска, Salla e gjukimeve Судница 1702.07.2024, во 09:40 -
Korrik 2 Lënda: ПЛ1-ТС-299/24
Gjykatësi Велјанка Доневски, Salla e gjukimeve Судница 2102.07.2024, во 09:40 -
Korrik 2 Lënda: РО-1541/23
Gjykatësi Лидија Крстевска, Salla e gjukimeve Судница 2002.07.2024, во 09:40 -
Korrik 2 Lënda: РО-1522/23
Gjykatësi Весна Трајанова, Salla e gjukimeve Судница 2502.07.2024, во 09:40 -
Korrik 2 Lënda: РО-5432/23
Gjykatësi Сашка Трајковска, Salla e gjukimeve Судница 2402.07.2024, во 09:45 -
Korrik 2 Lënda: ПЛ1-ТС-270/24
Gjykatësi Весна Богдановска, Salla e gjukimeve Соба 5902.07.2024, во 09:45 -
Korrik 2 Lënda: ПЛ1-ТС-321/24
Gjykatësi Велјанка Доневски, Salla e gjukimeve Судница 2102.07.2024, во 09:45 -
Korrik 2 Lënda: РО-1650/23
Gjykatësi Весна Трајанова, Salla e gjukimeve Судница 2502.07.2024, во 09:45 -
Korrik 2 Lënda: ПЛ1-ТС-403/23
Gjykatësi Оља Крстиќеска, Salla e gjukimeve Судница 1602.07.2024, во 09:45 -
Korrik 2 Lënda: МАЛВП-239/24
Gjykatësi Лиљана Костојчиноска, Salla e gjukimeve Судница 1502.07.2024, во 09:50 -
Korrik 2 Lënda: ПЛ1-ТС-284/24
Gjykatësi Весна Богдановска, Salla e gjukimeve Соба 5902.07.2024, во 09:50 -
Korrik 2 Lënda: РО-6555/22
Gjykatësi Бојана Велковска, Salla e gjukimeve Судница 1702.07.2024, во 09:50 -
Korrik 2 Lënda: П1-602/21
Gjykatësi Наташа Тодорова, Salla e gjukimeve Судница 1402.07.2024, во 09:50 -
Korrik 2 Lënda: РО-5747/22
Gjykatësi Розеана Тасева Ќупов, Salla e gjukimeve Судница 302.07.2024, во 09:50 -
Korrik 2 Lënda: РО-1148/23
Gjykatësi Лидија Крстевска, Salla e gjukimeve Судница 2002.07.2024, во 09:50 -
Korrik 2 Lënda: РО-1095/23
Gjykatësi Весна Трајанова, Salla e gjukimeve Судница 2502.07.2024, во 09:50 -
Korrik 2 Lënda: ПЛ1-ТС-285/24
Gjykatësi Весна Богдановска, Salla e gjukimeve Соба 5902.07.2024, во 09:55 -
Korrik 2 Lënda: РО-1136/23
Gjykatësi Весна Трајанова, Salla e gjukimeve Судница 2502.07.2024, во 09:55 -
Korrik 2 Lënda: ПЛ1-П-113/23
Gjykatësi Андреј Димовски, Salla e gjukimeve Судница 2102.07.2024, во 10:00 -
Korrik 2 Lënda: ПЛ1-ТС-296/24
Gjykatësi Весна Богдановска, Salla e gjukimeve Соба 5902.07.2024, во 10:00 -
Korrik 2 Lënda: СТ-208/23
Gjykatësi Ирена Антоска, Salla e gjukimeve Судница 202.07.2024, во 10:00 -
Korrik 2 Lënda: П4-75/24
Gjykatësi Слободан Хаџи Христовски, Salla e gjukimeve Судница 1002.07.2024, во 10:00 -
Korrik 2 Lënda: РО-537/23
Gjykatësi Бојана Велковска, Salla e gjukimeve Судница 1702.07.2024, во 10:00 -
Korrik 2 Lënda: РО-5385/23
Gjykatësi Сашка Трајковска, Salla e gjukimeve Судница 2402.07.2024, во 10:00 -
Korrik 2 Lënda: РО-986/23
Gjykatësi Лидија Крстевска, Salla e gjukimeve Судница 2002.07.2024, во 10:00 -
Korrik 2 Lënda: П4-75/24
Gjykatësi Кети Германова, Salla e gjukimeve Судница 902.07.2024, во 10:00 -
Korrik 2 Lënda: РО-149/23
Gjykatësi Розеана Тасева Ќупов, Salla e gjukimeve Судница 302.07.2024, во 10:00 -
Korrik 2 Lënda: ПЛ1-П-600/20
Gjykatësi Даниела Миновска, Salla e gjukimeve Судница 102.07.2024, во 10:00 -
Korrik 2 Lënda: МАЛВП-371/24
Gjykatësi Наташа Тодорова, Salla e gjukimeve Судница 1402.07.2024, во 10:00 -
Korrik 2 Lënda: ПЛ1-ТС-1644/23
Gjykatësi Велјанка Доневски, Salla e gjukimeve Судница 2102.07.2024, во 10:00 -
Korrik 2 Lënda: РО-1137/23
Gjykatësi Весна Трајанова, Salla e gjukimeve Судница 2502.07.2024, во 10:00 -
Korrik 2 Lënda: П1-649/20
Gjykatësi Јехона Садику, Salla e gjukimeve Судница 802.07.2024, во 10:00 -
Korrik 2 Lënda: ПЛ1-ТС-349/24
Gjykatësi Оља Крстиќеска, Salla e gjukimeve Судница 1602.07.2024, во 10:00 -
Korrik 2 Lënda: ВПП1-13/22
Gjykatësi Љупка Крчинска Стефкова, Salla e gjukimeve Судница 402.07.2024, во 10:00 -
Korrik 2 Lënda: МАЛВТС-4/24
Gjykatësi Благица Ѓошевска, Salla e gjukimeve Соба 6302.07.2024, во 10:00 -
Korrik 2 Lënda: МАЛВП-120/24
Gjykatësi Кристијан Митревски, Salla e gjukimeve Судница 502.07.2024, во 10:00 -
Korrik 2 Lënda: ВПП1-131/22
Gjykatësi Елизабета Настов, Salla e gjukimeve Судница 1802.07.2024, во 10:10 -
Korrik 2 Lënda: РО-6206/22
Gjykatësi Бојана Велковска, Salla e gjukimeve Судница 1702.07.2024, во 10:10 -
Korrik 2 Lënda: РО-975/23
Gjykatësi Лидија Крстевска, Salla e gjukimeve Судница 2002.07.2024, во 10:10 -
Korrik 2 Lënda: РО-1030/23
Gjykatësi Весна Трајанова, Salla e gjukimeve Судница 2502.07.2024, во 10:10 -
Korrik 2 Lënda: П3-55/21
Gjykatësi Гордана Ролевска Ќупева, Salla e gjukimeve Судница 2302.07.2024, во 10:15 -
Korrik 2 Lënda: РО-1671/23
Gjykatësi Бојана Велковска, Salla e gjukimeve Судница 1702.07.2024, во 10:15 -
Korrik 2 Lënda: РО-5437/23
Gjykatësi Сашка Трајковска, Salla e gjukimeve Судница 2402.07.2024, во 10:15 -
Korrik 2 Lënda: ТС-89/23
Gjykatësi Весна Богдановска, Salla e gjukimeve Соба 5902.07.2024, во 10:15 -
Korrik 2 Lënda: ПЛ1-ТС-1653/23
Gjykatësi Велјанка Доневски, Salla e gjukimeve Судница 2102.07.2024, во 10:15 -
Korrik 2 Lënda: РО-6519/22
Gjykatësi Розеана Тасева Ќупов, Salla e gjukimeve Судница 302.07.2024, во 10:15 -
Korrik 2 Lënda: РО-1208/23
Gjykatësi Весна Трајанова, Salla e gjukimeve Судница 2502.07.2024, во 10:15 -
Korrik 2 Lënda: ПЛ1-ТС-360/24
Gjykatësi Оља Крстиќеска, Salla e gjukimeve Соба 1602.07.2024, во 10:15 -
Korrik 2 Lënda: МАЛВП-1503/23
Gjykatësi Лиљана Костојчиноска, Salla e gjukimeve Судница 1502.07.2024, во 10:20 -
Korrik 2 Lënda: РО-6202/22
Gjykatësi Бојана Велковска, Salla e gjukimeve Судница 1702.07.2024, во 10:20 -
Korrik 2 Lënda: РО-6534/22
Gjykatësi Розеана Тасева Ќупов, Salla e gjukimeve Судница 302.07.2024, во 10:20 -
Korrik 2 Lënda: П1-57/24
Gjykatësi Наташа Тодорова, Salla e gjukimeve Судница 1402.07.2024, во 10:20 -
Korrik 2 Lënda: РО-2649/20
Gjykatësi Лидија Крстевска, Salla e gjukimeve Судница 2002.07.2024, во 10:20 -
Korrik 2 Lënda: РО-744/23
