Соопштение за јавност [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Соопштение за јавност

Новости  |  29.11.2016
Поради спроведување на акцијата „Ден на дрвото“ утре среда 30.11.2016 година е неработен ден и сите судења ќе се одржат во дополнително определен ден од страна на Владата на РМ, за кое ќе следи дополнително известување.

Поради спроведување на акцијата „Ден на дрвото“  утре среда 30.11.2016 година е неработен ден и сите судења ќе се одржат во дополнително определен ден од страна на Владата на РМ, за кое ќе следи дополнително известување.

 

Основен Суд Скопје 2 - Скопје

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_