Kalendar na sudenje
ActionsKërkoni sipas kalendarit të gjykimeve
Kalendari i gjykatës
Kalendari i gjykatës
Përdorni fushat tekstuale për kërkim, që gjenden në anën e majtë.
-
Korrik 9 Lënda: П1-258/21
Gjykatësi Даниела Миновска, Salla e gjukimeve Судница 109.07.2024, во 08:15 -
Korrik 9 Lënda: П2-509/24
Gjykatësi Соња Кочовска, Salla e gjukimeve Судница 709.07.2024, во 08:30 -
Korrik 9 Lënda: МАЛВТС-365/23
Gjykatësi Благица Ѓошевска, Salla e gjukimeve Соба 6309.07.2024, во 08:30 -
Korrik 9 Lënda: П2-184/24
Gjykatësi Соња Кочовска, Salla e gjukimeve Судница 709.07.2024, во 08:45 -
Korrik 9 Lënda: РО-3286/18
Gjykatësi Гордана Билеска, Salla e gjukimeve Судница 2209.07.2024, во 08:50 -
Korrik 9 Lënda: РО-1907/24
Gjykatësi Гордана Билеска, Salla e gjukimeve Судница 2209.07.2024, во 08:55 -
Korrik 9 Lënda: РО-5860/23
Gjykatësi Гордана Билеска, Salla e gjukimeve Судница 2209.07.2024, во 09:00 -
Korrik 9 Lënda: ТС1-284/23
Gjykatësi Марика Скандева Мурџева, Salla e gjukimeve Соба 6109.07.2024, во 09:00 -
Korrik 9 Lënda: ВПП-541/22
Gjykatësi Сузана Дончевска, Salla e gjukimeve Судница 1709.07.2024, во 09:00 -
Korrik 9 Lënda: РО-5022/23
Gjykatësi Виолета Арнаудовска, Salla e gjukimeve Судница 909.07.2024, во 09:00 -
Korrik 9 Lënda: П4-655/23
Gjykatësi Дијана Нацевска, Salla e gjukimeve Судница 1009.07.2024, во 09:00 -
Korrik 9 Lënda: П4-840/22
Gjykatësi Јованка Спировска Панева, Salla e gjukimeve Судница 309.07.2024, во 09:00 -
Korrik 9 Lënda: РО-3371/23
Gjykatësi Сашка Трајковска, Salla e gjukimeve Судница 2409.07.2024, во 09:00 -
Korrik 9 Lënda: П3-81/22
Gjykatësi Симона Бубевска Муцунски, Salla e gjukimeve Судница 209.07.2024, во 09:00 -
Korrik 9 Lënda: ПЛ1-ТС-1395/23
Gjykatësi Весна Богдановска, Salla e gjukimeve Соба 5909.07.2024, во 09:00 -
Korrik 9 Lënda: ПЛ1-П-87/24
Gjykatësi Мирјана Смиљкова, Salla e gjukimeve Судница 2309.07.2024, во 09:00 -
Korrik 9 Lënda: ПЛ1-П-411/23
Gjykatësi Мирјана Смиљкова, Salla e gjukimeve Судница 2309.07.2024, во 09:00 -
Korrik 9 Lënda: ПЛ1-ТС-300/24
Gjykatësi Снежана Богдановска, Salla e gjukimeve Соба 9509.07.2024, во 09:00 -
Korrik 9 Lënda: П1-104/21
Gjykatësi Јорданчо Панев, Salla e gjukimeve Судница 1309.07.2024, во 09:00 -
Korrik 9 Lënda: ПЛ1-П-231/23
Gjykatësi Сузана Димитриев, Salla e gjukimeve Судница 1209.07.2024, во 09:00 -
Korrik 9 Lënda: ЗАМ-С-36/24
Gjykatësi Љупка Крчинска Стефкова, Salla e gjukimeve Соба 4609.07.2024, во 09:00 -
Korrik 9 Lënda: П5-24/24
Gjykatësi Јехона Садику, Salla e gjukimeve Судница 809.07.2024, во 09:00 -
Korrik 9 Lënda: П2-188/24
Gjykatësi Соња Кочовска, Salla e gjukimeve Судница 709.07.2024, во 09:00 -
Korrik 9 Lënda: ПЛ1-ТС-1686/23
Gjykatësi Благица Ѓошевска, Salla e gjukimeve Соба 6309.07.2024, во 09:00 -
Korrik 9 Lënda: ТС-30/24
Gjykatësi Улбер Хасани, Salla e gjukimeve Судница 2109.07.2024, во 09:00 -
Korrik 9 Lënda: П4-599/19
Gjykatësi Кристијан Митревски, Salla e gjukimeve Судница 509.07.2024, во 09:00 -
Korrik 9 Lënda: ПЛ1-ТС-1815/22
Gjykatësi Љупчо Тодоровски, Salla e gjukimeve Судница 1909.07.2024, во 09:05 -
Korrik 9 Lënda: ПЛ1-П-425/22
Gjykatësi Дијана Нацевска, Salla e gjukimeve Судница 1009.07.2024, во 09:10 -
Korrik 9 Lënda: П1-578/22
Gjykatësi Дијана Нацевска, Salla e gjukimeve Судница 1009.07.2024, во 09:10 -
Korrik 9 Lënda: РО-237/24
Gjykatësi Гордана Билеска, Salla e gjukimeve Судница 2209.07.2024, во 09:10 -
Korrik 9 Lënda: ПЛ1-ТС-1594/23
Gjykatësi Љупчо Тодоровски, Salla e gjukimeve Судница 1909.07.2024, во 09:10 -
Korrik 9 Lënda: РО-5165/23
Gjykatësi Тамара Ѓорѓиевска, Salla e gjukimeve Судница 809.07.2024, во 09:10 -
Korrik 9 Lënda: ПЛ1-П-587/21
Gjykatësi Дијана Нацевска, Salla e gjukimeve Судница 1009.07.2024, во 09:15 -
Korrik 9 Lënda: ВПП-544/22
Gjykatësi Сузана Дончевска, Salla e gjukimeve Судница 1709.07.2024, во 09:15 -
Korrik 9 Lënda: РО-5645/23
Gjykatësi Тамара Ѓорѓиевска, Salla e gjukimeve Судница 809.07.2024, во 09:15 -
Korrik 9 Lënda: ПЛ1-ТС-688/22
Gjykatësi Љупчо Тодоровски, Salla e gjukimeve Судница 1909.07.2024, во 09:15 -
Korrik 9 Lënda: ПЛ1-ТС-235/24
Gjykatësi Весна Богдановска, Salla e gjukimeve Соба 5909.07.2024, во 09:15 -
Korrik 9 Lënda: ТС1-285/23
Gjykatësi Снежана Богдановска, Salla e gjukimeve Соба 9509.07.2024, во 09:15 -
Korrik 9 Lënda: МАЛВП-1994/22
Gjykatësi Сузана Димитриев, Salla e gjukimeve Судница 1209.07.2024, во 09:15 -
Korrik 9 Lënda: П2-1585/23
Gjykatësi Соња Кочовска, Salla e gjukimeve Судница 709.07.2024, во 09:15 -
Korrik 9 Lënda: ПЛ1-ТС-1518/22
Gjykatësi Улбер Хасани, Salla e gjukimeve Судница 2109.07.2024, во 09:15 -
Korrik 9 Lënda: МАЛВТС-373/23
Gjykatësi Марика Скандева Мурџева, Salla e gjukimeve Соба 6109.07.2024, во 09:20 -
Korrik 9 Lënda: РО-6261/23
Gjykatësi Виолета Арнаудовска, Salla e gjukimeve Судница 909.07.2024, во 09:20 -
Korrik 9 Lënda: РО-5403/23
Gjykatësi Гордана Билеска, Salla e gjukimeve Судница 2209.07.2024, во 09:20 -
Korrik 9 Lënda: П1-416/23
Gjykatësi Мирјана Смиљкова, Salla e gjukimeve Судница 2309.07.2024, во 09:20 -
Korrik 9 Lënda: РО-5600/23
Gjykatësi Тамара Ѓорѓиевска, Salla e gjukimeve Судница 809.07.2024, во 09:20 -
Korrik 9 Lënda: ТС1-231/23
Gjykatësi Љупчо Тодоровски, Salla e gjukimeve Судница 1909.07.2024, во 09:20 -
Korrik 9 Lënda: РО-5563/23
Gjykatësi Тамара Ѓорѓиевска, Salla e gjukimeve Судница 809.07.2024, во 09:25 -
Korrik 9 Lënda: РО-5887/23
Gjykatësi Гордана Билеска, Salla e gjukimeve Судница 2209.07.2024, во 09:30 -
Korrik 9 Lënda: П4-676/20
Gjykatësi Љубица Колиќ, Salla e gjukimeve Судница 1409.07.2024, во 09:30 -
Korrik 9 Lënda: МАЛВП-545/24
Gjykatësi Гордана Јакова, Salla e gjukimeve Судница 1909.07.2024, во 09:30 -
Korrik 9 Lënda: П4-218/17
Gjykatësi Лиљана Костојчиноска, Salla e gjukimeve Соба 609.07.2024, во 09:30 -
Korrik 9 Lënda: ВПП1-57/23
Gjykatësi Сузана Дончевска, Salla e gjukimeve Судница 1709.07.2024, во 09:30 -
Korrik 9 Lënda: РО-421/24
Gjykatësi Сашка Трајковска, Salla e gjukimeve Судница 2409.07.2024, во 09:30 -
Korrik 9 Lënda: РО-5571/23
Gjykatësi Тамара Ѓорѓиевска, Salla e gjukimeve Судница 809.07.2024, во 09:30 -
Korrik 9 Lënda: П4-245/23
Gjykatësi Јованка Спировска Панева, Salla e gjukimeve Судница 309.07.2024, во 09:30 -
Korrik 9 Lënda: П4-206/23
Gjykatësi Мирјана Смиљкова, Salla e gjukimeve Судница 2309.07.2024, во 09:30 -
Korrik 9 Lënda: ТС1-54/24
Gjykatësi Весна Богдановска, Salla e gjukimeve Соба 5909.07.2024, во 09:30 -
Korrik 9 Lënda: ПЛ1-ТС-1161/23
Gjykatësi Љупчо Тодоровски, Salla e gjukimeve Судница 1909.07.2024, во 09:30 -
Korrik 9 Lënda: ПЛ1-ТС-266/24
Gjykatësi Снежана Богдановска, Salla e gjukimeve Соба 9509.07.2024, во 09:30 -
Korrik 9 Lënda: ПЛ1-П-416/23
Gjykatësi Сузана Димитриев, Salla e gjukimeve Судница 1209.07.2024, во 09:30 -
Korrik 9 Lënda: ПЛ1-ТС-242/24
Gjykatësi Благица Ѓошевска, Salla e gjukimeve Соба 6309.07.2024, во 09:30 -