Gjykatësi Весна Трајанова, Salla e gjukimeve Судница 2502.07.2024, во 10:20 -
Korrik 2 Lënda: РО-6524/22
Gjykatësi Розеана Тасева Ќупов, Salla e gjukimeve Судница 302.07.2024, во 10:25 -
Korrik 2 Lënda: РО-747/23
Gjykatësi Весна Трајанова, Salla e gjukimeve Судница 2502.07.2024, во 10:25 -
Korrik 2 Lënda: П1-668/22
Gjykatësi Андреј Димовски, Salla e gjukimeve Судница 2102.07.2024, во 10:30 -
Korrik 2 Lënda: П2-136/24
Gjykatësi Гордана Ролевска Ќупева, Salla e gjukimeve Судница 2302.07.2024, во 10:30 -
Korrik 2 Lënda: МАЛВП-1896/22
Gjykatësi Софија Миленкова, Salla e gjukimeve Судница 1202.07.2024, во 10:30 -
Korrik 2 Lënda: РО-6199/22
Gjykatësi Бојана Велковска, Salla e gjukimeve Судница 1702.07.2024, во 10:30 -
Korrik 2 Lënda: РО-5433/23
Gjykatësi Сашка Трајковска, Salla e gjukimeve Судница 2402.07.2024, во 10:30 -
Korrik 2 Lënda: П1-331/23
Gjykatësi Слободан Хаџи Христовски, Salla e gjukimeve Судница 1002.07.2024, во 10:30 -
Korrik 2 Lënda: ПЛ1-ТС-338/24
Gjykatësi Весна Богдановска, Salla e gjukimeve Соба 5902.07.2024, во 10:30 -
Korrik 2 Lënda: СТ-143/23
Gjykatësi Ирена Антоска, Salla e gjukimeve Судница 202.07.2024, во 10:30 -
Korrik 2 Lënda: РО-6533/22
Gjykatësi Розеана Тасева Ќупов, Salla e gjukimeve Судница 302.07.2024, во 10:30 -
Korrik 2 Lënda: П4-84/24
Gjykatësi Наташа Тодорова, Salla e gjukimeve Судница 1402.07.2024, во 10:30 -
Korrik 2 Lënda: ПЛ1-ТС-1135/23
Gjykatësi Велјанка Доневски, Salla e gjukimeve Судница 2102.07.2024, во 10:30 -
Korrik 2 Lënda: РО-371/21
Gjykatësi Лидија Крстевска, Salla e gjukimeve Судница 2002.07.2024, во 10:30 -
Korrik 2 Lënda: МАЛВТС-59/22
Gjykatësi Мери Василева, Salla e gjukimeve Судница 1902.07.2024, во 10:30 -
Korrik 2 Lënda: РО-753/23
Gjykatësi Весна Трајанова, Salla e gjukimeve Судница 2502.07.2024, во 10:30 -
Korrik 2 Lënda: ПЛ1-ТС-450/23
Gjykatësi Оља Крстиќеска, Salla e gjukimeve Судница 1602.07.2024, во 10:30 -
Korrik 2 Lënda: ВПП-548/24
Gjykatësi Љупка Крчинска Стефкова, Salla e gjukimeve Судница 402.07.2024, во 10:30 -
Korrik 2 Lënda: МАЛВП-1772/23
Gjykatësi Кристијан Митревски, Salla e gjukimeve Судница 502.07.2024, во 10:30 -
Korrik 2 Lënda: ПЛ1-ТС-191/23
Gjykatësi Благица Ѓошевска, Salla e gjukimeve Соба 6302.07.2024, во 10:30 -
Korrik 2 Lënda: РО-1475/23
Gjykatësi Весна Трајанова, Salla e gjukimeve Судница 2502.07.2024, во 10:35 -
Korrik 2 Lënda: РО-6217/22
Gjykatësi Бојана Велковска, Salla e gjukimeve Судница 1702.07.2024, во 10:40 -
Korrik 2 Lënda: РО-3861/22
Gjykatësi Лидија Крстевска, Salla e gjukimeve Судница 2002.07.2024, во 10:40 -
Korrik 2 Lënda: ПЛ1-П-181/24
Gjykatësi Наташа Тодорова, Salla e gjukimeve Судница 1402.07.2024, во 10:40 -
Korrik 2 Lënda: РО-5099/22
Gjykatësi Розеана Тасева Ќупов, Salla e gjukimeve Судница 302.07.2024, во 10:40 -
Korrik 2 Lënda: РО-1193/23
Gjykatësi Весна Трајанова, Salla e gjukimeve Судница 2502.07.2024, во 10:40 -
Korrik 2 Lënda: ПЛ1-ТС-372/24
Gjykatësi Весна Богдановска, Salla e gjukimeve Соба 5902.07.2024, во 10:45 -
Korrik 2 Lënda: РО-5392/23
Gjykatësi Сашка Трајковска, Salla e gjukimeve Судница 2402.07.2024, во 10:45 -
Korrik 2 Lënda: РО-6512/22
Gjykatësi Розеана Тасева Ќупов, Salla e gjukimeve Судница 302.07.2024, во 10:45 -
Korrik 2 Lënda: ТС1-211/23
Gjykatësi Велјанка Доневски, Salla e gjukimeve Судница 2102.07.2024, во 10:45 -
Korrik 2 Lënda: РО-1685/23
Gjykatësi Весна Трајанова, Salla e gjukimeve Судница 2502.07.2024, во 10:45 -
Korrik 2 Lënda: ПЛ1-ТС-384/24
Gjykatësi Оља Крстиќеска, Salla e gjukimeve Судница 1602.07.2024, во 10:45 -
Korrik 2 Lënda: СТ-ТС-21/24
Gjykatësi Ирена Антоска, Salla e gjukimeve Судница 202.07.2024, во 10:50 -
Korrik 2 Lënda: РО-6216/22
Gjykatësi Бојана Велковска, Salla e gjukimeve Судница 1702.07.2024, во 10:50 -
Korrik 2 Lënda: РО-154/23
Gjykatësi Розеана Тасева Ќупов, Salla e gjukimeve Судница 302.07.2024, во 10:50 -
Korrik 2 Lënda: РО-2717/21
Gjykatësi Лидија Крстевска, Salla e gjukimeve Судница 2002.07.2024, во 10:50 -
Korrik 2 Lënda: П4-529/23
Gjykatësi Цветанка Сиљаноска Костадиновска, Salla e gjukimeve Судница 1302.07.2024, во 10:50 -
Korrik 2 Lënda: РО-1267/23
Gjykatësi Весна Трајанова, Salla e gjukimeve Судница 2502.07.2024, во 10:50 -
Korrik 2 Lënda: РО-4731/22
Gjykatësi Лидија Крстевска, Salla e gjukimeve Судница 2002.07.2024, во 10:55 -
Korrik 2 Lënda: РО-6219/22
Gjykatësi Бојана Велковска, Salla e gjukimeve Судница 1702.07.2024, во 11:00 -
Korrik 2 Lënda: МАЛВП-897/23
Gjykatësi Слободан Хаџи Христовски, Salla e gjukimeve Судница 1002.07.2024, во 11:00 -
Korrik 2 Lënda: МАЛВП-1144/23
Gjykatësi Драган Петрушевски, Salla e gjukimeve Судница 1602.07.2024, во 11:00 -
Korrik 2 Lënda: РО-4559/22
Gjykatësi Сашка Трајковска, Salla e gjukimeve Судница 2402.07.2024, во 11:00 -
Korrik 2 Lënda: РО-112/19
Gjykatësi Лидија Крстевска, Salla e gjukimeve Судница 2002.07.2024, во 11:00 -
Korrik 2 Lënda: РО-306/23
Gjykatësi Розеана Тасева Ќупов, Salla e gjukimeve Судница 302.07.2024, во 11:00 -
Korrik 2 Lënda: П4-406/22
Gjykatësi Ерол Абдулаи, Salla e gjukimeve Судница 1102.07.2024, во 11:00 -
Korrik 2 Lënda: МАЛВТС-165/23
Gjykatësi Оља Крстиќеска, Salla e gjukimeve Судница 1602.07.2024, во 11:00 -
Korrik 2 Lënda: П4-64/24
Gjykatësi Кристијан Митревски, Salla e gjukimeve Судница 502.07.2024, во 11:00 -
Korrik 2 Lënda: РО-6223/22
Gjykatësi Бојана Велковска, Salla e gjukimeve Судница 1702.07.2024, во 11:10 -
Korrik 2 Lënda: П4-118/24
Gjykatësi Ерол Абдулаи, Salla e gjukimeve Судница 1102.07.2024, во 11:10 -
Korrik 2 Lënda: РО-2016/23
Gjykatësi Розеана Тасева Ќупов, Salla e gjukimeve Судница 302.07.2024, во 11:10 -
Korrik 2 Lënda: РО-3453/23
Gjykatësi Сашка Трајковска, Salla e gjukimeve Судница 2402.07.2024, во 11:15 -
