Одлука [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Одлука

News  |  Dec 1, 2020
За поништување на огласот 2/2020 за работното место бр.5 - помлад соработник - прведувач
   


Decision search

Court
Case number
Date
_