Korrik 9 Lënda: ВПП1-121/23
Gjykatësi Љупка Крчинска Стефкова, Salla e gjukimeve Соба 1309.07.2024, во 09:30 -
Korrik 9 Lënda: П1-48/24
Gjykatësi Цветанка Сиљаноска Костадиновска, Salla e gjukimeve Судница 1309.07.2024, во 09:30 -
Korrik 9 Lënda: П3-43/22
Gjykatësi Соња Кочовска, Salla e gjukimeve Судница 709.07.2024, во 09:30 -
Korrik 9 Lënda: П2-167/24
Gjykatësi Соња Кочовска, Salla e gjukimeve Судница 709.07.2024, во 09:30 -
Korrik 9 Lënda: П5-4/23
Gjykatësi Јехона Садику, Salla e gjukimeve Судница 809.07.2024, во 09:30 -
Korrik 9 Lënda: ПЛ1-ТС-540/24
Gjykatësi Улбер Хасани, Salla e gjukimeve Судница 2109.07.2024, во 09:30 -
Korrik 9 Lënda: П1-624/23
Gjykatësi Кристијан Митревски, Salla e gjukimeve Судница 509.07.2024, во 09:30 -
Korrik 9 Lënda: МАЛВП-1534/23
Gjykatësi Гордана Јакова, Salla e gjukimeve Судница 1909.07.2024, во 09:35 -
Korrik 9 Lënda: РО-6065/23
Gjykatësi Тамара Ѓорѓиевска, Salla e gjukimeve Судница 809.07.2024, во 09:35 -
Korrik 9 Lënda: П5-43/23
Gjykatësi Гордана Јакова, Salla e gjukimeve Судница 1909.07.2024, во 09:40 -
Korrik 9 Lënda: ТС1-280/23
Gjykatësi Марика Скандева Мурџева, Salla e gjukimeve Соба 6109.07.2024, во 09:40 -
Korrik 9 Lënda: РО-180/24
Gjykatësi Гордана Билеска, Salla e gjukimeve Судница 2209.07.2024, во 09:40 -
Korrik 9 Lënda: РО-6046/23
Gjykatësi Тамара Ѓорѓиевска, Salla e gjukimeve Судница 809.07.2024, во 09:40 -
Korrik 9 Lënda: ПЛ1-ТС-342/24
Gjykatësi Благица Ѓошевска, Salla e gjukimeve Соба 6309.07.2024, во 09:40 -
Korrik 9 Lënda: ПЛ1-ТС-676/24
Gjykatësi Благица Ѓошевска, Salla e gjukimeve Соба 6309.07.2024, во 09:40 -
Korrik 9 Lënda: ВПП1-117/22
Gjykatësi Елизабета Настов, Salla e gjukimeve Судница 1809.07.2024, во 09:45 -
Korrik 9 Lënda: РО-5458/23
Gjykatësi Виолета Арнаудовска, Salla e gjukimeve Судница 909.07.2024, во 09:45 -
Korrik 9 Lënda: РО-6063/23
Gjykatësi Тамара Ѓорѓиевска, Salla e gjukimeve Судница 809.07.2024, во 09:45 -
Korrik 9 Lënda: ПЛ1-ТС-282/24
Gjykatësi Снежана Богдановска, Salla e gjukimeve Соба 9509.07.2024, во 09:45 -
Korrik 9 Lënda: ТС1-169/23
Gjykatësi Улбер Хасани, Salla e gjukimeve Судница 2109.07.2024, во 09:45 -
Korrik 9 Lënda: П2-1146/23
Gjykatësi Соња Кочовска, Salla e gjukimeve Судница 709.07.2024, во 09:45 -
Korrik 9 Lënda: ВПП1-51/23
Gjykatësi Сузана Дончевска, Salla e gjukimeve Судница 1709.07.2024, во 09:50 -
Korrik 9 Lënda: РО-5576/23
Gjykatësi Гордана Билеска, Salla e gjukimeve Судница 2209.07.2024, во 09:50 -
Korrik 9 Lënda: РО-5573/23
Gjykatësi Тамара Ѓорѓиевска, Salla e gjukimeve Судница 809.07.2024, во 09:50 -
Korrik 9 Lënda: ПЛ1-ТС-255/24
Gjykatësi Љупчо Тодоровски, Salla e gjukimeve Судница 1909.07.2024, во 09:50 -
Korrik 9 Lënda: ПЛ1-ТС-677/24
Gjykatësi Благица Ѓошевска, Salla e gjukimeve Соба 6309.07.2024, во 09:50 -
Korrik 9 Lënda: РО-6134/23
Gjykatësi Тамара Ѓорѓиевска, Salla e gjukimeve Судница 809.07.2024, во 09:55 -
Korrik 9 Lënda: РО-262/24
Gjykatësi Гордана Билеска, Salla e gjukimeve Судница 2209.07.2024, во 10:00 -
Korrik 9 Lënda: П4-129/22
Gjykatësi Софија Миленкова, Salla e gjukimeve Судница 1209.07.2024, во 10:00 -
Korrik 9 Lënda: П4-195/23
Gjykatësi Љубица Колиќ, Salla e gjukimeve Судница 1409.07.2024, во 10:00 -
Korrik 9 Lënda: ЗАМ-С-33/24
Gjykatësi Сузана Дончевска, Salla e gjukimeve Соба 4609.07.2024, во 10:00 -
Korrik 9 Lënda: МАЛВТС-29/24
Gjykatësi Марика Скандева Мурџева, Salla e gjukimeve Соба 6109.07.2024, во 10:00 -
Korrik 9 Lënda: РО-5056/23
Gjykatësi Виолета Арнаудовска, Salla e gjukimeve Судница 909.07.2024, во 10:00 -
Korrik 9 Lënda: МАЛВП-2141/22
Gjykatësi Јованка Спировска Панева, Salla e gjukimeve Судница 309.07.2024, во 10:00 -
Korrik 9 Lënda: РО-6016/23
Gjykatësi Тамара Ѓорѓиевска, Salla e gjukimeve Судница 809.07.2024, во 10:00 -
Korrik 9 Lënda: П2-212/24
Gjykatësi Емилија Шопар Јованова, Salla e gjukimeve Судница 709.07.2024, во 10:00 -
Korrik 9 Lënda: ПЛ1-ТС-256/24
Gjykatësi Весна Богдановска, Salla e gjukimeve Соба 5909.07.2024, во 10:00 -
Korrik 9 Lënda: П2-1196/23
Gjykatësi Симона Бубевска Муцунски, Salla e gjukimeve Судница 209.07.2024, во 10:00 -
Korrik 9 Lënda: РО-439/24
Gjykatësi Сашка Трајковска, Salla e gjukimeve Судница 2409.07.2024, во 10:00 -
Korrik 9 Lënda: ПЛ1-ТС-310/24
Gjykatësi Снежана Богдановска, Salla e gjukimeve Соба 9509.07.2024, во 10:00 -
Korrik 9 Lënda: МАЛВП-257/24
Gjykatësi Сузана Димитриев, Salla e gjukimeve Судница 1209.07.2024, во 10:00 -
Korrik 9 Lënda: ПЛ1-ТС-621/24
Gjykatësi Благица Ѓошевска, Salla e gjukimeve Соба 6309.07.2024, во 10:00 -
Korrik 9 Lënda: П2-747/23
Gjykatësi Соња Кочовска, Salla e gjukimeve Судница 709.07.2024, во 10:00 -
Korrik 9 Lënda: ПЛ1-ТС-773/23
Gjykatësi Улбер Хасани, Salla e gjukimeve Судница 2109.07.2024, во 10:00 -
Korrik 9 Lënda: П4-869/22
Gjykatësi Кристијан Митревски, Salla e gjukimeve Судница 509.07.2024, во 10:00 -
Korrik 9 Lënda: РО-1086/24
Gjykatësi Гордана Билеска, Salla e gjukimeve Судница 2209.07.2024, во 10:05 -
Korrik 9 Lënda: РО-6018/23
Gjykatësi Тамара Ѓорѓиевска, Salla e gjukimeve Судница 809.07.2024, во 10:05 -
Korrik 9 Lënda: РО-6265/23
Gjykatësi Гордана Билеска, Salla e gjukimeve Судница 2209.07.2024, во 10:10 -
Korrik 9 Lënda: РО-1399/23
Gjykatësi Гордана Билеска, Salla e gjukimeve Судница 2209.07.2024, во 10:10 -
Korrik 9 Lënda: РО-5998/23
Gjykatësi Тамара Ѓорѓиевска, Salla e gjukimeve Судница 809.07.2024, во 10:10 -
Korrik 9 Lënda: РО-5064/23
Gjykatësi Тамара Ѓорѓиевска, Salla e gjukimeve Судница 809.07.2024, во 10:10 -
Korrik 9 Lënda: ПЛ1-ТС-263/24
Gjykatësi Љупчо Тодоровски, Salla e gjukimeve Судница 1909.07.2024, во 10:10 -
Korrik 9 Lënda: П1-693/23
Gjykatësi Мирјана Смиљкова, Salla e gjukimeve Судница 2309.07.2024, во 10:10 -
Korrik 9 Lënda: МАЛВТС-81/22
Gjykatësi Марика Скандева Мурџева, Salla e gjukimeve Соба 6109.07.2024, во 10:15 -
Korrik 9 Lënda: ОДС-53/21
Gjykatësi Сузана Дончевска, Salla e gjukimeve Судница 1709.07.2024, во 10:15 -
Korrik 9 Lënda: РО-5623/23
Gjykatësi Виолета Арнаудовска, Salla e gjukimeve Судница 909.07.2024, во 10:15 -
Korrik 9 Lënda: ПЛ1-ТС-260/24
Gjykatësi Весна Богдановска, Salla e gjukimeve Соба 5909.07.2024, во 10:15 -
Korrik 9 Lënda: РО-5902/23
Gjykatësi Тамара Ѓорѓиевска, Salla e gjukimeve Судница 809.07.2024, во 10:15 -
Korrik 9 Lënda: П2-32/24
Gjykatësi Соња Кочовска, Salla e gjukimeve Судница 709.07.2024, во 10:15 -
Korrik 9 Lënda: П2-144/22
Gjykatësi Соња Кочовска, Salla e gjukimeve Судница 709.07.2024, во 10:15 -
Korrik 9 Lënda: ПЛ1-ТС-1730/23
Gjykatësi Улбер Хасани, Salla e gjukimeve Судница 2109.07.2024, во 10:15 -
Korrik 9 Lënda: МАЛВП-166/22
Gjykatësi Дијана Нацевска, Salla e gjukimeve Судница 1009.07.2024, во 10:20 -
Korrik 9 Lënda: РО-1966/24
Gjykatësi Гордана Билеска, Salla e gjukimeve Судница 2209.07.2024, во 10:20 -