Korrik 2 Lënda: МАЛВП-2063/21
Gjykatësi Даниела Миновска, Salla e gjukimeve Судница 102.07.2024, во 11:15 -
Korrik 2 Lënda: ТС-63/23
Gjykatësi Оља Крстиќеска, Salla e gjukimeve Судница 1602.07.2024, во 11:15 -
Korrik 2 Lënda: РО-6224/22
Gjykatësi Бојана Велковска, Salla e gjukimeve Судница 1702.07.2024, во 11:20 -
Korrik 2 Lënda: РО-1889/23
Gjykatësi Розеана Тасева Ќупов, Salla e gjukimeve Судница 302.07.2024, во 11:20 -
Korrik 2 Lënda: МАЛВП-180/24
Gjykatësi Ерол Абдулаи, Salla e gjukimeve Судница 1102.07.2024, во 11:20 -
Korrik 2 Lënda: РО-136/23
Gjykatësi Розеана Тасева Ќупов, Salla e gjukimeve Судница 302.07.2024, во 11:25 -
Korrik 2 Lënda: РО-1973/23
Gjykatësi Бојана Велковска, Salla e gjukimeve Судница 1702.07.2024, во 11:30 -
Korrik 2 Lënda: П2-904/23
Gjykatësi Гордана Ролевска Ќупева, Salla e gjukimeve Судница 2302.07.2024, во 11:30 -
Korrik 2 Lënda: МАЛВП-1239/23
Gjykatësi Андреј Димовски, Salla e gjukimeve Судница 2102.07.2024, во 11:30 -
Korrik 2 Lënda: РО-5290/23
Gjykatësi Сашка Трајковска, Salla e gjukimeve Судница 2402.07.2024, во 11:30 -
Korrik 2 Lënda: П4-148/23
Gjykatësi Слободан Хаџи Христовски, Salla e gjukimeve Судница 1002.07.2024, во 11:30 -
Korrik 2 Lënda: П4-72/24
Gjykatësi Драган Петрушевски, Salla e gjukimeve Судница 1602.07.2024, во 11:30 -
Korrik 2 Lënda: ПЛ1-ТС-723/22
Gjykatësi Весна Богдановска, Salla e gjukimeve Соба 5902.07.2024, во 11:30 -
Korrik 2 Lënda: П2-537/24
Gjykatësi Симона Бубевска Муцунски, Salla e gjukimeve Судница 202.07.2024, во 11:30 -
Korrik 2 Lënda: П4-341/21
Gjykatësi Даниела Миновска, Salla e gjukimeve Судница 102.07.2024, во 11:30 -
Korrik 2 Lënda: ПЛ1-П-136/24
Gjykatësi Ерол Абдулаи, Salla e gjukimeve Судница 1102.07.2024, во 11:30 -
Korrik 2 Lënda: ТС1-69/23
Gjykatësi Велјанка Доневски, Salla e gjukimeve Судница 2102.07.2024, во 11:30 -
Korrik 2 Lënda: ПЛ1-ТС-577/24
Gjykatësi Оља Крстиќеска, Salla e gjukimeve Судница 1602.07.2024, во 11:30 -
Korrik 2 Lënda: П1-483/23
Gjykatësi Цветанка Сиљаноска Костадиновска, Salla e gjukimeve Судница 1302.07.2024, во 11:30 -
Korrik 2 Lënda: ПЛ1-ТС-1628/23
Gjykatësi Благица Ѓошевска, Salla e gjukimeve Соба 6302.07.2024, во 11:30 -
Korrik 2 Lënda: П4-672/23
Gjykatësi Кристијан Митревски, Salla e gjukimeve Судница 502.07.2024, во 11:30 -
Korrik 2 Lënda: РО-1981/23
Gjykatësi Бојана Велковска, Salla e gjukimeve Судница 1702.07.2024, во 11:40 -
Korrik 2 Lënda: МАЛВП-2025/22
Gjykatësi Наташа Тодорова, Salla e gjukimeve Судница 1402.07.2024, во 11:40 -
Korrik 2 Lënda: ВПП1-3/23
Gjykatësi Љупка Крчинска Стефкова, Salla e gjukimeve Судница 402.07.2024, во 11:40 -
Korrik 2 Lënda: П1-988/21
Gjykatësi Софија Миленкова, Salla e gjukimeve Судница 1202.07.2024, во 11:45 -
Korrik 2 Lënda: П3-62/22
Gjykatësi Емилија Шопар Јованова, Salla e gjukimeve Судница 702.07.2024, во 11:45 -
Korrik 2 Lënda: РО-237/18
Gjykatësi Сашка Трајковска, Salla e gjukimeve Судница 2402.07.2024, во 11:45 -
Korrik 2 Lënda: ПЛ1-ТС-1081/23
Gjykatësi Оља Крстиќеска, Salla e gjukimeve Судница 1202.07.2024, во 11:45 -
Korrik 2 Lënda: РО-1752/23
Gjykatësi Весна Трајанова, Salla e gjukimeve Судница 2502.07.2024, во 11:45 -
Korrik 2 Lënda: РО-1506/23
Gjykatësi Бојана Велковска, Salla e gjukimeve Судница 1702.07.2024, во 11:50 -
Korrik 2 Lënda: РО-2060/23
Gjykatësi Весна Трајанова, Salla e gjukimeve Судница 2502.07.2024, во 11:50 -
Korrik 2 Lënda: РО-2052/23
Gjykatësi Весна Трајанова, Salla e gjukimeve Судница 2502.07.2024, во 11:55 -
Korrik 2 Lënda: П1-731/22
Gjykatësi Лиљана Костојчиноска, Salla e gjukimeve Судница 1502.07.2024, во 12:00 -
Korrik 2 Lënda: РО-1968/23
Gjykatësi Бојана Велковска, Salla e gjukimeve Судница 1702.07.2024, во 12:00 -
Korrik 2 Lënda: О-8/22
Gjykatësi Елизабета Настов, Salla e gjukimeve Судница 1802.07.2024, во 12:00 -
Korrik 2 Lënda: ПЛ1-ТС-1048/22
Gjykatësi Весна Богдановска, Salla e gjukimeve Соба 5902.07.2024, во 12:00 -
Korrik 2 Lënda: ПЛ1-П-421/23
Gjykatësi Драган Петрушевски, Salla e gjukimeve Судница 1602.07.2024, во 12:00 -
Korrik 2 Lënda: П4-149/23
Gjykatësi Слободан Хаџи Христовски, Salla e gjukimeve Судница 1002.07.2024, во 12:00 -
Korrik 2 Lënda: РО-5368/23
Gjykatësi Сашка Трајковска, Salla e gjukimeve Судница 2402.07.2024, во 12:00 -
Korrik 2 Lënda: ТС-59/20
Gjykatësi Велјанка Доневски, Salla e gjukimeve Судница 2102.07.2024, во 12:00 -
Korrik 2 Lënda: П4-860/23
Gjykatësi Наташа Тодорова, Salla e gjukimeve Судница 1402.07.2024, во 12:00 -
Korrik 2 Lënda: РО-3447/19
Gjykatësi Лидија Крстевска, Salla e gjukimeve Судница 2002.07.2024, во 12:00 -
Korrik 2 Lënda: РО-2149/23
Gjykatësi Весна Трајанова, Salla e gjukimeve Судница 2502.07.2024, во 12:00 -
Korrik 2 Lënda: МАЛВП-93/24
Gjykatësi Јехона Садику, Salla e gjukimeve Судница 802.07.2024, во 12:00 -
Korrik 2 Lënda: ТС1-113/23
Gjykatësi Оља Крстиќеска, Salla e gjukimeve Судница 1602.07.2024, во 12:00 -
Korrik 2 Lënda: МАЛВП-794/22
Gjykatësi Кристијан Митревски, Salla e gjukimeve Судница 502.07.2024, во 12:00 -
Korrik 2 Lënda: МАЛВТС-344/23
Gjykatësi Благица Ѓошевска, Salla e gjukimeve Соба 6302.07.2024, во 12:00 -
Korrik 2 Lënda: РО-1987/23
Gjykatësi Бојана Велковска, Salla e gjukimeve Судница 1702.07.2024, во 12:10 -
Korrik 2 Lënda: ВПП1-117/21
Gjykatësi Љупка Крчинска Стефкова, Salla e gjukimeve Судница 402.07.2024, во 12:10 -
Korrik 2 Lënda: РО-1037/23
Gjykatësi Весна Трајанова, Salla e gjukimeve Судница 2502.07.2024, во 12:10 -
Korrik 2 Lënda: РО-5185/23
Gjykatësi Сашка Трајковска, Salla e gjukimeve Судница 2402.07.2024, во 12:15 -
Korrik 2 Lënda: П4-937/23
Gjykatësi Наташа Тодорова, Salla e gjukimeve Судница 1402.07.2024, во 12:15 -
Korrik 2 Lënda: РО-1103/23
