СООПШТЕНИЕ ДО МЕДИУМИ [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

СООПШТЕНИЕ ДО МЕДИУМИ

Новости  |  11.1.2018
Почитувани, Ве известуваме дека одлуката по предметот П5.81/15 е објавена во анонимизирана форма на веб страната на Судот.

СООПШТЕНИЕ  ДО  МЕДИУМИ

 

 

Почитувани,

 

Ве известуваме дека одлуката по предметот П5.81/15 е објавена во анонимизирана форма на веб страната на Судот.

 

 

Со почит,

Основен суд Скопје 2 Скопје

 

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_