Korrik 9 Lënda: РО-6286/23
Gjykatësi Гордана Билеска, Salla e gjukimeve Судница 2209.07.2024, во 10:20 -
Korrik 9 Lënda: РО-6115/23
Gjykatësi Тамара Ѓорѓиевска, Salla e gjukimeve Судница 809.07.2024, во 10:20 -
Korrik 9 Lënda: МАЛВТС-335/23
Gjykatësi Снежана Богдановска, Salla e gjukimeve Соба 9509.07.2024, во 10:20 -
Korrik 9 Lënda: ПЛ1-ТС-626/24
Gjykatësi Благица Ѓошевска, Salla e gjukimeve Соба 6309.07.2024, во 10:20 -
Korrik 9 Lënda: РО-6104/23
Gjykatësi Тамара Ѓорѓиевска, Salla e gjukimeve Судница 809.07.2024, во 10:25 -
Korrik 9 Lënda: РО-2065/24
Gjykatësi Гордана Билеска, Salla e gjukimeve Судница 2209.07.2024, во 10:30 -
Korrik 9 Lënda: РО-5766/23
Gjykatësi Гордана Билеска, Salla e gjukimeve Судница 2209.07.2024, во 10:30 -
Korrik 9 Lënda: МАЛВП-815/23
Gjykatësi Љубица Колиќ, Salla e gjukimeve Судница 1409.07.2024, во 10:30 -
Korrik 9 Lënda: ПОМ-СЕК-84/24
Gjykatësi Елизабета Настов, Salla e gjukimeve Соба 4609.07.2024, во 10:30 -
Korrik 9 Lënda: ПЛ1-ТС-1615/23
Gjykatësi Марика Скандева Мурџева, Salla e gjukimeve Соба 6109.07.2024, во 10:30 -
Korrik 9 Lënda: МАЛВП-2083/22
Gjykatësi Јованка Спировска Панева, Salla e gjukimeve Судница 309.07.2024, во 10:30 -
Korrik 9 Lënda: П1-714/23
Gjykatësi Јасмина Блажевска, Salla e gjukimeve Судница 1609.07.2024, во 10:30 -
Korrik 9 Lënda: П4-317/24
Gjykatësi Јасмина Блажевска, Salla e gjukimeve Судница 1609.07.2024, во 10:30 -
Korrik 9 Lënda: МАЛВП-1057/22
Gjykatësi Јасмина Блажевска, Salla e gjukimeve Судница 1609.07.2024, во 10:30 -
Korrik 9 Lënda: П4-722/22
Gjykatësi Јасмина Блажевска, Salla e gjukimeve Судница 1609.07.2024, во 10:30 -
Korrik 9 Lënda: П5-31/23
Gjykatësi Јасмина Блажевска, Salla e gjukimeve Судница 1609.07.2024, во 10:30 -
Korrik 9 Lënda: П1-30/24
Gjykatësi Јасмина Блажевска, Salla e gjukimeve Судница 1609.07.2024, во 10:30 -
Korrik 9 Lënda: РО-5944/23
Gjykatësi Тамара Ѓорѓиевска, Salla e gjukimeve Судница 809.07.2024, во 10:30 -
Korrik 9 Lënda: ПЛ1-ТС-330/24
Gjykatësi Весна Богдановска, Salla e gjukimeve Соба 5909.07.2024, во 10:30 -
Korrik 9 Lënda: П2-1201/23
Gjykatësi Симона Бубевска Муцунски, Salla e gjukimeve Судница 209.07.2024, во 10:30 -
Korrik 9 Lënda: ПЛ1-ТС-1031/23
Gjykatësi Љупчо Тодоровски, Salla e gjukimeve Судница 1909.07.2024, во 10:30 -
Korrik 9 Lënda: ПЛ1-П-631/22
Gjykatësi Јорданчо Панев, Salla e gjukimeve Судница 1309.07.2024, во 10:30 -
Korrik 9 Lënda: П4-408/24
Gjykatësi Јорданчо Панев, Salla e gjukimeve Судница 1309.07.2024, во 10:30 -
Korrik 9 Lënda: П2-64/24
Gjykatësi Соња Кочовска, Salla e gjukimeve Судница 709.07.2024, во 10:30 -
Korrik 9 Lënda: П5-69/23
Gjykatësi Јехона Садику, Salla e gjukimeve Судница 809.07.2024, во 10:30 -
Korrik 9 Lënda: ТС1-137/21
Gjykatësi Улбер Хасани, Salla e gjukimeve Судница 2109.07.2024, во 10:30 -
Korrik 9 Lënda: РО-5770/23
Gjykatësi Гордана Билеска, Salla e gjukimeve Судница 2209.07.2024, во 10:35 -
Korrik 9 Lënda: РО-5840/23
Gjykatësi Тамара Ѓорѓиевска, Salla e gjukimeve Судница 809.07.2024, во 10:35 -
Korrik 9 Lënda: РО-5773/23
Gjykatësi Гордана Билеска, Salla e gjukimeve Судница 2209.07.2024, во 10:40 -
Korrik 9 Lënda: ВПП-1043/23
Gjykatësi Сузана Дончевска, Salla e gjukimeve Судница 1709.07.2024, во 10:40 -
Korrik 9 Lënda: П4-501/23
Gjykatësi Дијана Нацевска, Salla e gjukimeve Судница 1009.07.2024, во 10:40 -
Korrik 9 Lënda: РО-6164/23
Gjykatësi Тамара Ѓорѓиевска, Salla e gjukimeve Судница 809.07.2024, во 10:40 -
Korrik 9 Lënda: МАЛВТС-31/24
Gjykatësi Снежана Богдановска, Salla e gjukimeve Соба 9509.07.2024, во 10:40 -
Korrik 9 Lënda: ПЛ1-ТС-323/24
Gjykatësi Благица Ѓошевска, Salla e gjukimeve Соба 6309.07.2024, во 10:40 -
Korrik 9 Lënda: РО-5783/23
Gjykatësi Виолета Арнаудовска, Salla e gjukimeve Судница 909.07.2024, во 10:45 -
Korrik 9 Lënda: РО-5878/23
Gjykatësi Тамара Ѓорѓиевска, Salla e gjukimeve Судница 809.07.2024, во 10:45 -
Korrik 9 Lënda: ТС-41/23
Gjykatësi Весна Богдановска, Salla e gjukimeve Соба 5909.07.2024, во 10:45 -
Korrik 9 Lënda: П2-900/21
Gjykatësi Соња Кочовска, Salla e gjukimeve Судница 709.07.2024, во 10:45 -
Korrik 9 Lënda: ПЛ1-ТС-1409/23
Gjykatësi Улбер Хасани, Salla e gjukimeve Судница 2109.07.2024, во 10:45 -
Korrik 9 Lënda: РО-275/24
Gjykatësi Гордана Билеска, Salla e gjukimeve Судница 2209.07.2024, во 10:50 -
Korrik 9 Lënda: РО-5958/23
Gjykatësi Тамара Ѓорѓиевска, Salla e gjukimeve Судница 809.07.2024, во 10:50 -
Korrik 9 Lënda: РО-5901/23
Gjykatësi Тамара Ѓорѓиевска, Salla e gjukimeve Судница 809.07.2024, во 10:55 -
Korrik 9 Lënda: П4-759/23
Gjykatësi Љубица Колиќ, Salla e gjukimeve Судница 1409.07.2024, во 11:00 -
Korrik 9 Lënda: РО-767/21
Gjykatësi Виолета Арнаудовска, Salla e gjukimeve Судница 909.07.2024, во 11:00 -
Korrik 9 Lënda: П1-385/22
Gjykatësi Дијана Нацевска, Salla e gjukimeve Судница 1009.07.2024, во 11:00 -
Korrik 9 Lënda: РО-5882/23
Gjykatësi Тамара Ѓорѓиевска, Salla e gjukimeve Судница 809.07.2024, во 11:00 -
Korrik 9 Lënda: РО-5822/23
Gjykatësi Тамара Ѓорѓиевска, Salla e gjukimeve Судница 809.07.2024, во 11:00 -
Korrik 9 Lënda: РО-4512/23
Gjykatësi Сашка Трајковска, Salla e gjukimeve Судница 2409.07.2024, во 11:00 -
Korrik 9 Lënda: П4-346/22
Gjykatësi Мирјана Смиљкова, Salla e gjukimeve Судница 2309.07.2024, во 11:00 -
Korrik 9 Lënda: ТС-70/22
Gjykatësi Снежана Богдановска, Salla e gjukimeve Соба 9509.07.2024, во 11:00 -
Korrik 9 Lënda: П2-512/24
Gjykatësi Соња Кочовска, Salla e gjukimeve Судница 709.07.2024, во 11:00 -
Korrik 9 Lënda: ПЛ1-ТС-576/24
Gjykatësi Улбер Хасани, Salla e gjukimeve Судница 2109.07.2024, во 11:00 -
Korrik 9 Lënda: РО-6143/23
Gjykatësi Тамара Ѓорѓиевска, Salla e gjukimeve Судница 809.07.2024, во 11:05 -
Korrik 9 Lënda: РО-5869/23
Gjykatësi Тамара Ѓорѓиевска, Salla e gjukimeve Судница 809.07.2024, во 11:10 -
Korrik 9 Lënda: РО-2968/21
Gjykatësi Тамара Ѓорѓиевска, Salla e gjukimeve Судница 809.07.2024, во 11:15 -
Korrik 9 Lënda: ПЛ1-ТС-1443/23
Gjykatësi Улбер Хасани, Salla e gjukimeve Судница 2109.07.2024, во 11:15 -
Korrik 9 Lënda: РО-897/24
Gjykatësi Тамара Ѓорѓиевска, Salla e gjukimeve Судница 809.07.2024, во 11:20 -
Korrik 9 Lënda: МАЛВП-35/23
Gjykatësi Дијана Нацевска, Salla e gjukimeve Судница 1009.07.2024, во 11:30 -
Korrik 9 Lënda: П5-13/24
Gjykatësi Љубица Колиќ, Salla e gjukimeve Судница 1409.07.2024, во 11:30 -
Korrik 9 Lënda: РО-1964/19
Gjykatësi Гордана Билеска, Salla e gjukimeve Судница 2209.07.2024, во 11:30 -
Korrik 9 Lënda: РО-214/22
Gjykatësi Сашка Трајковска, Salla e gjukimeve Судница 2409.07.2024, во 11:30 -
Korrik 9 Lënda: П4-21/19
Gjykatësi Јованка Спировска Панева, Salla e gjukimeve Судница 309.07.2024, во 11:30 -
Korrik 9 Lënda: П4-542/23
Gjykatësi Мирјана Смиљкова, Salla e gjukimeve Судница 2309.07.2024, во 11:30 -
Korrik 9 Lënda: П2-1336/23
Gjykatësi Симона Бубевска Муцунски, Salla e gjukimeve Судница 209.07.2024, во 11:30 -