Gjykatësi Весна Трајанова, Salla e gjukimeve Судница 2502.07.2024, во 12:15 -
Korrik 2 Lënda: РО-1990/23
Gjykatësi Бојана Велковска, Salla e gjukimeve Судница 1702.07.2024, во 12:20 -
Korrik 2 Lënda: РО-1500/23
Gjykatësi Весна Трајанова, Salla e gjukimeve Судница 2502.07.2024, во 12:20 -
Korrik 2 Lënda: П4-405/23
Gjykatësi Софија Миленкова, Salla e gjukimeve Судница 1202.07.2024, во 12:30 -
Korrik 2 Lënda: ВПП-443/20
Gjykatësi Елизабета Настов, Salla e gjukimeve Судница 1802.07.2024, во 12:30 -
Korrik 2 Lënda: П1-548/22
Gjykatësi Андреј Димовски, Salla e gjukimeve Судница 2102.07.2024, во 12:30 -
Korrik 2 Lënda: П1-333/23
Gjykatësi Лиљана Костојчиноска, Salla e gjukimeve Судница 1502.07.2024, во 12:30 -
Korrik 2 Lënda: П2-206/24
Gjykatësi Гордана Ролевска Ќупева, Salla e gjukimeve Судница 2302.07.2024, во 12:30 -
Korrik 2 Lënda: ПЛ1-ТС-739/21
Gjykatësi Весна Богдановска, Salla e gjukimeve Соба 5902.07.2024, во 12:30 -
Korrik 2 Lënda: РО-1996/23
Gjykatësi Бојана Велковска, Salla e gjukimeve Судница 1702.07.2024, во 12:30 -
Korrik 2 Lënda: РО-5421/23
Gjykatësi Сашка Трајковска, Salla e gjukimeve Судница 2402.07.2024, во 12:30 -
Korrik 2 Lënda: ПЛ1-П-319/23
Gjykatësi Наташа Тодорова, Salla e gjukimeve Судница 1402.07.2024, во 12:30 -
Korrik 2 Lënda: ПЛ1-П-376/22
Gjykatësi Даниела Миновска, Salla e gjukimeve Судница 102.07.2024, во 12:30 -
Korrik 2 Lënda: РО-636/23
Gjykatësi Кети Германова, Salla e gjukimeve Судница 902.07.2024, во 12:30 -
Korrik 2 Lënda: П4-291/23
Gjykatësi Јехона Садику, Salla e gjukimeve Судница 802.07.2024, во 12:30 -
Korrik 2 Lënda: ПЛ1-ТС-610/24
Gjykatësi Благица Ѓошевска, Salla e gjukimeve Соба 6302.07.2024, во 12:30 -
Korrik 2 Lënda: ПЛ1-П-123/24
Gjykatësi Кристијан Митревски, Salla e gjukimeve Судница 502.07.2024, во 12:30 -
Korrik 2 Lënda: РО-5154/22
Gjykatësi Бојана Велковска, Salla e gjukimeve Судница 1702.07.2024, во 12:40 -
Korrik 2 Lënda: ПЛ1-П-117/24
Gjykatësi Слободан Хаџи Христовски, Salla e gjukimeve Судница 1002.07.2024, во 12:40 -
Korrik 2 Lënda: ВПП1-49/22
Gjykatësi Љупка Крчинска Стефкова, Salla e gjukimeve Судница 402.07.2024, во 12:40 -
Korrik 2 Lënda: П4-524/22
Gjykatësi Цветанка Сиљаноска Костадиновска, Salla e gjukimeve Судница 1302.07.2024, во 12:40 -
Korrik 2 Lënda: П2-277/24
Gjykatësi Емилија Шопар Јованова, Salla e gjukimeve Судница 702.07.2024, во 12:45 -
Korrik 2 Lënda: П1-455/22
Gjykatësi Даниела Миновска, Salla e gjukimeve Судница 102.07.2024, во 12:45 -
Korrik 2 Lënda: МАЛВП-1051/23
Gjykatësi Наташа Тодорова, Salla e gjukimeve Судница 1402.07.2024, во 12:45 -
Korrik 2 Lënda: РО-1359/22
Gjykatësi Бојана Велковска, Salla e gjukimeve Судница 1702.07.2024, во 12:50 -
Korrik 2 Lënda: РО-5157/22
Gjykatësi Бојана Велковска, Salla e gjukimeve Судница 1702.07.2024, во 13:00 -
Korrik 2 Lënda: МАЛВП-1912/23
Gjykatësi Лиљана Костојчиноска, Salla e gjukimeve Судница 1502.07.2024, во 13:00 -
Korrik 2 Lënda: П4-80/22
Gjykatësi Слободан Хаџи Христовски, Salla e gjukimeve Судница 1002.07.2024, во 13:00 -
Korrik 2 Lënda: МАЛВП-1863/23
Gjykatësi Драган Петрушевски, Salla e gjukimeve Судница 1602.07.2024, во 13:00 -
Korrik 2 Lënda: РО-3869/23
Gjykatësi Сашка Трајковска, Salla e gjukimeve Судница 2402.07.2024, во 13:00 -
Korrik 2 Lënda: ТС1-279/20
Gjykatësi Велјанка Доневски, Salla e gjukimeve Судница 2102.07.2024, во 13:00 -
Korrik 2 Lënda: П1-322/23
Gjykatësi Наташа Тодорова, Salla e gjukimeve Судница 1402.07.2024, во 13:00 -
Korrik 2 Lënda: ПЛ1-ТС-835/23
Gjykatësi Велјанка Доневски, Salla e gjukimeve Судница 2102.07.2024, во 13:00 -
Korrik 2 Lënda: П1-348/21
Gjykatësi Цветанка Сиљаноска Костадиновска, Salla e gjukimeve Судница 1302.07.2024, во 13:00 -
Korrik 2 Lënda: ВПП-554/24
Gjykatësi Љупка Крчинска Стефкова, Salla e gjukimeve Судница 402.07.2024, во 13:00 -
Korrik 2 Lënda: П4-249/23
Gjykatësi Јехона Садику, Salla e gjukimeve Судница 802.07.2024, во 13:00 -
Korrik 2 Lënda: МАЛВП-1755/23
Gjykatësi Кристијан Митревски, Salla e gjukimeve Судница 502.07.2024, во 13:00 -
Korrik 2 Lënda: ТС1-89/18
Gjykatësi Благица Ѓошевска, Salla e gjukimeve Соба 6302.07.2024, во 13:00 -
Korrik 2 Lënda: РО-5827/22
Gjykatësi Бојана Велковска, Salla e gjukimeve Судница 1702.07.2024, во 13:10 -
Korrik 2 Lënda: ПЛ1-П-8/24
Gjykatësi Софија Миленкова, Salla e gjukimeve Судница 1202.07.2024, во 13:15 -
Korrik 2 Lënda: РО-5383/22
Gjykatësi Сашка Трајковска, Salla e gjukimeve Судница 2402.07.2024, во 13:15 -
Korrik 2 Lënda: П1-346/23
Gjykatësi Наташа Тодорова, Salla e gjukimeve Судница 1402.07.2024, во 13:15 -
Korrik 2 Lënda: ПЛ1-П-184/23
Gjykatësi Слободан Хаџи Христовски, Salla e gjukimeve Судница 1002.07.2024, во 13:20 -
Korrik 2 Lënda: РО-4354/23
Gjykatësi Бојана Велковска, Salla e gjukimeve Судница 1702.07.2024, во 13:20 -
Korrik 2 Lënda: ВПП-587/24
Gjykatësi Љупка Крчинска Стефкова, Salla e gjukimeve Судница 402.07.2024, во 13:20 -
Korrik 2 Lënda: П4-30/23
Gjykatësi Софија Миленкова, Salla e gjukimeve Судница 1202.07.2024, во 13:30 -
Korrik 2 Lënda: РО-4363/23
Gjykatësi Бојана Велковска, Salla e gjukimeve Судница 1702.07.2024, во 13:30 -
Korrik 2 Lënda: РО-4999/22
Gjykatësi Сашка Трајковска, Salla e gjukimeve Судница 2402.07.2024, во 13:30 -
Korrik 2 Lënda: РО-5516/23
Gjykatësi Александра Палашевска, Salla e gjukimeve Судница 1502.07.2024, во 13:30 -
Korrik 2 Lënda: ПЛ1-ТС-59/24
Gjykatësi Благица Ѓошевска, Salla e gjukimeve Соба 6302.07.2024, во 13:30 -
Korrik 2 Lënda: РО-4374/23
Gjykatësi Бојана Велковска, Salla e gjukimeve Судница 1702.07.2024, во 13:40 -
Korrik 2 Lënda: РО-5519/23
Gjykatësi Александра Палашевска, Salla e gjukimeve Судница 1502.07.2024, во 13:40 -
Korrik 2 Lënda: РО-4399/23
Gjykatësi Сашка Трајковска, Salla e gjukimeve Судница 2402.07.2024, во 13:45 -
