СООПШТЕНИЕ ДО МЕДИУМИ [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

СООПШТЕНИЕ ДО МЕДИУМИ

Новости  |  18.1.2018
Почитувани, Ве известуваме дека рочиштето за испитување на услови за отварање на стечајна постапка по предметот СТ.бр.1193/17 е одложено за ден 08.02.2018 година, во 13 часот.

 

Почитувани,

 

Ве известуваме дека рочиштето за испитување на услови за отварање на стечајна постапка по предметот СТ.бр.1193/17 е одложено за ден 08.02.2018 година, во 13 часот.

 

Со почит,

Основен суд Скопје II Скопје 

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_