Korrik 9 Lënda: ТС1-179/22
Gjykatësi Весна Богдановска, Salla e gjukimeve Соба 5909.07.2024, во 11:30 -
Korrik 9 Lënda: МАЛВП-731/23
Gjykatësi Јорданчо Панев, Salla e gjukimeve Судница 1309.07.2024, во 11:30 -
Korrik 9 Lënda: ПЛ1-ТС-1758/23
Gjykatësi Снежана Богдановска, Salla e gjukimeve Соба 9509.07.2024, во 11:30 -
Korrik 9 Lënda: ПЛ1-ТС-674/23
Gjykatësi Снежана Богдановска, Salla e gjukimeve Соба 9509.07.2024, во 11:30 -
Korrik 9 Lënda: П2-879/23
Gjykatësi Соња Кочовска, Salla e gjukimeve Судница 709.07.2024, во 11:30 -
Korrik 9 Lënda: ПЛ1-ТС-521/21
Gjykatësi Благица Ѓошевска, Salla e gjukimeve Соба 6309.07.2024, во 11:30 -
Korrik 9 Lënda: ПЛ1-ТС-1782/23
Gjykatësi Улбер Хасани, Salla e gjukimeve Судница 2109.07.2024, во 11:30 -
Korrik 9 Lënda: ПЛ1-ТС-1782/23
Gjykatësi Улбер Хасани, Salla e gjukimeve Судница 2109.07.2024, во 11:30 -
Korrik 9 Lënda: П5-9/23
Gjykatësi Дијана Нацевска, Salla e gjukimeve Судница 1009.07.2024, во 11:40 -
Korrik 9 Lënda: ОДС-16/23
Gjykatësi Сузана Дончевска, Salla e gjukimeve Судница 1709.07.2024, во 11:40 -
Korrik 9 Lënda: ТС1-129/23
Gjykatësi Марика Скандева Мурџева, Salla e gjukimeve Соба 6109.07.2024, во 11:40 -
Korrik 9 Lënda: МАЛВТС-244/23
Gjykatësi Улбер Хасани, Salla e gjukimeve Судница 2109.07.2024, во 11:45 -
Korrik 9 Lënda: ПЛ1-ТС-655/22
Gjykatësi Весна Богдановска, Salla e gjukimeve Соба 5909.07.2024, во 11:50 -
Korrik 9 Lënda: ПЛ1-ТС-1687/22
Gjykatësi Марика Скандева Мурџева, Salla e gjukimeve Соба 6109.07.2024, во 12:00 -
Korrik 9 Lënda: ВПП1-110/23
Gjykatësi Сузана Дончевска, Salla e gjukimeve Судница 1709.07.2024, во 12:00 -
Korrik 9 Lënda: П1-494/22
Gjykatësi Дијана Нацевска, Salla e gjukimeve Судница 1009.07.2024, во 12:00 -
Korrik 9 Lënda: МАЛВП-502/23
Gjykatësi Љубица Колиќ, Salla e gjukimeve Судница 1409.07.2024, во 12:00 -
Korrik 9 Lënda: МАЛВП-260/22
Gjykatësi Љубица Колиќ, Salla e gjukimeve Судница 1409.07.2024, во 12:00 -
Korrik 9 Lënda: П2-15/20
Gjykatësi Симона Бубевска Муцунски, Salla e gjukimeve Судница 209.07.2024, во 12:00 -
Korrik 9 Lënda: МАЛВП-1853/23
Gjykatësi Јованка Спировска Панева, Salla e gjukimeve Судница 309.07.2024, во 12:00 -
Korrik 9 Lënda: РО-727/23
Gjykatësi Сашка Трајковска, Salla e gjukimeve Судница 2409.07.2024, во 12:00 -
Korrik 9 Lënda: ПЛ1-ТС-301/24
Gjykatësi Снежана Богдановска, Salla e gjukimeve Соба 9509.07.2024, во 12:00 -
Korrik 9 Lënda: МАЛВП-805/18
Gjykatësi Јорданчо Панев, Salla e gjukimeve Судница 1309.07.2024, во 12:00 -
Korrik 9 Lënda: П4-29/23
Gjykatësi Сузана Димитриев, Salla e gjukimeve Судница 1209.07.2024, во 12:00 -
Korrik 9 Lënda: ТС1-164/23
Gjykatësi Благица Ѓошевска, Salla e gjukimeve Соба 6309.07.2024, во 12:00 -
Korrik 9 Lënda: ПЛ1-ТС-538/21
Gjykatësi Оља Крстиќеска, Salla e gjukimeve Соба 6009.07.2024, во 12:00 -
Korrik 9 Lënda: П4-775/22
Gjykatësi Кристијан Митревски, Salla e gjukimeve Судница 509.07.2024, во 12:00 -
Korrik 9 Lënda: МАЛВТС-259/23
Gjykatësi Улбер Хасани, Salla e gjukimeve Судница 2109.07.2024, во 12:00 -
Korrik 9 Lënda: РО-4494/23
Gjykatësi Сашка Трајковска, Salla e gjukimeve Судница 2409.07.2024, во 12:15 -
Korrik 9 Lënda: МАЛВТС-109/23
Gjykatësi Весна Богдановска, Salla e gjukimeve Соба 5909.07.2024, во 12:15 -
Korrik 9 Lënda: ПЛ1-ТС-1664/22
Gjykatësi Снежана Богдановска, Salla e gjukimeve Соба 9509.07.2024, во 12:15 -
Korrik 9 Lënda: МАЛВТС-165/23
Gjykatësi Оља Крстиќеска, Salla e gjukimeve Соба 6009.07.2024, во 12:15 -
Korrik 9 Lënda: ПЛ1-ТС-1085/19
Gjykatësi Улбер Хасани, Salla e gjukimeve Судница 2109.07.2024, во 12:15 -
Korrik 9 Lënda: ВПП1-113/20
Gjykatësi Сузана Дончевска, Salla e gjukimeve Судница 1709.07.2024, во 12:20 -
Korrik 9 Lënda: ПЛ1-ТС-521/24
Gjykatësi Марика Скандева Мурџева, Salla e gjukimeve Соба 6109.07.2024, во 12:25 -
Korrik 9 Lënda: МАЛВП-502/23
Gjykatësi Љубица Колиќ, Salla e gjukimeve Судница 1409.07.2024, во 12:30 -
Korrik 9 Lënda: П4-994/22
Gjykatësi Софија Миленкова, Salla e gjukimeve Судница 1209.07.2024, во 12:30 -
Korrik 9 Lënda: ПЛ1-ТС-341/24
Gjykatësi Весна Богдановска, Salla e gjukimeve Соба 5909.07.2024, во 12:30 -
Korrik 9 Lënda: РО-1022/23
Gjykatësi Сашка Трајковска, Salla e gjukimeve Судница 2409.07.2024, во 12:30 -
Korrik 9 Lënda: П4-513/23
Gjykatësi Јованка Спировска Панева, Salla e gjukimeve Судница 309.07.2024, во 12:30 -
Korrik 9 Lënda: МАЛВТС-33/24
Gjykatësi Љупчо Тодоровски, Salla e gjukimeve Судница 1909.07.2024, во 12:30 -
Korrik 9 Lënda: П4-150/23
Gjykatësi Сузана Димитриев, Salla e gjukimeve Судница 1209.07.2024, во 12:30 -
Korrik 9 Lënda: ПЛ1-ТС-1577/23
Gjykatësi Оља Крстиќеска, Salla e gjukimeve Соба 3009.07.2024, во 12:30 -
Korrik 9 Lënda: ПЛ1-ТС-1081/23
Gjykatësi Оља Крстиќеска, Salla e gjukimeve Соба 6009.07.2024, во 12:30 -
Korrik 9 Lënda: ПЛ1-ТС-1017/23
Gjykatësi Марика Скандева Мурџева, Salla e gjukimeve Соба 6109.07.2024, во 12:45 -
Korrik 9 Lënda: П1-420/18
Gjykatësi Јованка Спировска Панева, Salla e gjukimeve Судница 309.07.2024, во 12:45 -
Korrik 9 Lënda: РО-1020/23
Gjykatësi Сашка Трајковска, Salla e gjukimeve Судница 2409.07.2024, во 12:45 -
Korrik 9 Lënda: ПЛ1-ТС-883/23
Gjykatësi Оља Крстиќеска, Salla e gjukimeve Соба 6009.07.2024, во 12:45 -
Korrik 9 Lënda: ВПП1-199/17
Gjykatësi Елизабета Настов, Salla e gjukimeve Судница 1809.07.2024, во 13:00 -
Korrik 9 Lënda: МАЛВП-1168/23
Gjykatësi Љубица Колиќ, Salla e gjukimeve Судница 1409.07.2024, во 13:00 -
Korrik 9 Lënda: РО-2700/22
Gjykatësi Сашка Трајковска, Salla e gjukimeve Судница 2409.07.2024, во 13:00 -
Korrik 9 Lënda: П1-18/21
Gjykatësi Сузана Димитриев, Salla e gjukimeve Судница 1209.07.2024, во 13:00 -
Korrik 9 Lënda: МАЛВТС-180/23
Gjykatësi Љупчо Тодоровски, Salla e gjukimeve Судница 1909.07.2024, во 13:00 -
Korrik 9 Lënda: ПЛ1-ТС-908/23
Gjykatësi Оља Крстиќеска, Salla e gjukimeve Соба 6009.07.2024, во 13:00 -
Korrik 9 Lënda: ПЛ1-ТС-172/24
Gjykatësi Благица Ѓошевска, Salla e gjukimeve Соба 6309.07.2024, во 13:00 -
Korrik 9 Lënda: П4-495/20
Gjykatësi Кристијан Митревски, Salla e gjukimeve Судница 509.07.2024, во 13:00 -
Korrik 9 Lënda: РО-4811/23
Gjykatësi Сашка Трајковска, Salla e gjukimeve Судница 2409.07.2024, во 13:15 -
Korrik 9 Lënda: ТС-103/19
Gjykatësi Благица Ѓошевска, Salla e gjukimeve Соба 6309.07.2024, во 13:20 -
Korrik 9 Lënda: РО-365/20
Gjykatësi Сашка Трајковска, Salla e gjukimeve Судница 2409.07.2024, во 13:30 -
Korrik 9 Lënda: П4-213/21
Gjykatësi Кристијан Митревски, Salla e gjukimeve Судница 509.07.2024, во 13:30 -
Korrik 9 Lënda: РО-463/20
Gjykatësi Сашка Трајковска, Salla e gjukimeve Судница 2409.07.2024, во 13:40 -
Korrik 9 Lënda: П1-629/23
Gjykatësi Мирјана Смиљкова, Salla e gjukimeve Судница 2309.07.2024, во 14:00 -
Korrik 9 Lënda: П1-613/21
Gjykatësi Јорданчо Панев, Salla e gjukimeve Судница 1309.07.2024, во 14:00 -