Korrik 2 Lënda: ПЛ1-ТС-754/22
Gjykatësi Марика Скандева Мурџева, Salla e gjukimeve Соба 6102.07.2024, во 13:50 -
Korrik 2 Lënda: РО-4385/23
Gjykatësi Бојана Велковска, Salla e gjukimeve Судница 1702.07.2024, во 13:50 -
Korrik 2 Lënda: РО-5270/23
Gjykatësi Александра Палашевска, Salla e gjukimeve Судница 1502.07.2024, во 13:50 -
Korrik 2 Lënda: МАЛВТС-341/18
Gjykatësi Марика Скандева Мурџева, Salla e gjukimeve Соба 6102.07.2024, во 14:00 -
Korrik 2 Lënda: РО-4423/23
Gjykatësi Бојана Велковска, Salla e gjukimeve Судница 1702.07.2024, во 14:00 -
Korrik 2 Lënda: РО-5521/23
Gjykatësi Александра Палашевска, Salla e gjukimeve Судница 1502.07.2024, во 14:00 -
Korrik 2 Lënda: РО-5448/23
Gjykatësi Александра Палашевска, Salla e gjukimeve Судница 1502.07.2024, во 14:10 -
Korrik 2 Lënda: РО-6136/23
Gjykatësi Александра Палашевска, Salla e gjukimeve Судница 1502.07.2024, во 14:20 -
Korrik 2 Lënda: РО-4618/23
Gjykatësi Александра Палашевска, Salla e gjukimeve Судница 1502.07.2024, во 14:20 -
Korrik 3 Lënda: П4-757/21
Gjykatësi Даниела Миновска, Salla e gjukimeve Судница 103.07.2024, во 08:45 -
Korrik 3 Lënda: П2-197/24
Gjykatësi Соња Кочовска, Salla e gjukimeve Судница 703.07.2024, во 08:45 -
Korrik 3 Lënda: РО-1954/23
Gjykatësi Гордана Билеска, Salla e gjukimeve Судница 2203.07.2024, во 08:50 -
Korrik 3 Lënda: РО-1941/23
Gjykatësi Гордана Билеска, Salla e gjukimeve Судница 2203.07.2024, во 08:55 -
Korrik 3 Lënda: РО-5152/22
Gjykatësi Гордана Билеска, Salla e gjukimeve Судница 2203.07.2024, во 09:00 -
Korrik 3 Lënda: ВПП1-175/22
Gjykatësi Сузана Дончевска, Salla e gjukimeve Судница 1703.07.2024, во 09:00 -
Korrik 3 Lënda: ПЛ1-П-41/24
Gjykatësi Дијана Нацевска, Salla e gjukimeve Судница 1003.07.2024, во 09:00 -
Korrik 3 Lënda: МАЛВП-141/23
Gjykatësi Лиљана Костојчиноска, Salla e gjukimeve Судница 1503.07.2024, во 09:00 -
Korrik 3 Lënda: П2-1001/23
Gjykatësi Емилија Шопар Јованова, Salla e gjukimeve Судница 703.07.2024, во 09:00 -
Korrik 3 Lënda: П1-263/23
Gjykatësi Јованка Спировска Панева, Salla e gjukimeve Соба 303.07.2024, во 09:00 -
Korrik 3 Lënda: РО-5372/23
Gjykatësi Сашка Трајковска, Salla e gjukimeve Судница 2403.07.2024, во 09:00 -
Korrik 3 Lënda: П2-1183/22
Gjykatësi Симона Бубевска Муцунски, Salla e gjukimeve Судница 203.07.2024, во 09:00 -
Korrik 3 Lënda: П1-179/24
Gjykatësi Мирјана Смиљкова, Salla e gjukimeve Судница 2303.07.2024, во 09:00 -
Korrik 3 Lënda: П4-550/20
Gjykatësi Даниела Миновска, Salla e gjukimeve Судница 103.07.2024, во 09:00 -
Korrik 3 Lënda: ПЛ1-ТС-218/24
Gjykatësi Љупчо Тодоровски, Salla e gjukimeve Судница 1903.07.2024, во 09:00 -
Korrik 3 Lënda: ПЛ1-ТС-1959/22
Gjykatësi Снежана Богдановска, Salla e gjukimeve Соба 9503.07.2024, во 09:00 -
Korrik 3 Lënda: П4-108/20
Gjykatësi Јорданчо Панев, Salla e gjukimeve Судница 1303.07.2024, во 09:00 -
Korrik 3 Lënda: П5-37/23
Gjykatësi Сузана Димитриев, Salla e gjukimeve Судница 1203.07.2024, во 09:00 -
Korrik 3 Lënda: П5-69/23
Gjykatësi Јехона Садику, Salla e gjukimeve Судница 803.07.2024, во 09:00 -
Korrik 3 Lënda: РО-1351/22
Gjykatësi Александра Палашевска, Salla e gjukimeve Судница 1503.07.2024, во 09:00 -
Korrik 3 Lënda: П3-80/22
Gjykatësi Соња Кочовска, Salla e gjukimeve Судница 703.07.2024, во 09:00 -
Korrik 3 Lënda: П4-752/23
Gjykatësi Кристијан Митревски, Salla e gjukimeve Судница 503.07.2024, во 09:00 -
Korrik 3 Lënda: РО-5145/22
Gjykatësi Гордана Билеска, Salla e gjukimeve Судница 2203.07.2024, во 09:05 -
Korrik 3 Lënda: РО-915/23
Gjykatësi Гордана Билеска, Salla e gjukimeve Судница 2203.07.2024, во 09:10 -
Korrik 3 Lënda: РО-5338/23
Gjykatësi Сашка Трајковска, Salla e gjukimeve Судница 2403.07.2024, во 09:10 -
Korrik 3 Lënda: П1-139/20
Gjykatësi Љубица Колиќ, Salla e gjukimeve Судница 1403.07.2024, во 09:15 -
Korrik 3 Lënda: РО-834/23
Gjykatësi Гордана Билеска, Salla e gjukimeve Судница 2203.07.2024, во 09:15 -
Korrik 3 Lënda: ВПП1-40/24
Gjykatësi Сузана Дончевска, Salla e gjukimeve Судница 1703.07.2024, во 09:15 -
Korrik 3 Lënda: ПЛ1-ТС-1793/23
Gjykatësi Улбер Хасани, Salla e gjukimeve Судница 2103.07.2024, во 09:15 -
Korrik 3 Lënda: МАЛВП-2184/22
Gjykatësi Дијана Нацевска, Salla e gjukimeve Судница 1003.07.2024, во 09:20 -
Korrik 3 Lënda: РО-785/23
Gjykatësi Гордана Билеска, Salla e gjukimeve Судница 2203.07.2024, во 09:20 -
Korrik 3 Lënda: РО-5380/23
Gjykatësi Тамара Ѓорѓиевска, Salla e gjukimeve Судница 803.07.2024, во 09:20 -
Korrik 3 Lënda: ПЛ1-П-175/24
Gjykatësi Мирјана Смиљкова, Salla e gjukimeve Судница 2303.07.2024, во 09:20 -
Korrik 3 Lënda: РО-5348/23
Gjykatësi Сашка Трајковска, Salla e gjukimeve Судница 2403.07.2024, во 09:20 -
Korrik 3 Lënda: ПЛ1-ТС-173/24
Gjykatësi Снежана Богдановска, Salla e gjukimeve Соба 9503.07.2024, во 09:20 -
Korrik 3 Lënda: ПЛ1-ТС-231/24
Gjykatësi Љупчо Тодоровски, Salla e gjukimeve Судница 1903.07.2024, во 09:20 -
Korrik 3 Lënda: П2-162/23
Gjykatësi Соња Кочовска, Salla e gjukimeve Судница 703.07.2024, во 09:20 -
Korrik 3 Lënda: РО-823/23
Gjykatësi Гордана Билеска, Salla e gjukimeve Судница 2203.07.2024, во 09:25 -
Korrik 3 Lënda: РО-5752/23
Gjykatësi Тамара Ѓорѓиевска, Salla e gjukimeve Судница 803.07.2024, во 09:25 -
Korrik 3 Lënda: РО-4143/22
Gjykatësi Гордана Билеска, Salla e gjukimeve Судница 2203.07.2024, во 09:30 -
Korrik 3 Lënda: П4-607/23
Gjykatësi Љубица Колиќ, Salla e gjukimeve Судница 1403.07.2024, во 09:30 -
Korrik 3 Lënda: П1-308/22
Gjykatësi Гордана Јакова, Salla e gjukimeve Судница 1903.07.2024, во 09:30 -
Korrik 3 Lënda: ВПП1-94/22
Gjykatësi Сузана Дончевска, Salla e gjukimeve Судница 1703.07.2024, во 09:30 -
Korrik 3 Lënda: П4-693/23
Gjykatësi Јованка Спировска Панева, Salla e gjukimeve Судница 303.07.2024, во 09:30 -
