СООПШТЕНИЕ ДО ЈАВНОСТА [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

СООПШТЕНИЕ ДО ЈАВНОСТА

Новости  |  26.5.2017
Во врска со прашањата по предметот Ро.бр.384/17, Ве известуваме дека денес (26.05.2017 г.), во 10,30 часот беше одржано рочиште за главна расправа...

Во врска со прашањата по предметот Ро.бр.384/17, Ве известуваме дека денес (26.05.2017 г.), во 10,30 часот беше одржано рочиште за главна расправа. Расправата е заклучена, а објавата на одлуката е закажана за ден 01.06.2017 година. 

 

Со почит,

Основен суд Скопје 2 Скопје

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_