Korrik 9 Lënda: ПЛ1-ТС-167/24
Gjykatësi Снежана Богдановска, Salla e gjukimeve Соба 9509.07.2024, во 14:00 -
Korrik 9 Lënda: ПЛ1-П-255/23
Gjykatësi Мирјана Смиљкова, Salla e gjukimeve Судница 2309.07.2024, во 14:10 -
Korrik 9 Lënda: П5-34/22
Gjykatësi Кристијан Митревски, Salla e gjukimeve Судница 509.07.2024, во 14:20 -
Korrik 9 Lënda: ПЛ1-П-139/22
Gjykatësi Кристијан Митревски, Salla e gjukimeve Судница 509.07.2024, во 14:25 -
Korrik 10 Lënda: МАЛВП-565/23
Gjykatësi Даниела Миновска, Salla e gjukimeve Судница 110.07.2024, во 08:00 -
Korrik 10 Lënda: ПЛ1-П-600/20
Gjykatësi Даниела Миновска, Salla e gjukimeve Судница 110.07.2024, во 08:15 -
Korrik 10 Lënda: МАЛВП-2063/21
Gjykatësi Даниела Миновска, Salla e gjukimeve Судница 110.07.2024, во 08:20 -
Korrik 10 Lënda: П4-943/21
Gjykatësi Софија Миленкова, Salla e gjukimeve Судница 1210.07.2024, во 08:30 -
Korrik 10 Lënda: ПЛ1-ТС-157/24
Gjykatësi Благица Ѓошевска, Salla e gjukimeve Соба 6310.07.2024, во 08:40 -
Korrik 10 Lënda: ПЛ1-ТС-735/22
Gjykatësi Мери Василева, Salla e gjukimeve Судница 1910.07.2024, во 08:40 -
Korrik 10 Lënda: П4-917/22
Gjykatësi Софија Миленкова, Salla e gjukimeve Судница 1210.07.2024, во 08:45 -
Korrik 10 Lënda: РО-3513/22
Gjykatësi Кети Германова, Salla e gjukimeve Судница 910.07.2024, во 08:45 -
Korrik 10 Lënda: ПЛ1-ТС-71/24
Gjykatësi Мери Василева, Salla e gjukimeve Судница 1910.07.2024, во 08:45 -
Korrik 10 Lënda: П4-571/23
Gjykatësi Јехона Садику, Salla e gjukimeve Судница 810.07.2024, во 08:45 -
Korrik 10 Lënda: РО-3873/23
Gjykatësi Виолета Арнаудовска, Salla e gjukimeve Судница 910.07.2024, во 08:50 -
Korrik 10 Lënda: РО-2602/22
Gjykatësi Кети Германова, Salla e gjukimeve Судница 910.07.2024, во 08:50 -
Korrik 10 Lënda: МАЛВП-747/22
Gjykatësi Цветанка Сиљаноска Костадиновска, Salla e gjukimeve Судница 1310.07.2024, во 08:50 -
Korrik 10 Lënda: П4-707/22
Gjykatësi Лиљана Костојчиноска, Salla e gjukimeve Судница 1510.07.2024, во 08:55 -
Korrik 10 Lënda: РО-2266/22
Gjykatësi Кети Германова, Salla e gjukimeve Судница 2010.07.2024, во 08:55 -
Korrik 10 Lënda: П4-635/23
Gjykatësi Лиљана Костојчиноска, Salla e gjukimeve Судница 1510.07.2024, во 09:00 -
Korrik 10 Lënda: МАЛВП-18/23
Gjykatësi Андреј Димовски, Salla e gjukimeve Судница 2110.07.2024, во 09:00 -
Korrik 10 Lënda: П3-61/21
Gjykatësi Гордана Ролевска Ќупева, Salla e gjukimeve Судница 2310.07.2024, во 09:00 -
Korrik 10 Lënda: РО-2500/23
Gjykatësi Виолета Арнаудовска, Salla e gjukimeve Соба 4110.07.2024, во 09:00 -
Korrik 10 Lënda: ВПП1-207/21
Gjykatësi Елизабета Настов, Salla e gjukimeve Судница 1810.07.2024, во 09:00 -
Korrik 10 Lënda: ПЛ1-ТС-1175/23
Gjykatësi Марика Скандева Мурџева, Salla e gjukimeve Соба 6110.07.2024, во 09:00 -
Korrik 10 Lënda: ВПП1-177/23
Gjykatësi Сузана Дончевска, Salla e gjukimeve Соба 3510.07.2024, во 09:00 -
Korrik 10 Lënda: ТС1-87/21
Gjykatësi Весна Богдановска, Salla e gjukimeve Соба 5910.07.2024, во 09:00 -
Korrik 10 Lënda: СТ-ТС-44/20
Gjykatësi Ирена Антоска, Salla e gjukimeve Судница 210.07.2024, во 09:00 -
Korrik 10 Lënda: РО-4912/22
Gjykatësi Сашка Трајковска, Salla e gjukimeve Судница 2410.07.2024, во 09:00 -
Korrik 10 Lënda: П2-105/24
Gjykatësi Емилија Шопар Јованова, Salla e gjukimeve Судница 710.07.2024, во 09:00 -
Korrik 10 Lënda: РО-1670/19
Gjykatësi Кети Германова, Salla e gjukimeve Судница 910.07.2024, во 09:00 -
Korrik 10 Lënda: РО-5276/23
Gjykatësi Розеана Тасева Ќупов, Salla e gjukimeve Судница 310.07.2024, во 09:00 -
Korrik 10 Lënda: П4-493/22
Gjykatësi Наташа Тодорова, Salla e gjukimeve Судница 1410.07.2024, во 09:00 -
Korrik 10 Lënda: МАЛВТС-76/23
Gjykatësi Велјанка Доневски, Salla e gjukimeve Судница 2110.07.2024, во 09:00 -
Korrik 10 Lënda: МАЛВП-1277/23
Gjykatësi Цветанка Сиљаноска Костадиновска, Salla e gjukimeve Судница 1310.07.2024, во 09:00 -
Korrik 10 Lënda: ПЛ1-ТС-979/21
Gjykatësi Оља Крстиќеска, Salla e gjukimeve Судница 1610.07.2024, во 09:00 -
Korrik 10 Lënda: ВПП-1215/23
Gjykatësi Љупка Крчинска Стефкова, Salla e gjukimeve Судница 410.07.2024, во 09:00 -
Korrik 10 Lënda: ПЛ1-ТС-1358/23
Gjykatësi Мери Василева, Salla e gjukimeve Судница 1910.07.2024, во 09:00 -
Korrik 10 Lënda: МАЛВП-1225/23
Gjykatësi Јехона Садику, Salla e gjukimeve Судница 810.07.2024, во 09:00 -
Korrik 10 Lënda: РО-410/22
Gjykatësi Весна Трајанова, Salla e gjukimeve Судница 2510.07.2024, во 09:00 -
Korrik 10 Lënda: ТС-74/23
Gjykatësi Благица Ѓошевска, Salla e gjukimeve Соба 6310.07.2024, во 09:00 -
Korrik 10 Lënda: МАЛВП-290/24
Gjykatësi Кристијан Митревски, Salla e gjukimeve Судница 510.07.2024, во 09:00 -
Korrik 10 Lënda: РО-497/22
Gjykatësi Весна Трајанова, Salla e gjukimeve Судница 2510.07.2024, во 09:05 -
Korrik 10 Lënda: РО-2196/23
Gjykatësi Виолета Арнаудовска, Salla e gjukimeve Соба 4110.07.2024, во 09:10 -
Korrik 10 Lënda: РО-3266/21
Gjykatësi Сашка Трајковска, Salla e gjukimeve Судница 2410.07.2024, во 09:10 -
Korrik 10 Lënda: РО-5585/23
Gjykatësi Розеана Тасева Ќупов, Salla e gjukimeve Судница 310.07.2024, во 09:10 -
Korrik 10 Lënda: РО-5664/22
Gjykatësi Весна Трајанова, Salla e gjukimeve Судница 2510.07.2024, во 09:10 -
Korrik 10 Lënda: ВПП1-25/20
Gjykatësi Љупка Крчинска Стефкова, Salla e gjukimeve Судница 410.07.2024, во 09:10 -
Korrik 10 Lënda: ПЛ1-ТС-880/22
Gjykatësi Оља Крстиќеска, Salla e gjukimeve Судница 1610.07.2024, во 09:10 -
Korrik 10 Lënda: ПЛ1-П-1637/15
Gjykatësi Цветанка Сиљаноска Костадиновска, Salla e gjukimeve Судница 1310.07.2024, во 09:10 -
Korrik 10 Lënda: ПЛ1-ТС-1684/23
Gjykatësi Марика Скандева Мурџева, Salla e gjukimeve Соба 6110.07.2024, во 09:15 -
Korrik 10 Lënda: РО-2656/20
Gjykatësi Розеана Тасева Ќупов, Salla e gjukimeve Судница 310.07.2024, во 09:15 -
Korrik 10 Lënda: ПЛ1-ТС-806/23
Gjykatësi Велјанка Доневски, Salla e gjukimeve Судница 2110.07.2024, во 09:15 -
Korrik 10 Lënda: РО-1294/22
Gjykatësi Кети Германова, Salla e gjukimeve Судница 2010.07.2024, во 09:15 -
Korrik 10 Lënda: РО-5656/22
Gjykatësi Весна Трајанова, Salla e gjukimeve Судница 2510.07.2024, во 09:15 -
Korrik 10 Lënda: ПЛ1-ТС-1776/23
Gjykatësi Мери Василева, Salla e gjukimeve Судница 1910.07.2024, во 09:15 -
Korrik 10 Lënda: РО-2140/23
Gjykatësi Виолета Арнаудовска, Salla e gjukimeve Соба 4110.07.2024, во 09:20 -
Korrik 10 Lënda: РО-2963/21
Gjykatësi Сашка Трајковска, Salla e gjukimeve Судница 2410.07.2024, во 09:20 -
Korrik 10 Lënda: РО-5703/23
Gjykatësi Розеана Тасева Ќупов, Salla e gjukimeve Судница 310.07.2024, во 09:20 -
Korrik 10 Lënda: РО-4906/22
Gjykatësi Весна Трајанова, Salla e gjukimeve Судница 2510.07.2024, во 09:20 -
Korrik 10 Lënda: МАЛВП-169/24
Gjykatësi Цветанка Сиљаноска Костадиновска, Salla e gjukimeve Судница 1310.07.2024, во 09:20 -
Korrik 10 Lënda: ТС1-157/21
Gjykatësi Оља Крстиќеска, Salla e gjukimeve Судница 1610.07.2024, во 09:20 -