Korrik 3 Lënda: П2-1013/23
Gjykatësi Емилија Шопар Јованова, Salla e gjukimeve Судница 703.07.2024, во 09:30 -
Korrik 3 Lënda: РО-5188/23
Gjykatësi Тамара Ѓорѓиевска, Salla e gjukimeve Судница 803.07.2024, во 09:30 -
Korrik 3 Lënda: П3-23/20
Gjykatësi Симона Бубевска Муцунски, Salla e gjukimeve Судница 203.07.2024, во 09:30 -
Korrik 3 Lënda: П1-39/24
Gjykatësi Драган Петрушевски, Salla e gjukimeve Судница 1603.07.2024, во 09:30 -
Korrik 3 Lënda: П5-76/22
Gjykatësi Сузана Димитриев, Salla e gjukimeve Судница 1203.07.2024, во 09:30 -
Korrik 3 Lënda: П2-478/23
Gjykatësi Соња Кочовска, Salla e gjukimeve Судница 703.07.2024, во 09:30 -
Korrik 3 Lënda: П1-532/23
Gjykatësi Цветанка Сиљаноска Костадиновска, Salla e gjukimeve Судница 1303.07.2024, во 09:30 -
Korrik 3 Lënda: ПЛ1-ТС-485/24
Gjykatësi Улбер Хасани, Salla e gjukimeve Судница 2103.07.2024, во 09:30 -
Korrik 3 Lënda: МАЛВП-588/23
Gjykatësi Кристијан Митревски, Salla e gjukimeve Судница 503.07.2024, во 09:30 -
Korrik 3 Lënda: РО-4853/22
Gjykatësi Гордана Билеска, Salla e gjukimeve Судница 2203.07.2024, во 09:35 -
Korrik 3 Lënda: РО-5482/23
Gjykatësi Тамара Ѓорѓиевска, Salla e gjukimeve Судница 803.07.2024, во 09:35 -
Korrik 3 Lënda: РО-4860/22
Gjykatësi Гордана Билеска, Salla e gjukimeve Судница 2203.07.2024, во 09:40 -
Korrik 3 Lënda: МАЛВП-1837/23
Gjykatësi Дијана Нацевска, Salla e gjukimeve Судница 1003.07.2024, во 09:40 -
Korrik 3 Lënda: РО-5378/23
Gjykatësi Тамара Ѓорѓиевска, Salla e gjukimeve Судница 803.07.2024, во 09:40 -
Korrik 3 Lënda: РО-209/24
Gjykatësi Сашка Трајковска, Salla e gjukimeve Судница 2403.07.2024, во 09:40 -
Korrik 3 Lënda: МАЛВП-408/24
Gjykatësi Мирјана Смиљкова, Salla e gjukimeve Судница 2303.07.2024, во 09:40 -
Korrik 3 Lënda: ПЛ1-ТС-234/24
Gjykatësi Љупчо Тодоровски, Salla e gjukimeve Судница 1903.07.2024, во 09:40 -
Korrik 3 Lënda: ПЛ1-ТС-167/24
Gjykatësi Снежана Богдановска, Salla e gjukimeve Соба 9503.07.2024, во 09:40 -
Korrik 3 Lënda: РО-6239/23
Gjykatësi Александра Палашевска, Salla e gjukimeve Судница 1503.07.2024, во 09:40 -
Korrik 3 Lënda: РО-5591/23
Gjykatësi Гордана Билеска, Salla e gjukimeve Судница 2203.07.2024, во 09:45 -
Korrik 3 Lënda: РО-566/22
Gjykatësi Тамара Ѓорѓиевска, Salla e gjukimeve Судница 803.07.2024, во 09:45 -
Korrik 3 Lënda: П2-1019/23
Gjykatësi Емилија Шопар Јованова, Salla e gjukimeve Судница 703.07.2024, во 09:45 -
Korrik 3 Lënda: ПЛ1-ТС-1381/22
Gjykatësi Улбер Хасани, Salla e gjukimeve Судница 2103.07.2024, во 09:45 -
Korrik 3 Lënda: РО-5788/23
Gjykatësi Гордана Билеска, Salla e gjukimeve Судница 2203.07.2024, во 09:50 -
Korrik 3 Lënda: ВПП1-114/22
Gjykatësi Сузана Дончевска, Salla e gjukimeve Судница 1703.07.2024, во 09:50 -
Korrik 3 Lënda: П1-352/23
Gjykatësi Јасмина Блажевска, Salla e gjukimeve Судница 1603.07.2024, во 09:50 -
Korrik 3 Lënda: РО-5780/23
Gjykatësi Тамара Ѓорѓиевска, Salla e gjukimeve Судница 803.07.2024, во 09:50 -
Korrik 3 Lënda: РО-242/24
Gjykatësi Сашка Трајковска, Salla e gjukimeve Судница 2403.07.2024, во 09:50 -
Korrik 3 Lënda: РО-1064/23
Gjykatësi Гордана Билеска, Salla e gjukimeve Судница 2203.07.2024, во 09:55 -
Korrik 3 Lënda: П1-194/23
Gjykatësi Софија Миленкова, Salla e gjukimeve Судница 1203.07.2024, во 10:00 -
Korrik 3 Lënda: МАЛВП-1848/23
Gjykatësi Љубица Колиќ, Salla e gjukimeve Судница 1403.07.2024, во 10:00 -
Korrik 3 Lënda: РО-369/21
Gjykatësi Гордана Билеска, Salla e gjukimeve Судница 2203.07.2024, во 10:00 -
Korrik 3 Lënda: П4-887/23
Gjykatësi Дијана Нацевска, Salla e gjukimeve Судница 1003.07.2024, во 10:00 -
Korrik 3 Lënda: П1-198/24
Gjykatësi Гордана Јакова, Salla e gjukimeve Судница 1903.07.2024, во 10:00 -
Korrik 3 Lënda: П2-1109/23
Gjykatësi Симона Бубевска Муцунски, Salla e gjukimeve Судница 203.07.2024, во 10:00 -
Korrik 3 Lënda: РО-217/24
Gjykatësi Сашка Трајковска, Salla e gjukimeve Судница 2403.07.2024, во 10:00 -
Korrik 3 Lënda: П4-337/23
Gjykatësi Мирјана Смиљкова, Salla e gjukimeve Судница 2303.07.2024, во 10:00 -
Korrik 3 Lënda: РО-476/22
Gjykatësi Тамара Ѓорѓиевска, Salla e gjukimeve Судница 803.07.2024, во 10:00 -
Korrik 3 Lënda: П2-1022/23
Gjykatësi Емилија Шопар Јованова, Salla e gjukimeve Судница 703.07.2024, во 10:00 -
Korrik 3 Lënda: МАЛВП-1801/23
Gjykatësi Јованка Спировска Панева, Salla e gjukimeve Судница 303.07.2024, во 10:00 -
Korrik 3 Lënda: МАЛВТС-151/23
Gjykatësi Снежана Богдановска, Salla e gjukimeve Соба 9503.07.2024, во 10:00 -
Korrik 3 Lënda: ПЛ1-ТС-1606/23
Gjykatësi Љупчо Тодоровски, Salla e gjukimeve Судница 1903.07.2024, во 10:00 -
Korrik 3 Lënda: МАЛВП-1198/22
Gjykatësi Даниела Миновска, Salla e gjukimeve Судница 103.07.2024, во 10:00 -
Korrik 3 Lënda: МАЛВП-1092/23
Gjykatësi Сузана Димитриев, Salla e gjukimeve Судница 1203.07.2024, во 10:00 -
Korrik 3 Lënda: П2-810/23
Gjykatësi Соња Кочовска, Salla e gjukimeve Судница 703.07.2024, во 10:00 -
Korrik 3 Lënda: П4-670/21
Gjykatësi Кристијан Митревски, Salla e gjukimeve Судница 503.07.2024, во 10:00 -
Korrik 3 Lënda: РО-5404/23
Gjykatësi Тамара Ѓорѓиевска, Salla e gjukimeve Судница 803.07.2024, во 10:05 -
Korrik 3 Lënda: РО-652/24
Gjykatësi Гордана Билеска, Salla e gjukimeve Судница 2203.07.2024, во 10:10 -
Korrik 3 Lënda: РО-71/24
Gjykatësi Сашка Трајковска, Salla e gjukimeve Судница 2403.07.2024, во 10:10 -
Korrik 3 Lënda: РО-5311/23
Gjykatësi Тамара Ѓорѓиевска, Salla e gjukimeve Судница 803.07.2024, во 10:10 -
Korrik 3 Lënda: ВПП-751/23
Gjykatësi Сузана Дончевска, Salla e gjukimeve Судница 1703.07.2024, во 10:15 -
Korrik 3 Lënda: РО-5314/23
Gjykatësi Тамара Ѓорѓиевска, Salla e gjukimeve Судница 803.07.2024, во 10:15 -
Korrik 3 Lënda: МАЛВП-1740/23