Korrik 10 Lënda: ПЛ1-П-421/23
Gjykatësi Драган Петрушевски, Salla e gjukimeve Судница 1610.07.2024, во 09:25 -
Korrik 10 Lënda: МАЛВП-1863/23
Gjykatësi Драган Петрушевски, Salla e gjukimeve Судница 1610.07.2024, во 09:25 -
Korrik 10 Lënda: РО-5683/23
Gjykatësi Розеана Тасева Ќупов, Salla e gjukimeve Судница 310.07.2024, во 09:25 -
Korrik 10 Lënda: РО-4900/22
Gjykatësi Весна Трајанова, Salla e gjukimeve Судница 2510.07.2024, во 09:25 -
Korrik 10 Lënda: РО-2170/23
Gjykatësi Виолета Арнаудовска, Salla e gjukimeve Соба 4110.07.2024, во 09:30 -
Korrik 10 Lënda: ПЛ1-ТС-496/24
Gjykatësi Марика Скандева Мурџева, Salla e gjukimeve Соба 6110.07.2024, во 09:30 -
Korrik 10 Lënda: ВПП1-13/24
Gjykatësi Елизабета Настов, Salla e gjukimeve Судница 1810.07.2024, во 09:30 -
Korrik 10 Lënda: П1-68/21
Gjykatësi Дијана Нацевска, Salla e gjukimeve Соба 1510.07.2024, во 09:30 -
Korrik 10 Lënda: П4-600/23
Gjykatësi Андреј Димовски, Salla e gjukimeve Судница 2110.07.2024, во 09:30 -
Korrik 10 Lënda: П1-563/22
Gjykatësi Лиљана Костојчиноска, Salla e gjukimeve Судница 1510.07.2024, во 09:30 -
Korrik 10 Lënda: П1-419/23
Gjykatësi Софија Миленкова, Salla e gjukimeve Судница 1210.07.2024, во 09:30 -
Korrik 10 Lënda: ПЛ1-П-193/24
Gjykatësi Слободан Хаџи Христовски, Salla e gjukimeve Судница 1010.07.2024, во 09:30 -
Korrik 10 Lënda: СТ-5/18
Gjykatësi Ирена Антоска, Salla e gjukimeve Судница 210.07.2024, во 09:30 -
Korrik 10 Lënda: П4-465/20
Gjykatësi Драган Петрушевски, Salla e gjukimeve Судница 1610.07.2024, во 09:30 -
Korrik 10 Lënda: ТС1-221/21
Gjykatësi Весна Богдановска, Salla e gjukimeve Соба 5910.07.2024, во 09:30 -
Korrik 10 Lënda: РО-3166/22
Gjykatësi Сашка Трајковска, Salla e gjukimeve Судница 2410.07.2024, во 09:30 -
Korrik 10 Lënda: П2-888/22
Gjykatësi Емилија Шопар Јованова, Salla e gjukimeve Судница 710.07.2024, во 09:30 -
Korrik 10 Lënda: СТ-ТС-40/23
Gjykatësi Артан Лимани, Salla e gjukimeve Судница 610.07.2024, во 09:30 -
Korrik 10 Lënda: РО-5699/23
Gjykatësi Розеана Тасева Ќупов, Salla e gjukimeve Судница 310.07.2024, во 09:30 -
Korrik 10 Lënda: ТС1-203/19
Gjykatësi Велјанка Доневски, Salla e gjukimeve Судница 2110.07.2024, во 09:30 -
Korrik 10 Lënda: РО-4905/22
Gjykatësi Весна Трајанова, Salla e gjukimeve Судница 2510.07.2024, во 09:30 -
Korrik 10 Lënda: ПЛ1-ТС-1766/23
Gjykatësi Мери Василева, Salla e gjukimeve Судница 1910.07.2024, во 09:30 -
Korrik 10 Lënda: ВПП1-23/24
Gjykatësi Љупка Крчинска Стефкова, Salla e gjukimeve Судница 410.07.2024, во 09:30 -
Korrik 10 Lënda: МАЛВП-1290/23
Gjykatësi Јехона Садику, Salla e gjukimeve Судница 810.07.2024, во 09:30 -
Korrik 10 Lënda: ПЛ1-ТС-721/23
Gjykatësi Оља Крстиќеска, Salla e gjukimeve Судница 1610.07.2024, во 09:30 -
Korrik 10 Lënda: П4-843/21
Gjykatësi Цветанка Сиљаноска Костадиновска, Salla e gjukimeve Судница 1310.07.2024, во 09:30 -
Korrik 10 Lënda: МАЛВП-341/24
Gjykatësi Кристијан Митревски, Salla e gjukimeve Судница 510.07.2024, во 09:30 -
Korrik 10 Lënda: РО-5685/23
Gjykatësi Розеана Тасева Ќупов, Salla e gjukimeve Судница 310.07.2024, во 09:35 -
Korrik 10 Lënda: РО-4908/22
Gjykatësi Весна Трајанова, Salla e gjukimeve Судница 2510.07.2024, во 09:35 -
Korrik 10 Lënda: РО-2186/23
Gjykatësi Виолета Арнаудовска, Salla e gjukimeve Соба 4110.07.2024, во 09:40 -
Korrik 10 Lënda: РО-4882/22
Gjykatësi Сашка Трајковска, Salla e gjukimeve Судница 2410.07.2024, во 09:40 -
Korrik 10 Lënda: РО-5539/23
Gjykatësi Розеана Тасева Ќупов, Salla e gjukimeve Судница 310.07.2024, во 09:40 -
Korrik 10 Lënda: РО-4856/22
Gjykatësi Весна Трајанова, Salla e gjukimeve Судница 2510.07.2024, во 09:40 -
Korrik 10 Lënda: ТС-20/23
Gjykatësi Оља Крстиќеска, Salla e gjukimeve Судница 1610.07.2024, во 09:40 -
Korrik 10 Lënda: ПЛ1-ТС-1658/23
Gjykatësi Марика Скандева Мурџева, Salla e gjukimeve Соба 6110.07.2024, во 09:45 -
Korrik 10 Lënda: РО-5669/23
Gjykatësi Розеана Тасева Ќупов, Salla e gjukimeve Судница 310.07.2024, во 09:45 -
Korrik 10 Lënda: МАЛВП-1491/21
Gjykatësi Наташа Тодорова, Salla e gjukimeve Судница 1410.07.2024, во 09:45 -
Korrik 10 Lënda: ПЛ1-ТС-1783/23
Gjykatësi Мери Василева, Salla e gjukimeve Судница 1910.07.2024, во 09:45 -
Korrik 10 Lënda: РО-5446/22
Gjykatësi Весна Трајанова, Salla e gjukimeve Судница 2510.07.2024, во 09:45 -
Korrik 10 Lënda: ВПП1-2/24
Gjykatësi Елизабета Настов, Salla e gjukimeve Судница 1810.07.2024, во 09:50 -
Korrik 10 Lënda: РО-2132/23
Gjykatësi Виолета Арнаудовска, Salla e gjukimeve Соба 4110.07.2024, во 09:50 -
Korrik 10 Lënda: РО-653/22
Gjykatësi Сашка Трајковска, Salla e gjukimeve Судница 2410.07.2024, во 09:50 -
Korrik 10 Lënda: РО-469/23
Gjykatësi Весна Трајанова, Salla e gjukimeve Судница 2510.07.2024, во 09:55 -
Korrik 10 Lënda: ТС1-21/19
Gjykatësi Марика Скандева Мурџева, Salla e gjukimeve Соба 6110.07.2024, во 10:00 -
Korrik 10 Lënda: РО-2306/23
Gjykatësi Виолета Арнаудовска, Salla e gjukimeve Соба 4110.07.2024, во 10:00 -
Korrik 10 Lënda: П4-762/23
Gjykatësi Лиљана Костојчиноска, Salla e gjukimeve Судница 1510.07.2024, во 10:00 -
Korrik 10 Lënda: П4-32/22
Gjykatësi Андреј Димовски, Salla e gjukimeve Судница 2110.07.2024, во 10:00 -
Korrik 10 Lënda: СТ-189/20
Gjykatësi Артан Лимани, Salla e gjukimeve Судница 610.07.2024, во 10:00 -
Korrik 10 Lënda: П3-65/23
Gjykatësi Емилија Шопар Јованова, Salla e gjukimeve Судница 710.07.2024, во 10:00 -
Korrik 10 Lënda: РО-4303/23
Gjykatësi Сашка Трајковска, Salla e gjukimeve Судница 2410.07.2024, во 10:00 -
Korrik 10 Lënda: СТ-ТС-76/22
Gjykatësi Ирена Антоска, Salla e gjukimeve Судница 210.07.2024, во 10:00 -
Korrik 10 Lënda: П4-881/23
Gjykatësi Слободан Хаџи Христовски, Salla e gjukimeve Судница 1010.07.2024, во 10:00 -
Korrik 10 Lënda: П1-158/23
Gjykatësi Наташа Тодорова, Salla e gjukimeve Судница 1410.07.2024, во 10:00 -
Korrik 10 Lënda: ПЛ1-ТС-1767/23
Gjykatësi Велјанка Доневски, Salla e gjukimeve Судница 2110.07.2024, во 10:00 -
Korrik 10 Lënda: РО-5918/23
Gjykatësi Розеана Тасева Ќупов, Salla e gjukimeve Судница 310.07.2024, во 10:00 -
Korrik 10 Lënda: РО-2996/23
Gjykatësi Кети Германова, Salla e gjukimeve Судница 2010.07.2024, во 10:00 -
Korrik 10 Lënda: ТС1-260/23
Gjykatësi Мери Василева, Salla e gjukimeve Судница 1910.07.2024, во 10:00 -
Korrik 10 Lënda: РО-724/23
Gjykatësi Весна Трајанова, Salla e gjukimeve Судница 2510.07.2024, во 10:00 -
Korrik 10 Lënda: ВПП1-92/22
Gjykatësi Љупка Крчинска Стефкова, Salla e gjukimeve Судница 410.07.2024, во 10:00 -
Korrik 10 Lënda: ПЛ1-ТС-1856/21
Gjykatësi Оља Крстиќеска, Salla e gjukimeve Судница 1610.07.2024, во 10:00 -
Korrik 10 Lënda: МАЛВП-1297/23
Gjykatësi Јехона Садику, Salla e gjukimeve Судница 810.07.2024, во 10:00 -
Korrik 10 Lënda: ТС1-4/23
Gjykatësi Благица Ѓошевска, Salla e gjukimeve Соба 6310.07.2024, во 10:00 -
Korrik 10 Lënda: РО-1132/21
Gjykatësi Розеана Тасева Ќупов, Salla e gjukimeve Судница 310.07.2024, во 10:05 -
Korrik 10 Lënda: РО-277/23
Gjykatësi Весна Трајанова, Salla e gjukimeve Судница 2510.07.2024, во 10:07 -
Korrik 10 Lënda: РО-1467/23
Gjykatësi Виолета Арнаудовска, Salla e gjukimeve Соба 4110.07.2024, во 10:10 -
Korrik 10 Lënda: РО-4305/23
Gjykatësi Сашка Трајковска, Salla e gjukimeve Судница 2410.07.2024, во 10:10 -
Korrik 10 Lënda: РО-5628/23
Gjykatësi Розеана Тасева Ќупов, Salla e gjukimeve Судница 310.07.2024, во 10:10 -
Korrik 10 Lënda: РО-455/23
Gjykatësi Весна Трајанова, Salla e gjukimeve Судница 2510.07.2024, во 10:10 -
Korrik 10 Lënda: ПЛ1-ТС-1240/23
Gjykatësi Велјанка Доневски, Salla e gjukimeve Судница 2110.07.2024, во 10:15 -
Korrik 10 Lënda: ПЛ1-ТС-1581/23
Gjykatësi Мери Василева, Salla e gjukimeve Судница 1910.07.2024, во 10:15 -
Korrik 10 Lënda: РО-2187/23
Gjykatësi Виолета Арнаудовска, Salla e gjukimeve Соба 4110.07.2024, во 10:20 -
Korrik 10 Lënda: РО-4296/23
Gjykatësi Сашка Трајковска, Salla e gjukimeve Судница 2410.07.2024, во 10:20 -
Korrik 10 Lënda: СТ-44/21
Gjykatësi Артан Лимани, Salla e gjukimeve Судница 610.07.2024, во 10:20 -
Korrik 10 Lënda: ПЛ1-П-321/22
Gjykatësi Наташа Тодорова, Salla e gjukimeve Судница 1410.07.2024, во 10:20 -
Korrik 10 Lënda: РО-1171/23
Gjykatësi Весна Трајанова, Salla e gjukimeve Судница 2510.07.2024, во 10:20 -
Korrik 10 Lënda: П2-93/24
Gjykatësi Емилија Шопар Јованова, Salla e gjukimeve Судница 710.07.2024, во 10:25 -
Korrik 10 Lënda: МАЛВП-341/23
Gjykatësi Лиљана Костојчиноска, Salla e gjukimeve Судница 1510.07.2024, во 10:30 -
Korrik 10 Lënda: РО-2370/23
Gjykatësi Виолета Арнаудовска, Salla e gjukimeve Соба 4110.07.2024, во 10:30 -
Korrik 10 Lënda: СТ-96/23
Gjykatësi Артан Лимани, Salla e gjukimeve Судница 610.07.2024, во 10:30 -
Korrik 10 Lënda: П2-832/23
Gjykatësi Емилија Шопар Јованова, Salla e gjukimeve Судница 710.07.2024, во 10:30 -
Korrik 10 Lënda: РО-694/22
Gjykatësi Сашка Трајковска, Salla e gjukimeve Судница 2410.07.2024, во 10:30 -
Korrik 10 Lënda: МАЛВП-965/23
Gjykatësi Слободан Хаџи Христовски, Salla e gjukimeve Судница 1010.07.2024, во 10:30 -
Korrik 10 Lënda: СТ-211/23
Gjykatësi Ирена Антоска, Salla e gjukimeve Судница 210.07.2024, во 10:30 -
Korrik 10 Lënda: ТС-29/21
Gjykatësi Весна Богдановска, Salla e gjukimeve Соба 5910.07.2024, во 10:30 -
Korrik 10 Lënda: ТС1-17/24
Gjykatësi Велјанка Доневски, Salla e gjukimeve Судница 2110.07.2024, во 10:30 -
Korrik 10 Lënda: РО-5077/23
Gjykatësi Розеана Тасева Ќупов, Salla e gjukimeve Судница 310.07.2024, во 10:30 -
Korrik 10 Lënda: РО-2332/18
Gjykatësi Кети Германова, Salla e gjukimeve Судница 2010.07.2024, во 10:30 -
Korrik 10 Lënda: ПЛ1-П-379/23
Gjykatësi Јехона Садику, Salla e gjukimeve Судница 810.07.2024, во 10:30 -
Korrik 10 Lënda: РО-278/24
Gjykatësi Весна Трајанова, Salla e gjukimeve Судница 2510.07.2024, во 10:30 -
Korrik 10 Lënda: ТС1-51/24
Gjykatësi Мери Василева, Salla e gjukimeve Судница 1910.07.2024, во 10:30 -
Korrik 10 Lënda: ВПП1-27/24
Gjykatësi Љупка Крчинска Стефкова, Salla e gjukimeve Судница 410.07.2024, во 10:30 -
Korrik 10 Lënda: П1-215/22
Gjykatësi Цветанка Сиљаноска Костадиновска, Salla e gjukimeve Судница 1310.07.2024, во 10:30 -
Korrik 10 Lënda: МАЛВП-625/23
Gjykatësi Кристијан Митревски, Salla e gjukimeve Судница 510.07.2024, во 10:30 -
Korrik 10 Lënda: ПЛ1-ТС-381/24
Gjykatësi Марика Скандева Мурџева, Salla e gjukimeve Соба 6110.07.2024, во 10:35 -
Korrik 10 Lënda: РО-4810/23
Gjykatësi Розеана Тасева Ќупов, Salla e gjukimeve Судница 310.07.2024, во 10:35 -
Korrik 10 Lënda: РО-1166/24
Gjykatësi Весна Трајанова, Salla e gjukimeve Судница 2510.07.2024, во 10:35 -
Korrik 10 Lënda: РО-1804/23
Gjykatësi Виолета Арнаудовска, Salla e gjukimeve Соба 4110.07.2024, во 10:40 -
Korrik 10 Lënda: РО-695/22
Gjykatësi Сашка Трајковска, Salla e gjukimeve Судница 2410.07.2024, во 10:40 -
Korrik 10 Lënda: РО-3745/23
Gjykatësi Розеана Тасева Ќупов, Salla e gjukimeve Судница 310.07.2024, во 10:40 -
Korrik 10 Lënda: МАЛВП-1473/22
Gjykatësi Наташа Тодорова, Salla e gjukimeve Судница 1410.07.2024, во 10:40 -
Korrik 10 Lënda: РО-4977/23
Gjykatësi Розеана Тасева Ќупов, Salla e gjukimeve Судница 310.07.2024, во 10:45 -
Korrik 10 Lënda: ТС-6/24
Gjykatësi Мери Василева, Salla e gjukimeve Судница 1910.07.2024, во 10:45 -
Korrik 10 Lënda: ПЛ1-ТС-1366/18
Gjykatësi Оља Крстиќеска, Salla e gjukimeve Судница 1610.07.2024, во 10:45 -
Korrik 10 Lënda: РО-1832/23
Gjykatësi Виолета Арнаудовска, Salla e gjukimeve Соба 4110.07.2024, во 10:50 -
Korrik 10 Lënda: РО-2788/22
Gjykatësi Сашка Трајковска, Salla e gjukimeve Судница 2410.07.2024, во 10:50 -
Korrik 10 Lënda: РО-5118/23
Gjykatësi Розеана Тасева Ќупов, Salla e gjukimeve Судница 310.07.2024, во 10:50 -
Korrik 10 Lënda: П4-943/23
Gjykatësi Наташа Тодорова, Salla e gjukimeve Судница 1410.07.2024, во 10:50 -
Korrik 10 Lënda: ПЛ1-ТС-936/18
Gjykatësi Велјанка Доневски, Salla e gjukimeve Судница 2110.07.2024, во 10:50 -
Korrik 10 Lënda: ПЛ1-ТС-1621/23
Gjykatësi Мери Василева, Salla e gjukimeve Судница 1910.07.2024, во 10:50 -
Korrik 10 Lënda: РО-5065/23
Gjykatësi Розеана Тасева Ќупов, Salla e gjukimeve Судница 310.07.2024, во 10:55 -
Korrik 10 Lënda: П4-511/20
Gjykatësi Лиљана Костојчиноска, Salla e gjukimeve Судница 1510.07.2024, во 11:00 -
Korrik 10 Lënda: РО-1562/23
Gjykatësi Виолета Арнаудовска, Salla e gjukimeve Соба 4110.07.2024, во 11:00 -
Korrik 10 Lënda: РО-2917/22
Gjykatësi Сашка Трајковска, Salla e gjukimeve Судница 2410.07.2024, во 11:00 -
Korrik 10 Lënda: МАЛВП-382/23
Gjykatësi Слободан Хаџи Христовски, Salla e gjukimeve Судница 1010.07.2024, во 11:00 -
Korrik 10 Lënda: РО-3640/23
Gjykatësi Розеана Тасева Ќупов, Salla e gjukimeve Судница 310.07.2024, во 11:00 -
Korrik 10 Lënda: ПЛ1-ТС-423/23
Gjykatësi Оља Крстиќеска, Salla e gjukimeve Судница 1610.07.2024, во 11:00 -
Korrik 10 Lënda: МАЛВП-737/21
Gjykatësi Кристијан Митревски, Salla e gjukimeve Судница 510.07.2024, во 11:00 -
Korrik 10 Lënda: РО-4500/23
Gjykatësi Розеана Тасева Ќупов, Salla e gjukimeve Судница 310.07.2024, во 11:05 -
Korrik 10 Lënda: РО-3802/22
Gjykatësi Кети Германова, Salla e gjukimeve Судница 2010.07.2024, во 11:05 -
Korrik 10 Lënda: РО-2125/23
Gjykatësi Виолета Арнаудовска, Salla e gjukimeve Соба 4110.07.2024, во 11:10 -
Korrik 10 Lënda: РО-2919/22
Gjykatësi Сашка Трајковска, Salla e gjukimeve Судница 2410.07.2024, во 11:10 -
Korrik 10 Lënda: РО-4216/23
Gjykatësi Розеана Тасева Ќупов, Salla e gjukimeve Судница 310.07.2024, во 11:10 -
Korrik 10 Lënda: МАЛВП-1603/22
Gjykatësi Андреј Димовски, Salla e gjukimeve Судница 2110.07.2024, во 11:15 -
Korrik 10 Lënda: РО-4963/23
Gjykatësi Розеана Тасева Ќупов, Salla e gjukimeve Судница 310.07.2024, во 11:15 -
Korrik 10 Lënda: РО-2131/23