Gjykatësi Јованка Спировска Панева, Salla e gjukimeve Судница 303.07.2024, во 10:15 -
Korrik 3 Lënda: П1-452/22
Gjykatësi Драган Петрушевски, Salla e gjukimeve Судница 1603.07.2024, во 10:15 -
Korrik 3 Lënda: МАЛВП-184/21
Gjykatësi Дијана Нацевска, Salla e gjukimeve Судница 1003.07.2024, во 10:20 -
Korrik 3 Lënda: РО-4707/23
Gjykatësi Гордана Билеска, Salla e gjukimeve Судница 2203.07.2024, во 10:20 -
Korrik 3 Lënda: РО-216/24
Gjykatësi Сашка Трајковска, Salla e gjukimeve Судница 2403.07.2024, во 10:20 -
Korrik 3 Lënda: РО-5363/23
Gjykatësi Тамара Ѓорѓиевска, Salla e gjukimeve Судница 803.07.2024, во 10:20 -
Korrik 3 Lënda: ПЛ1-ТС-322/24
Gjykatësi Снежана Богдановска, Salla e gjukimeve Соба 9503.07.2024, во 10:20 -
Korrik 3 Lënda: РО-4704/23
Gjykatësi Гордана Билеска, Salla e gjukimeve Судница 2203.07.2024, во 10:25 -
Korrik 3 Lënda: РО-5493/23
Gjykatësi Тамара Ѓорѓиевска, Salla e gjukimeve Судница 803.07.2024, во 10:25 -
Korrik 3 Lënda: П2-1097/23
Gjykatësi Емилија Шопар Јованова, Salla e gjukimeve Судница 703.07.2024, во 10:25 -
Korrik 3 Lënda: РО-3734/23
Gjykatësi Гордана Билеска, Salla e gjukimeve Судница 2203.07.2024, во 10:30 -
Korrik 3 Lënda: ПЛ1-П-474/23
Gjykatësi Љубица Колиќ, Salla e gjukimeve Судница 1403.07.2024, во 10:30 -
Korrik 3 Lënda: ПЛ1-П-36/24
Gjykatësi Гордана Јакова, Salla e gjukimeve Судница 1903.07.2024, во 10:30 -
Korrik 3 Lënda: МАЛВП-492/23
Gjykatësi Јасмина Блажевска, Salla e gjukimeve Судница 1603.07.2024, во 10:30 -
Korrik 3 Lënda: П4-863/23
Gjykatësi Јованка Спировска Панева, Salla e gjukimeve Судница 303.07.2024, во 10:30 -
Korrik 3 Lënda: РО-5350/23
Gjykatësi Тамара Ѓорѓиевска, Salla e gjukimeve Судница 803.07.2024, во 10:30 -
Korrik 3 Lënda: РО-210/24
Gjykatësi Сашка Трајковска, Salla e gjukimeve Судница 2403.07.2024, во 10:30 -
Korrik 3 Lënda: П2-1605/23
Gjykatësi Симона Бубевска Муцунски, Salla e gjukimeve Судница 203.07.2024, во 10:30 -
Korrik 3 Lënda: МАЛВП-88/24
Gjykatësi Јорданчо Панев, Salla e gjukimeve Судница 1303.07.2024, во 10:30 -
Korrik 3 Lënda: ТС1-176/22
Gjykatësi Љупчо Тодоровски, Salla e gjukimeve Судница 1903.07.2024, во 10:30 -
Korrik 3 Lënda: П3-35/23
Gjykatësi Соња Кочовска, Salla e gjukimeve Судница 703.07.2024, во 10:30 -
Korrik 3 Lënda: РО-977/23
Gjykatësi Александра Палашевска, Salla e gjukimeve Судница 1503.07.2024, во 10:30 -
Korrik 3 Lënda: РО-3661/22
Gjykatësi Гордана Билеска, Salla e gjukimeve Судница 2203.07.2024, во 10:35 -
Korrik 3 Lënda: РО-5436/23
Gjykatësi Тамара Ѓорѓиевска, Salla e gjukimeve Судница 803.07.2024, во 10:35 -
Korrik 3 Lënda: РО-314/21
Gjykatësi Гордана Билеска, Salla e gjukimeve Судница 2203.07.2024, во 10:40 -
Korrik 3 Lënda: МАЛВП-557/23
Gjykatësi Дијана Нацевска, Salla e gjukimeve Судница 1003.07.2024, во 10:40 -
Korrik 3 Lënda: ВПП-191/23
Gjykatësi Сузана Дончевска, Salla e gjukimeve Судница 1703.07.2024, во 10:40 -
Korrik 3 Lënda: РО-5484/23
Gjykatësi Тамара Ѓорѓиевска, Salla e gjukimeve Судница 803.07.2024, во 10:40 -
Korrik 3 Lënda: РО-35/24
Gjykatësi Сашка Трајковска, Salla e gjukimeve Судница 2403.07.2024, во 10:40 -
Korrik 3 Lënda: МАЛВТС-247/23
Gjykatësi Снежана Богдановска, Salla e gjukimeve Соба 9503.07.2024, во 10:40 -
Korrik 3 Lënda: РО-5002/22
Gjykatësi Гордана Билеска, Salla e gjukimeve Судница 2203.07.2024, во 10:45 -
Korrik 3 Lënda: П2-26/24
Gjykatësi Симона Бубевска Муцунски, Salla e gjukimeve Судница 203.07.2024, во 10:45 -
Korrik 3 Lënda: РО-5257/23
Gjykatësi Тамара Ѓорѓиевска, Salla e gjukimeve Судница 803.07.2024, во 10:45 -
Korrik 3 Lënda: РО-5785/23
Gjykatësi Александра Палашевска, Salla e gjukimeve Судница 1503.07.2024, во 10:45 -
Korrik 3 Lënda: ТС1-80/22
Gjykatësi Улбер Хасани, Salla e gjukimeve Судница 2103.07.2024, во 10:45 -
Korrik 3 Lënda: РО-422/23
Gjykatësi Гордана Билеска, Salla e gjukimeve Судница 2203.07.2024, во 10:50 -
Korrik 3 Lënda: РО-5434/23
Gjykatësi Тамара Ѓорѓиевска, Salla e gjukimeve Судница 803.07.2024, во 10:50 -
Korrik 3 Lënda: РО-37/24
Gjykatësi Сашка Трајковска, Salla e gjukimeve Судница 2403.07.2024, во 10:50 -
Korrik 3 Lënda: П1-257/24
Gjykatësi Мирјана Смиљкова, Salla e gjukimeve Судница 2303.07.2024, во 10:50 -
Korrik 3 Lënda: РО-5246/23
Gjykatësi Тамара Ѓорѓиевска, Salla e gjukimeve Судница 803.07.2024, во 10:55 -
Korrik 3 Lënda: РО-3712/23
Gjykatësi Гордана Билеска, Salla e gjukimeve Судница 2203.07.2024, во 11:00 -
Korrik 3 Lënda: П1-372/22
Gjykatësi Љубица Колиќ, Salla e gjukimeve Судница 1403.07.2024, во 11:00 -
Korrik 3 Lënda: МАЛВП-1701/23
Gjykatësi Дијана Нацевска, Salla e gjukimeve Судница 1003.07.2024, во 11:00 -
Korrik 3 Lënda: РО-5330/23
Gjykatësi Тамара Ѓорѓиевска, Salla e gjukimeve Судница 803.07.2024, во 11:00 -
Korrik 3 Lënda: РО-5844/22
Gjykatësi Сашка Трајковска, Salla e gjukimeve Судница 2403.07.2024, во 11:00 -
Korrik 3 Lënda: П4-955/22
Gjykatësi Јасмина Блажевска, Salla e gjukimeve Судница 1603.07.2024, во 11:00 -
Korrik 3 Lënda: МАЛВП-383/24
Gjykatësi Мирјана Смиљкова, Salla e gjukimeve Судница 2303.07.2024, во 11:00 -
Korrik 3 Lënda: ПЛ1-ТС-217/23
Gjykatësi Снежана Богдановска, Salla e gjukimeve Соба 9503.07.2024, во 11:00 -
Korrik 3 Lënda: РО-5035/23
Gjykatësi Александра Палашевска, Salla e gjukimeve Судница 1503.07.2024, во 11:00 -
Korrik 3 Lënda: ПЛ1-ТС-494/24
Gjykatësi Улбер Хасани, Salla e gjukimeve Судница 2103.07.2024, во 11:00 -
Korrik 3 Lënda: РО-5352/23
Gjykatësi Тамара Ѓорѓиевска, Salla e gjukimeve Судница 803.07.2024, во 11:05 -
Korrik 3 Lënda: РО-5360/23
Gjykatësi Тамара Ѓорѓиевска, Salla e gjukimeve Судница 803.07.2024, во 11:10 -
Korrik 3 Lënda: ПЛ1-ТС-1005/22
Gjykatësi Снежана Богдановска, Salla e gjukimeve Соба 9503.07.2024, во 11:10 -
Korrik 3 Lënda: РО-5384/23