Gjykatësi Виолета Арнаудовска, Salla e gjukimeve Соба 4110.07.2024, во 11:20 -
Korrik 10 Lënda: РО-2921/22
Gjykatësi Сашка Трајковска, Salla e gjukimeve Судница 2410.07.2024, во 11:20 -
Korrik 10 Lënda: РО-4988/23
Gjykatësi Розеана Тасева Ќупов, Salla e gjukimeve Судница 310.07.2024, во 11:20 -
Korrik 10 Lënda: РО-1728/23
Gjykatësi Виолета Арнаудовска, Salla e gjukimeve Соба 4110.07.2024, во 11:30 -
Korrik 10 Lënda: П2-633/24
Gjykatësi Гордана Ролевска Ќупева, Salla e gjukimeve Судница 2310.07.2024, во 11:30 -
Korrik 10 Lënda: П1-614/23
Gjykatësi Софија Миленкова, Salla e gjukimeve Судница 1210.07.2024, во 11:30 -
Korrik 10 Lënda: МАЛВП-434/24
Gjykatësi Слободан Хаџи Христовски, Salla e gjukimeve Судница 1010.07.2024, во 11:30 -
Korrik 10 Lënda: ПЛ1-ТС-1588/21
Gjykatësi Весна Богдановска, Salla e gjukimeve Соба 5910.07.2024, во 11:30 -
Korrik 10 Lënda: РО-2503/22
Gjykatësi Сашка Трајковска, Salla e gjukimeve Судница 2410.07.2024, во 11:30 -
Korrik 10 Lënda: МАЛВП-779/24
Gjykatësi Јасмина Блажевска, Salla e gjukimeve Судница 1610.07.2024, во 11:30 -
Korrik 10 Lënda: РО-3102/23
Gjykatësi Розеана Тасева Ќупов, Salla e gjukimeve Судница 310.07.2024, во 11:30 -
Korrik 10 Lënda: ПЛ1-ТС-1456/23
Gjykatësi Велјанка Доневски, Salla e gjukimeve Судница 2110.07.2024, во 11:30 -
Korrik 10 Lënda: П4-663/23
Gjykatësi Цветанка Сиљаноска Костадиновска, Salla e gjukimeve Судница 1310.07.2024, во 11:30 -
Korrik 10 Lënda: ПЛ1-ТС-168/24
Gjykatësi Благица Ѓошевска, Salla e gjukimeve Соба 6310.07.2024, во 11:30 -
Korrik 10 Lënda: П4-658/22
Gjykatësi Кристијан Митревски, Salla e gjukimeve Судница 510.07.2024, во 11:30 -
Korrik 10 Lënda: МАЛВП-530/24
Gjykatësi Наташа Тодорова, Salla e gjukimeve Судница 1410.07.2024, во 11:35 -
Korrik 10 Lënda: РО-3640/21
Gjykatësi Розеана Тасева Ќупов, Salla e gjukimeve Судница 310.07.2024, во 11:35 -
Korrik 10 Lënda: РО-922/22
Gjykatësi Сашка Трајковска, Salla e gjukimeve Судница 2410.07.2024, во 11:40 -
Korrik 10 Lënda: РО-3634/21
Gjykatësi Розеана Тасева Ќупов, Salla e gjukimeve Судница 310.07.2024, во 11:40 -
Korrik 10 Lënda: МАЛВП-1585/22
Gjykatësi Наташа Тодорова, Salla e gjukimeve Судница 1410.07.2024, во 11:40 -
Korrik 10 Lënda: ОДС-26/23
Gjykatësi Љупка Крчинска Стефкова, Salla e gjukimeve Судница 410.07.2024, во 11:40 -
Korrik 10 Lënda: МАЛВП-1307/20
Gjykatësi Андреј Димовски, Salla e gjukimeve Судница 2110.07.2024, во 11:45 -
Korrik 10 Lënda: П5-3/23
Gjykatësi Слободан Хаџи Христовски, Salla e gjukimeve Судница 1010.07.2024, во 11:45 -
Korrik 10 Lënda: П2-408/24
Gjykatësi Емилија Шопар Јованова, Salla e gjukimeve Судница 710.07.2024, во 11:45 -
Korrik 10 Lënda: РО-3612/21
Gjykatësi Розеана Тасева Ќупов, Salla e gjukimeve Судница 310.07.2024, во 11:45 -
Korrik 10 Lënda: РО-3606/23
Gjykatësi Весна Трајанова, Salla e gjukimeve Судница 2510.07.2024, во 11:45 -
Korrik 10 Lënda: РО-930/22
Gjykatësi Сашка Трајковска, Salla e gjukimeve Судница 2410.07.2024, во 11:50 -
Korrik 10 Lënda: П1-529/21
Gjykatësi Лиљана Костојчиноска, Salla e gjukimeve Судница 1510.07.2024, во 12:00 -
Korrik 10 Lënda: П2-684/24
Gjykatësi Гордана Ролевска Ќупева, Salla e gjukimeve Судница 2310.07.2024, во 12:00 -
Korrik 10 Lënda: МАЛВТС-37/19
Gjykatësi Марика Скандева Мурџева, Salla e gjukimeve Соба 6110.07.2024, во 12:00 -
Korrik 10 Lënda: ВПП-671/24
Gjykatësi Елизабета Настов, Salla e gjukimeve Судница 1810.07.2024, во 12:00 -
Korrik 10 Lënda: МАЛВП-282/24
Gjykatësi Слободан Хаџи Христовски, Salla e gjukimeve Судница 1010.07.2024, во 12:00 -
Korrik 10 Lënda: СТ-167/23
Gjykatësi Ирена Антоска, Salla e gjukimeve Судница 210.07.2024, во 12:00 -
Korrik 10 Lënda: П4-58/24
Gjykatësi Драган Петрушевски, Salla e gjukimeve Судница 1610.07.2024, во 12:00 -
Korrik 10 Lënda: ПЛ1-ТС-575/21
Gjykatësi Весна Богдановска, Salla e gjukimeve Соба 5910.07.2024, во 12:00 -
Korrik 10 Lënda: П2-27/24
Gjykatësi Емилија Шопар Јованова, Salla e gjukimeve Судница 710.07.2024, во 12:00 -
Korrik 10 Lënda: РО-5862/22
Gjykatësi Сашка Трајковска, Salla e gjukimeve Судница 2410.07.2024, во 12:00 -
Korrik 10 Lënda: П4-878/23
Gjykatësi Наташа Тодорова, Salla e gjukimeve Судница 1410.07.2024, во 12:00 -
Korrik 10 Lënda: ТС1-109/23
Gjykatësi Велјанка Доневски, Salla e gjukimeve Судница 2110.07.2024, во 12:00 -
Korrik 10 Lënda: ПЛ1-ТС-321/24
Gjykatësi Велјанка Доневски, Salla e gjukimeve Судница 2110.07.2024, во 12:00 -
Korrik 10 Lënda: РО-1148/23
Gjykatësi Кети Германова, Salla e gjukimeve Судница 2010.07.2024, во 12:00 -
Korrik 10 Lënda: П1-617/22
Gjykatësi Јехона Садику, Salla e gjukimeve Судница 810.07.2024, во 12:00 -
Korrik 10 Lënda: ТС1-254/23
Gjykatësi Оља Крстиќеска, Salla e gjukimeve Судница 1610.07.2024, во 12:00 -
Korrik 10 Lënda: МАЛВТС-186/22
Gjykatësi Благица Ѓошевска, Salla e gjukimeve Соба 6310.07.2024, во 12:00 -
Korrik 10 Lënda: МАЛВП-575/21
Gjykatësi Кристијан Митревски, Salla e gjukimeve Судница 510.07.2024, во 12:00 -
Korrik 10 Lënda: РО-11/23
Gjykatësi Виолета Арнаудовска, Salla e gjukimeve Судница 910.07.2024, во 12:10 -
Korrik 10 Lënda: РО-5860/22
Gjykatësi Сашка Трајковска, Salla e gjukimeve Судница 2410.07.2024, во 12:10 -
Korrik 10 Lënda: СТ-ТС-41/23
Gjykatësi Артан Лимани, Salla e gjukimeve Судница 610.07.2024, во 12:10 -
Korrik 10 Lënda: П1-285/24
Gjykatësi Наташа Тодорова, Salla e gjukimeve Судница 1410.07.2024, во 12:10 -
Korrik 10 Lënda: ВПП1-176/23
Gjykatësi Љупка Крчинска Стефкова, Salla e gjukimeve Судница 410.07.2024, во 12:10 -
Korrik 10 Lënda: РО-1732/23
Gjykatësi Виолета Арнаудовска, Salla e gjukimeve Соба 4110.07.2024, во 12:15 -
Korrik 10 Lënda: МАЛВП-1457/22
Gjykatësi Андреј Димовски, Salla e gjukimeve Судница 2110.07.2024, во 12:15 -
Korrik 10 Lënda: П4-525/20
Gjykatësi Софија Миленкова, Salla e gjukimeve Судница 1210.07.2024, во 12:15 -
Korrik 10 Lënda: СТ-61/23
Gjykatësi Ирена Антоска, Salla e gjukimeve Судница 210.07.2024, во 12:15 -
Korrik 10 Lënda: МАЛВП-285/24
Gjykatësi Слободан Хаџи Христовски, Salla e gjukimeve Судница 1010.07.2024, во 12:15 -
Korrik 10 Lënda: РО-6617/22
Gjykatësi Весна Трајанова, Salla e gjukimeve Судница 2510.07.2024, во 12:15 -
Korrik 10 Lënda: РО-4415/23
Gjykatësi Сашка Трајковска, Salla e gjukimeve Судница 2410.07.2024, во 12:20 -
Korrik 10 Lënda: ПЛ1-П-453/23
Gjykatësi Наташа Тодорова, Salla e gjukimeve Судница 1410.07.2024, во 12:20 -
Korrik 10 Lënda: МАЛВП-708/23
Gjykatësi Цветанка Сиљаноска Костадиновска, Salla e gjukimeve Судница 1310.07.2024, во 12:20 -
Korrik 10 Lënda: П2-84/24
Gjykatësi Емилија Шопар Јованова, Salla e gjukimeve Судница 710.07.2024, во 12:25 -
Korrik 10 Lënda: РО-4887/22
Gjykatësi Весна Трајанова, Salla e gjukimeve Судница 2510.07.2024, во 12:25 -
Korrik 10 Lënda: МАЛВП-1784/22
Gjykatësi Лиљана Костојчиноска, Salla e gjukimeve Судница 1510.07.2024, во 12:30