Gjykatësi Тамара Ѓорѓиевска, Salla e gjukimeve Судница 803.07.2024, во 11:15 -
Korrik 3 Lënda: П2-650/24
Gjykatësi Соња Кочовска, Salla e gjukimeve Судница 703.07.2024, во 11:15 -
Korrik 3 Lënda: ПЛ1-ТС-479/24
Gjykatësi Улбер Хасани, Salla e gjukimeve Судница 2103.07.2024, во 11:15 -
Korrik 3 Lënda: МАЛВП-792/23
Gjykatësi Дијана Нацевска, Salla e gjukimeve Судница 1003.07.2024, во 11:20 -
Korrik 3 Lënda: РО-6185/23
Gjykatësi Тамара Ѓорѓиевска, Salla e gjukimeve Судница 803.07.2024, во 11:20 -
Korrik 3 Lënda: ТС1-3/24
Gjykatësi Снежана Богдановска, Salla e gjukimeve Соба 9503.07.2024, во 11:20 -
Korrik 3 Lënda: РО-2837/21
Gjykatësi Александра Палашевска, Salla e gjukimeve Судница 1503.07.2024, во 11:20 -
Korrik 3 Lënda: РО-6187/23
Gjykatësi Тамара Ѓорѓиевска, Salla e gjukimeve Судница 803.07.2024, во 11:25 -
Korrik 3 Lënda: МАЛВП-1826/23
Gjykatësi Гордана Јакова, Salla e gjukimeve Судница 1903.07.2024, во 11:30 -
Korrik 3 Lënda: П1-88/24
Gjykatësi Љубица Колиќ, Salla e gjukimeve Судница 1403.07.2024, во 11:30 -
Korrik 3 Lënda: РО-6196/23
Gjykatësi Тамара Ѓорѓиевска, Salla e gjukimeve Судница 803.07.2024, во 11:30 -
Korrik 3 Lënda: П4-104/24
Gjykatësi Јасмина Блажевска, Salla e gjukimeve Судница 1603.07.2024, во 11:30 -
Korrik 3 Lënda: П4-781/22
Gjykatësi Јованка Спировска Панева, Salla e gjukimeve Судница 303.07.2024, во 11:30 -
Korrik 3 Lënda: П4-144/24
Gjykatësi Мирјана Смиљкова, Salla e gjukimeve Судница 2303.07.2024, во 11:30 -
Korrik 3 Lënda: П2-61/24
Gjykatësi Симона Бубевска Муцунски, Salla e gjukimeve Судница 203.07.2024, во 11:30 -
Korrik 3 Lënda: РО-4185/22
Gjykatësi Сашка Трајковска, Salla e gjukimeve Судница 2403.07.2024, во 11:30 -
Korrik 3 Lënda: П4-946/23
Gjykatësi Јорданчо Панев, Salla e gjukimeve Судница 1303.07.2024, во 11:30 -
Korrik 3 Lënda: ПЛ1-ТС-212/20
Gjykatësi Љупчо Тодоровски, Salla e gjukimeve Судница 1903.07.2024, во 11:30 -
Korrik 3 Lënda: П3-44/24
Gjykatësi Соња Кочовска, Salla e gjukimeve Судница 703.07.2024, во 11:30 -
Korrik 3 Lënda: П2-187/23
Gjykatësi Соња Кочовска, Salla e gjukimeve Судница 703.07.2024, во 11:30 -
Korrik 3 Lënda: ПЛ1-ТС-509/24
Gjykatësi Улбер Хасани, Salla e gjukimeve Судница 2103.07.2024, во 11:30 -
Korrik 3 Lënda: РО-6209/23
Gjykatësi Тамара Ѓорѓиевска, Salla e gjukimeve Судница 803.07.2024, во 11:35 -
Korrik 3 Lënda: ПЛ1-П-263/23
Gjykatësi Дијана Нацевска, Salla e gjukimeve Судница 1003.07.2024, во 11:40 -
Korrik 3 Lënda: ВПП1-181/23
Gjykatësi Сузана Дончевска, Salla e gjukimeve Судница 1703.07.2024, во 11:40 -
Korrik 3 Lënda: РО-6211/23
Gjykatësi Тамара Ѓорѓиевска, Salla e gjukimeve Судница 803.07.2024, во 11:40 -
Korrik 3 Lënda: ПЛ1-ТС-182/24
Gjykatësi Снежана Богдановска, Salla e gjukimeve Соба 9503.07.2024, во 11:40 -
Korrik 3 Lënda: РО-1967/24
Gjykatësi Александра Палашевска, Salla e gjukimeve Судница 1503.07.2024, во 11:40 -
Korrik 3 Lënda: РО-6216/23
Gjykatësi Тамара Ѓорѓиевска, Salla e gjukimeve Судница 803.07.2024, во 11:45 -
Korrik 3 Lënda: ПЛ1-ТС-528/24
Gjykatësi Улбер Хасани, Salla e gjukimeve Судница 2103.07.2024, во 11:45 -
Korrik 3 Lënda: ВПП-741/24
Gjykatësi Сузана Дончевска, Salla e gjukimeve Судница 1703.07.2024, во 12:00 -
Korrik 3 Lënda: П1-183/22
Gjykatësi Дијана Нацевска, Salla e gjukimeve Судница 1003.07.2024, во 12:00 -
Korrik 3 Lënda: ПЛ1-П-448/19
Gjykatësi Гордана Јакова, Salla e gjukimeve Судница 1903.07.2024, во 12:00 -
Korrik 3 Lënda: МАЛВП-863/23
Gjykatësi Љубица Колиќ, Salla e gjukimeve Судница 1403.07.2024, во 12:00 -
Korrik 3 Lënda: П1-684/23
Gjykatësi Јованка Спировска Панева, Salla e gjukimeve Судница 303.07.2024, во 12:00 -
Korrik 3 Lënda: МАЛВП-1629/22
Gjykatësi Јасмина Блажевска, Salla e gjukimeve Судница 1603.07.2024, во 12:00 -
Korrik 3 Lënda: П2-1512/23
Gjykatësi Емилија Шопар Јованова, Salla e gjukimeve Судница 703.07.2024, во 12:00 -
Korrik 3 Lënda: РО-1527/21
Gjykatësi Сашка Трајковска, Salla e gjukimeve Судница 2403.07.2024, во 12:00 -
Korrik 3 Lënda: П2-1143/23
Gjykatësi Симона Бубевска Муцунски, Salla e gjukimeve Судница 203.07.2024, во 12:00 -
Korrik 3 Lënda: ПЛ1-ТС-44/23
Gjykatësi Снежана Богдановска, Salla e gjukimeve Соба 9503.07.2024, во 12:00 -
Korrik 3 Lënda: МАЛВП-1952/22
Gjykatësi Јорданчо Панев, Salla e gjukimeve Судница 1303.07.2024, во 12:00 -
Korrik 3 Lënda: П4-835/21
Gjykatësi Даниела Миновска, Salla e gjukimeve Судница 103.07.2024, во 12:00 -
Korrik 3 Lënda: МАЛВП-1087/22
Gjykatësi Сузана Димитриев, Salla e gjukimeve Судница 1203.07.2024, во 12:00 -
Korrik 3 Lënda: РО-2007/24
Gjykatësi Александра Палашевска, Salla e gjukimeve Судница 1503.07.2024, во 12:00 -
Korrik 3 Lënda: ВПП1-128/23
Gjykatësi Љупка Крчинска Стефкова, Salla e gjukimeve Соба 1303.07.2024, во 12:00 -
Korrik 3 Lënda: ПЛ1-ТС-537/24
Gjykatësi Улбер Хасани, Salla e gjukimeve Судница 2103.07.2024, во 12:00 -
Korrik 3 Lënda: МАЛВП-349/21
Gjykatësi Кристијан Митревски, Salla e gjukimeve Судница 503.07.2024, во 12:00 -
Korrik 3 Lënda: ПЛ1-ТС-226/24
Gjykatësi Снежана Богдановска, Salla e gjukimeve Соба 9503.07.2024, во 12:10 -
Korrik 3 Lënda: ВПП1-163/21
Gjykatësi Сузана Дончевска, Salla e gjukimeve Судница 1703.07.2024, во 12:15 -
Korrik 3 Lënda: П4-952/21
Gjykatësi Јасмина Блажевска, Salla e gjukimeve Судница 1603.07.2024, во 12:15 -
Korrik 3 Lënda: МАЛВП-1215/23
Gjykatësi Јорданчо Панев, Salla e gjukimeve Судница 1303.07.2024, во 12:15 -
Korrik 3 Lënda: ТС1-194/23
Gjykatësi Љупчо Тодоровски, Salla e gjukimeve Судница 1903.07.2024, во 12:15 -
Korrik 3 Lënda: ПЛ1-ТС-693/24
Gjykatësi Улбер Хасани, Salla e gjukimeve Судница 2103.07.2024, во 12:15 -
Korrik 3 Lënda: ПЛ1-ТС-608/24
Gjykatësi Улбер Хасани, Salla e gjukimeve Судница 2103.07.2024, во 12:15